تدریس زبان انگلیسی

هر چیزی که شما را به یادگیری انگیزه می دهد، دوره های ما در تهران زبان می توانند رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کنند. چه پیشرفت شغلی باشد، چه فرصتی برای زندگی و کار در خارج از کشور، یا چالش تسلط بر یک مهارت جدید، معلمان بسیار ماهر تهران زبان به پیشرفت شما کمک خواهند کرد.

تدریس زبان انگلیسی

هر چیزی که شما را به یادگیری انگیزه می دهد، دوره های ما در تهران زبان می توانند رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کنند. چه پیشرفت شغلی باشد، چه فرصتی برای زندگی و کار در خارج از کشور، یا چالش تسلط بر یک مهارت جدید، معلمان بسیار ماهر تهران زبان به پیشرفت شما کمک خواهند کرد.

آموزش زبان انگلیسی

اگر می‌خواهید در اقتصاد جهانی پرشتاب امروز پیشرفت کنید، زبان انگلیسی ضروری است. و از آنجایی که می دانیم استفاده از زبان انگلیسی در کار با زبان انگلیسی عمومی و محاوره ای متفاوت است، این دوره ها به طور خاص با در نظر گرفتن زندگی کاری شما طراحی می شود. ما شما را با مهارت هایی که برای برقراری ارتباط موثر و مطمئن به زبان تجاری دنیا نیاز دارید، مسلح می کنیم.

بنابراین، چه به دنبال تضمین آینده شغل ایده‌آل باشید، چه به دنبال بهره‌وری بیشتر در کار باشید یا به مهاجرت فکر میکند به سادگی شانس ارتقای خود را افزایش دهید، معلمان متخصص و رویکرد هدفمند ما برای آموزش زبان انگلیسی به شما در این راه کمک خواهند کرد. دوره های تهران زبان بر موقعیت هایی تمرکز دارند که با زندگی کاری روزمره شما مرتبط هستند. اینها شامل نوشتن گزارش، تماس با مشتریان، برگزاری جلسات با همکاران و مهاجرت است. و با پشتیبانی از جامع ترین منبع یادگیری آنلاین و دسترسی به مدارک معتبر بین المللی، شانس موفقیت با تهران زبان بسیار بیشتر است.

طیف بی‌نظیر دوره‌ها و پشتیبانی موجود از کارشناسان زبان انگلیسی متخصص را انتخاب کنید تا به شما کمک کند تا پتانسیل کامل خود را در محل کار و در خارج از کشور به‌ کار ببرید. ما  دارای آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و حضوری را ارائه می دهیم، بنابراین هر طور که بخواهید یاد بگیرید، اینجا نقطه شروع است.

آموزش تدرس خصوصی زبان انگلیسی

با زبان انگلیسی می توانید هر روز در زندگی و کار و برای مهاجرت از آن استفاده کنید به اهداف خود برسید. با دوره های ماهرانه تهران زبان، در کمترین زمان و به راحتی می توانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و در زبان انگلیسی خود به سرعت پیشرفت کنید و مهارت های گوش دادن، خواندن و نوشتن خود را از طریق آموزش های فوق حرفه ای توسط متخصصین تهران زبان در مورد گرامر و تلفظ بهبود بخشید.

در آموزش خصوصی زبان انگلیسی می‌توانید طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها را برای توسعه مهارت‌های مصاحبه، نوشتن ایمیل‌های واضح به زبان انگلیسی و یادگیری در مورد موضوعات و مسائل تجاری را آموزش ببینید و طبق برنامه اساتید به ادامه آموزش ادامه دهید تا به شما در درک موضوع و استفاده از مهارت های زبانی که آموخته اید کمک کند.

با شرکت در کلاس های تدرس زبان انگلیسی تهران زبان از مواد آموزشی با کیفیت که توسط کارشناسان زبان انگلیسی برای دانش آموزان سطح ابتدایی تا پیشرفته تهیه شده است، بهره مند شوید. و اگر می‌خواهید انگلیسی را با سرعت یاد بگیرید و هدف خود برسید، تدریس زبان انگلیسی خصوصی در تهران زبان انتخاب عالی است.

چرا زبان انگلیسی یاد بگیرم؟

انگلیسی یکی از رایج ترین زبان های جهان است که میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن به عنوان زبان دوم استفاده می کنند. انگلیسی از قرن هفدهم به عنوان یک زبان بین المللی استفاده می شود.

بیش از 67 کشور مختلف زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی شناخته اند. علاوه بر این موضوع، حدود 27 نهاد غیر حاکمیتی از انگلیسی به عنوان یک زبان اداری و یا مکالمه استفاده می کنند. این زبان رسمی بسیاری از نهادهای جهانی مانند ناتو، اتحادیه اروپا و سازمان ملل است. نزدیک به یک سوم جمعیت جهان (حدود 2 میلیارد نفر) در حال حاضر از زبان انگلیسی استفاده می کنند که به آن موقعیت یک زبان جهانی می دهد.

فهرست مطالب

تدریس حضوری خصوصی زبان انگلیسی 

برخی از افراد با تدرس آنلاین زبان انگلیسی، ارتباط موثری نمی گیرند. نیازمند آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی حضوری هستند، آموزشگاه زبان تهران زبان برای این افراد هم این بستر را فراهم کرده است تا با آموزش حضوری زبان انگلیسی با برترین اساتید زبان تجربه کنید.

اصول آموزش زبان انگلیسی به مبتدیان

دانش آموزان و افراد زیر 18 سال نارسا خوان اغلب یا از مطالعه زبان های اضافی باید جلوگیری کنند. این افراد در کلاس های زبان انگلیسی عملکرد ضعیفی دارند. در تدریس آموزش زبان انگلیسی در تهران زبان، به‌ روزترین تعریف نارسا خوانی و تأثیر آن بر توانایی دانش‌آموز و افراد کم سن برای یادگیری زبان را خواهید یافت. شما جدیدترین استراتژی‌ها را برای آموزش دانش‌آموزان و افراد زیر 18 سال در نارسا خوانی را کشف خواهید کرد و به مجموعه‌ای از منابع آموزشی دسترسی خواهید داشت. مواد و وظایف در تدریس زبان انگلیسی در تهران زبان به گونه ای طراحی شده اند که برای انواع زمینه های یادگیری زبان، قابل استفاده باشند.

روش تدریس زبان انگلیسی به بزرگسالان

شما ویژگی‌های اصلی تلفظ انگلیسی را بررسی خواهید کرد، و یادگیری خود را به گفتار متصل (ویژگی‌های فوق‌قطعی) و صداها (ویژگی‌های بخشی) تقسیم خواهید کرد. با این دانش، می‌توانید ساختار تدریس خود را تطبیق دهید و اطمینان حاصل کنید که انرژی خود را در مؤثرترین حوزه‌های طرح درس خود قرار می‌دهید. بسیاری از مردم فکر می کنند که تلفظ زبان انگلیسی فقط شبیه به زبان مادری است. با این حال، چیزهای بیشتری در این حوزه جذاب زبان شناسی وجود دارد، همانطور که با گذراندن آموزش دریافت خواهید کرد. شما مهارت های آموزش زبان انگلیسی خود را با استفاده از تکنیک های آموزشی سرگرم کننده و بهترین تمرین برای تعامل با زبان آموزان بزرگسال توسعه خواهید داد.

مزایای آموزش زبان انگلیسی خصوصی

زبان انگلیسی به عنوان محبوب ترین زبان بین المللی شناخته می شود که آن را به غالب ترین زبان در دنیای تجارت تبدیل می کند. حتی اگر سطح خوبی از زبان انگلیسی اولیه دارید، یادگیری انگلیسی تجاری به شما این شانس را می دهد که واژگان حرفه ای گسترده تری را نشان دهید که می تواند فرصت های جدیدی را در حرفه شما ایجاد کند. مطالعه انگلیسی تجاری به شما این امکان را می دهد که مهارت های زبان انگلیسی را توسعه دهید که در یک دفتر یا سایر محیط های تجاری مفید است. با درک مهارت های ارتباطی مورد نیاز در محل کار، می توانید اعتماد به نفس ایجاد روابط قوی با همکاران و مشتریان خود را به دست آورید.

با پیشرفت و بهبود در سطح زبان انگلیسی و مهارت های ارتباطی، با اعتماد به نفس و پیشرفت در حرفه  خودباشید.

 • جنبه های مختلف تلفظ انگلیسی را شناسایی کنید.
 • جنبه های تلفظ انگلیسی را به سطح جمله / عبارت، سطح کلمه یا سطح صدا طبقه بندی کنید.
 • جمع آوری روش هایی برای آموزش جنبه های مختلف تلفظ انگلیسی.
 • به تمرین خود در آموزش تلفظ انگلیسی فکر کنید.
 • روش های جدید آموزش تلفظ انگلیسی را امتحان کنید.
 • آماده شدن در کمترین زمان برای آزمون آیلس
 • بهبود در نوشتن زبان انگلیسی زیرا ممکن است به زودی به دانشگاهی می روید.
 • بهبود ببخشید زبان انگلیسی در سریع ترین زمان ممکن تا در محل کار ارتقا پیدا کنید.

آموزش یک زبان خارجی می تواند یک شغل عالی و با ارزش به همراه داشته باشد که راه های ارتباطی کاملا جدیدی را برای شما باز می کند.

اهداف تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی

آموزگاران زبان انگلیسی ما به دانش‌آموزان خود کمک می‌کنند تا با ارائه کلاس‌های آنلاین و حضوری شخصی، مهارت‌های انگلیسی خود را بهبود بخشند. اینترنت مملو از منابع مفید برای انگلیسی زبانان برای یادگیری زبان انگلیسی است، با موادی برای همه سطوح به منظور بهبود واژگان یا دستور زبان انگلیسی. پس چرا برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به استخدام یک معلم خصوصی زبان انگلیسی دارید؟

اولاً، معلمان خصوصی زبان انگلیسی می‌توانند نیازهای خاص یادگیری انگلیسی را که منابع آنلاین ثابت قرار داده است را برای دانش آموز زبان انگلیسی برآورده کنند. با آموزش های تک به تک انگلیسی، می توانید به راحتی به سمت تسلط به زبان انگلیسی پیشرفت کنید. دانش‌آموزان می‌توانند دروس خود را روی تمرین‌های گرامر، واژگان، تلفظ، نوشتن، درک مطلب، صحبت کردن و موارد دیگر متمرکز کنند.

تدریس زبان انگلیسی آنلاین در سراسر دنیا

به میلیون ها زبان آموز در سراسر جهان بپیوندید و یادگیری آنلاین انگلیسی را شروع کنید. هر سن، توانایی یا جاه طلبی شما اساتید مجرب انگلیسی ما در کنار شما هستند، به شما عزیزان مشاوره و راهنمایی می دهند. ما به دانش‌ آموزان در سراسر جهان کمک می‌کنیم تا به دستاوردهای باورنکردنی دست یابند.

آنها یاد می‌گیرند که اعتماد به نفس پیدا کنند، مهارت خود را در زبان انگلیسی افزایش دهند و به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنند. آنها می توانند به یادگیری و موفقیت ادامه دهند. با آموزش زبان انگلیسی می توانید به برقراری ارتباط و همکاری با دوستان و همکاران در دنیای موفق باشید.

کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین انگلیسی تهران زبان که توسط متخصصان طراحی می شود، یک جامعه یادگیری ایمن و فراگیر را ارائه می‌کنند. با خیالی آسوده می توانید به یادگیری بپردازید و در کمترین زمان، زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی به روش مدرن

 • رویکرد مبتنی بر وظیفه

این رویکرد بر شایستگی‌هایی تمرکز می‌کند که دانش‌آموزان می‌خواهند توسعه دهند و بر این ایده است که چرا انگلیسی آموزش داده می‌شود؟
به جای آنچه نشان داده شده است. بنابراین در اینجا، زبان با انجام برخی فعالیت‌ها و ارتباط انگلیسی با مکالمه روزانه یاد می‌شود. وظایف داده شده از “سفارش در رستوران” تا “بازبینی یک فیلم” را شامل می شود و دستور زبان و واژگان حول خود کار می چرخد.

 • رویکرد پروژه محور

به عنوان یک معلم، باید از خود بپرسید که چرا دانش آموزان شما برای یادگیری زبان انگلیسی آمده اند. اکنون با در نظر گرفتن الزامات آنها، باید پروژه ای را طراحی کنید که زبان آموز روی آن کار کند. پروژه ممکن است یک نقش آفرینی یا ارائه باشد.

 • برنامه درسی واژگانی

در این رویکرد، معلم قرار است واژگان دانش آموز را که مخصوص نیازهای اوست، توسعه دهد. فهرست کلمات، اگر بزرگ باشد، تحت عناوین مختلف دسته بندی می شود. به عنوان مثال، سندرم کرونر اصطلاحات مربوط به پزشکی است، و بنابراین فهرست کلمات آنها شامل این کلمات خواهد بود.

استفاده از تلفن های هوشمند در کلاس درس

تلفن های هوشمند به بخشی اجتناب ناپذیر از وجود ما تبدیل شده اند. همچنین بسیاری از ابزارهای ضروری مانند فرهنگ لغت، برنامه های مرجع یا برنامه های دستور زبان را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. تنها نکته این است که ما باید دانش آموزان را در مورد نحوه استفاده از آن راهنمایی کنیم.

دوره های زبان انگلیسی در تهران زبان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی تک نفره یا کلاس های گروهی؟

آموزش انفرادی زبان انگلیسی با معلم خصوصی زبان انگلیسی به شما این امکان را می دهد که توجهی را که شایسته آن هستید داشته باشید. کلاس های خصوصی انگلیسی با توجه به اهداف یادگیری و ریتم شما سفارشی می شوند. شاید شما به طور خاص به زبان انگلیسی تجاری، مکالمه زبان انگلیسی یا کلاس های خصوصی زبان انگلیسی برای فرزندان خود و یا برای خودتان علاقه مند باشید. یک معلم انگلیسی می تواند درس های انگلیسی شما را برای برآورده کردن نیازهای شما سفارشی کند و به شما کمک کند تا مهارت های خود را به لطف درس های واقعی از زبان مادری بهبود بخشد.
هنگامی که انگلیسی را با یک معلم خصوصی یاد می گیرید، به تمام سوالات خود پاسخ مستقیم می گیرید، این به شما کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را در زمینه هایی که با آنها مشکل دارید، از نظر تلفظ و واژگان گرفته تا سایر مسائل گرامری، سریعتر بهبود بخشید. یک معلم خصوصی زبان انگلیسی قادر است بلافاصله اشتباهات شما را شناسایی کرده و اشتباهات شما را تصحیح کند. وقتی همه چیز واضح نیست، می توانید مستقیماً سؤال کنید و بلافاصله از آنها پاسخ بگیرید.
هر کسی یک زبان جدید را با سرعت متفاوتی یاد می گیرد و برخی حتی از صفر شروع به یادگیری می کنند و هیچ دانش قبلی از زبان جدیدی که می خواهند یاد بگیرند ندارند. ممکن است فردی در گرامر انگلیسی عالی باشد اما در تلفظ زبان انگلیسی مشکل داشته باشد یا برعکس در مکالمه انگلیسی عالی باشد اما در خواندن و نوشتن زبان انگلیسی مشکل داشته باشد. در یک کلاس گروهی، اگر اکثریت کلاس متوجه شوند، استاد راهنما ادامه خواهد داد. با دوره های خصوصی زبان انگلیسی یک به یک ، معلم انگلیسی شما با سرعتی که شما راحت هستید کار می کند و همچنین می تواند روش های تدریس خود را برای شما تطبیق دهد.
نکته مهم در مورد آموزش دوره های عمومی انگلیسی این است که افرادی که در کلاس قرار دارند بسیار متنوع هستند. اساساً، شما می‌توانید انتظار داشته باشید که در طیف سنی 12 تا 70 سال در کلاس باشند (و بله، ممکن است شهروند سالخورده که می‌خواهد مهارت‌های انگلیسی خود را تقویت کند.)
آموزش تمام مهارت های عملی انگلیسی مانند گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن را پوشش می دهد. یک کلاس زبان انگلیسی در زمان مشخص تعیین شده به طول می انجامد و گاهی اوقات کمی طولانی تر با یک استراحت کوتاه در میان است.

تدریس زبان انگلیسی در خانه

همانطور که از نام آن پیداست، این درس ها معمولاً درس های انگلیسی 1 به 1 هستند یا فقط از چند دانش آموز تشکیل شده اند که مایلند در جهت یک هدف کار کنند. دانش‌آموزان به یک مدرسه انگلیسی خاص رفت و آمد نمی‌کنند، اما در عوض بسته به ترتیب شخصی شما، در خانه خود یا در خانه شما، شهریه خصوصی دریافت می‌کنند.

دوره ها متناسب با نیاز دانش آموزان ساخته شده اند و لازم است که شما تجربه تدریس زبان انگلیسی را داشته باشید تا بتوانید بسته به نیازها و خواسته های افراد دوره های خود را برنامه ریزی و ایجاد کنید. شاید آنها باید روی مقاله نویسی رسمی کار کنند یا ممکن است نیاز به کار روی مهارت های دستور زبان اولیه داشته باشند، هر دلیلی که درس باشد، معلم باید در زمینه های مختلف انعطاف پذیر و آگاه باشد.

هم اکنون می توانید یادگیری زبان انگلیسی را با معلم آنلاین انگلیسی از خانه شروع کنید! امروز بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری زمان مناسبی برای آموزش زبان انگلیسی به صورت حضوری را ندارند. تهران زبان بهترین آموزشگاه تدریس زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی را به صورت آنلاین با اساتید برتر  برای شما عزیزان فراهم کرده است.

مراحل آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی

 • تلفظ

هر زبان آموزی با حوزه های یکسانی از تلفظ مشکل ندارد. در این آموزش زبان انگلیسی، مسائل رایج تلفظ، از جمله پیوند طبیعی، لحن و سرعت را بررسی خواهید کرد. با استفاده از فیلم‌ها، تمرین‌های تعاملی و منابع قابل چاپ، می‌توانید تجربیات یادگیری فردی را تقویت کنید و به دانش‌آموزان زبان انگلیسی کمک می کنیم تا به زبان انگلیسی خود اعتماد کنند.

 • خواندن

ما راهنما برای توسعه مهارت های خواندن با فعالیت های کلاس درس بر آشنایی با تکالیف امتحانی، ایده‌ها، نکات و استراتژی‌های آموزشی که در این راهنماها پوشش داده شده است، به شما کمک خواهیم کرد تا در آموزش مهارت‌های خواندن اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و همچنین این امر به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا خوانندگان بهتری در زبان انگلیسی شوند. در اینجا برخی از ایده های آموزشی را بررسی می کنیم و ویژگی های یک خواننده خوب را در نظر می گیریم و مورد بررسی قرار می دهیم.

خواندن طیف گسترده‌ای از زبان انگلیسی به خوانندگان کمک می‌کند تا سریعاً نوع متنی را که نگاه می‌کنند، حدس بزنند، برای چه کسی و چرا نوشته‌ شده است. این امر علاوه بر بهبود درک مطلب، به زبان آموزان کمک می کند تا کارآمدتر بخوانند.

خوانندگان خوب متون را به روش‌های مختلف می‌خوانند، به طرح‌بندی و سرفصل‌ها نگاه می‌کنند، و به سرعت مطالعه می‌کنند تا حس کلی متن را به دست بیاورند (سریع‌نگاری)، قبل از خواندن فشرده‌تر یا یافتن جزئیات خاص (اسکن).

هنگام تنظیم فعالیت های خواندن، توضیح دهید که کدام مهارت های خواندن باید برای هر کار استفاده شود. مشاورین ما در تهران زبان به شما می گویند که باید از چه مهارت هایی در هر تکلیف امتحانی استفاده کنید. به عنوان مثال، آیا زبان آموزان باید هر کلمه را با دقت بخوانند یا سعی کنند اطلاعات خاصی را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنند؟ دلیل را بیان کنید. این امر آگاهی یادگیرنده را از مهارت های مختلف خواندن افزایش می دهد.

یک خواننده خوب اغلب قادر است معنای یک کلمه ناشناخته را حدس بزند. زبان آموزانی که می دانند به دنبال سرنخ هایی در متن بگردند، بیشتر می توانند معنای کلمات جدید را کشف کنند و به طور مستقل به خواندن ادامه دهند. به عنوان مثال، می توانید به آنها یاد دهید که چگونه به متن اطراف، موقعیت کلمه در جمله نگاه کنند، چه نوع کلمه ای است و چگونه از پیشوندها و پسوندها استفاده می شود.

خوانندگان خوب به آنچه می خوانند فکر می کنند تا بهتر بیاموزند و واژگان جدید را یادداشت می کنند. تأمل در مورد آنچه که دوست داشتند، آموختند و می خواهند بیشتر بدانند به خوانندگان کمک می کند تا متن را درک کنند و حس کنجکاوی و انگیزه برای خواندن بیشتر ایجاد کند.

انواع روش های تدریس زبان انگلیسی

در طول تاریخ آموزش زبان‌ انگلیسی، تعدادی از روش‌های آموزشی مختلف آزمایش و آزمایش شده‌اند که برخی از آنها محبوب‌تر و مؤثرتر از دیگران بوده‌اند.  هر روش تدریس مبتنی بر دیدگاه خاصی از درک زبان یا فرآیند یادگیری است که اغلب از تکنیک ها و مواد خاصی استفاده می شود که در یک توالی مجموعه استفاده می شود.

متدولوژی های اصلی به ترتیب زمانی توسعه آنها در زیر ذکر شده است:

 • ترجمه گرامر – روش کلاسیک

همانطور که از نامش پیداست، این روش آموزش زبان انگلیسی گرامر سنگینی است و بسیار متکی به ترجمه است. این روش سنتی یا «کلاسیک» برای یادگیری یک زبان است و هنوز معمولاً هنگام یادگیری برخی از زبان ها استفاده می شود.

این نوع آموزش در زبان انگلیسی یک روش آموزش کلاسیک است که از قرن شانزدهم تا به حال استفاده می شود. این رویکرد برای آموزش زبان لاتین که معمولاً توسط مردم آموخته و صحبت نمی شد، بداهه ابداع شد. روش آموزش زبان انگلیسی بر ترجمه متون لاتین به زبان مادری و سپس به دست آوردن آن، مطابق با قواعد گرامری و واژگان لاتین متمرکز بود. در یادگیری لغات روش یادگیری تکه تکه پرکاربردترین روش برای یادگیری لغات است.

بعدها از این روش برای یادگیری زبان های دیگری که زبان دوم محسوب می شدند استفاده شد. بنابراین، برای زبان انگلیسی نیز کاربرد دارد.  این رویکرد فاقد این واقعیت است که روش بسیار خوبی برای آموزش برقراری ارتباط مناسب به زبان انگلیسی نیست.

اگرچه این روش قدیمی در دوران مدرن انتقادهای زیادی را دریافت کرده است، اما بسیاری از موسسات هنوز از آن استفاده می کنند، به ویژه توسط کسانی که می خواهند انگلیسی را به طور علمی مطالعه کنند.

برخی از کشورها این سبک تدریس را ترجیح می دهند و ایده اصلی پشت این روش این است که دانش آموزان تمام قواعد دستور زبان را یاد بگیرند، بنابراین می توانند تعدادی جملات را ترجمه کنند. این امر به ویژه برای آن دسته از دانش‌آموزانی که مایلند ادبیات را در سطح عمیق‌تری مطالعه کنند، رایج است.

 • روش مستقیم – اهمیت صحبت کردن

در این روش برای آموزش تمرکز به شدت بر روی صحبت کردن به جای گرامر است. و همچنین برای روش مستقیم، تمام تدریس به زبان مقصد انجام می شود، ترجمه در کلاس مجاز نیست. این روش مستقیم را به یک استراتژی بسیار دانش آموز محور تبدیل می کند که در سال های اخیر محبوبیت پیدا کرده است.

زیرا آموزش غریزی و طبیعی برای دانش آموزان لذت بخش تر می باشد. به همین دلیل است که روش مستقیم “رویکرد طبیعی” نیز نامیده می شود. در این روش معلمان با تمجید از دانش آموز و اصلاح اشتباه باعث تقویت وی در کلاس می شود. این روش اغلب هنگام آموزش آنلاین انگلیسی استفاده می شود، زیرا بسیاری از شرکت های مجازی تهران زبان از معلمان می خواهند که فقط در طول کلاس انگلیسی صحبت کنند.

اگر تا به حال آموزش روش مستقیم را شنیده اید، ممکن است به درستی آن را با نوعی تمرین سخت اشتباه گرفته باشید، که دور از دسترس نیست زیرا اولین بار در فرانسه و آلمان در اوایل دهه 1900 برای کمک به سربازان برای برقراری ارتباط برقرار شد.

روش مستقیم آموزش زبان انگلیسی به روش طبیعی نیز معروف است. این روش برای آموزش تعدادی از زبان‌های مختلف و نه فقط انگلیسی استفاده می‌شود و ایده اصلی روش مستقیم این است که فقط از زبان مقصدی استفاده می‌کند که دانش‌آموزان سعی در یادگیری آن دارند.

تمرکز اصلی آن مهارت دهان و دندان است و از طریق حفاری تکراری آموزش داده می شود. گرامر با استفاده از روش استقرایی آموزش داده می شود و دانش آموزان باید سعی کنند قوانین را از طریق ارائه شفاهی معلم حدس بزنند.

 • شنیداری-زبانی – اولین روش شناسی مدرن

این روش در زمان جنگ جهانی دوم برای اولین بار ابداع شد. زمانی که برای سربازان لازم شد تا زبان مخالفان را یاد بگیرند که این زبان با عنوان «روش ارتش» نامیده می شود. به نوعی شبیه یک روش مستقیم است. این رویکرد مبتنی بر تفکر به زبان و بیان افکار است. و در این فرآیند، یادگیری اتفاق می افتد.

 مبتنی بر یک نظریه رفتارگرایانه است که می‌گوید چیزها با تقویت مداوم قابل یادگیری هستند. با این حال، درست مانند ارتش که فردی رفتار بدی (یا در این مورد استفاده بد از انگلیسی) دارد، زبان آموز بازخورد منفی دریافت می کند و برعکس زمانی اتفاق می افتد که یک دانش آموز به خوبی از انگلیسی استفاده کند.

این مربوط به Direct Method است و مانند نسخه قبلی خود فقط از زبان مقصد استفاده می کند. بزرگترین تفاوت بین روش زبانی صوتی و روش مستقیم، تمرکز آن بر تدریس است. روش مستقیم بر آموزش واژگان تمرکز دارد در حالی که روش زبانی صوتی بر آموزه های دستور زبان خاص تمرکز دارد.

فرآیند آموزش بر اساس نظریه رفتارگرایی اسکینر و آزمایش نماینده شرطی سازی عامل او است. بر اساس این روش یک تقویت مثبت به یادگیری چیزهای جدید کمک می کند.

در این رویکرد به جای تاکید بر درک کلمات دانش آموز، قرار است ساختار زبان و کاربرد روزمره آن را بیاموزد. الگوهای مکالمه معمولی آموزش داده می شود و زبان آموزان آن را تکرار می کنند و به دنبال آن تست می زنند. این روند تا زمانی که دانش آموز به درستی پاسخ دهد ادامه دارد.

به طور خلاصه، فرآیند روش صوتی-زبانی با حفاری مرسوم عبارات مجموعه ای مشخص می شود که در ارتباطات روزانه استفاده می شود، و بر قواعد گرامری تأکید نمی شود، واژگان آموزش داده شده متنی است، این تکنیک از کمک های سمعی و بصری استفاده می کند. بر تلفظ تمرکز می کند و در نهایت در این روش، هر پاسخ صحیح بلافاصله به صورت مثبت تقویت می شود.

روش آموزش زبان انگلیسی تاکنون مورد استفاده قرار می گیرد و برای یادگیری برقراری ارتباط صحیح به زبان انگلیسی یا هر زبان دوم دیگری مناسب است. با این حال، یادگیری مجدد و حفظ گسترده منجر به عدم یادگیری در زبان انگلیسی می شود که مانعی در ارتباطات ایجاد می کند.

 • رویکردهای انسان گرایانه – طیفی از روش های کل نگر که برای یادگیری زبان اعمال می شود

همانطور که از نام آن پیداست، روش تماماً در مورد ساختار است. ایده این است که هر زبانی از قواعد دستور زبان پیچیده تشکیل شده است. این قواعد طبق این رویکرد باید به ترتیب خاصی آموخته شوند، برای مثال نکته منطقی آموزش فعل «بودن» قبل از آموزش حال استمراری است که مستلزم استفاده از شکل کمکی فعل «بودن» است.

هدف این رویکرد تقلید یادگیری زبان طبیعی با تمرکز بر ارتباطات و آموزش از طریق قرار گرفتن در معرض است. بر آموزش گرامر رسمی بی توجه است. در عوض، مربیان بر ایجاد محیطی عاری از استرس و اجتناب از تولید زبان اجباری از دانش آموزان تمرکز می کنند.

معلمان نیز اشتباهات دانش آموزان را به صراحت تصحیح نمی کنند. هدف کاهش اضطراب دانش آموزان و تشویق آنها به درگیر شدن خود به خود با زبان دوم است.

رویه‌های آموزش طبیعی که معمولاً در رویکرد طبیعی استفاده می‌شوند عبارتند از: فعالیت‌های حل مسئله، بازی‌های یادگیری، وظایف عاطفی-انسان‌گرایانه که شامل ایده‌های خود دانش‌آموزان و شیوه‌های محتوایی است که موضوعات مختلف موضوعی مانند فرهنگ را ترکیب می‌کند.

 • آموزش زبان ارتباطی – روش استاندارد مدرن

در طول دهه 1970، دوره آموزش و یادگیری دستخوش تغییری اساسی شد. چند روش آموزشی بر اساس این ایده ابداع شد و اینها تحت عنوان رویکرد انسان گرایانه دسته بندی شدند.

امروزه آموزش زبان ارتباطی شاید محبوب ترین روش در بین روش های آموزش تهران زبان باشد. تهران زبان با دارا بودن برترین اساتید و آموزش زبان انگلیسی ارتباطی قادر است بر توانایی دانش‌آموزان برای برقراری ارتباط در زمینه‌های زندگی و بیان درخواست‌ها و پیشنهادات و احساسات و ترجیحات خود را بیان کنند.

ایده پشت این رویکرد کمک به فراگیران برای برقراری ارتباط موثرتر و صحیح تر در موقعیت های واقع گرایانه است. این نوع تدریس شامل تمرکز بر عملکردهای مهمی مانند پیشنهاد، تشکر، دعوت، شکایت و درخواست راهنمایی برای نام بردن است. تعداد کمی.

تدریس زبان انگلیسی از پایه

درک مهارت های زبانی در زبان مادری فرآیندی است که هم در سطح ناخودآگاه و هم به صورت خودآگاه صورت می گیرد. برای درک اینکه چرا نیازی به درک زبان نیست، بسیار ساده و از روش های نوین آموزش زبان استفاده کنید. آموزش قوانین استفاده صحیح از واژگان پایه در مهارت های خواندن انگلیسی این مراحل آسان را دنبال کنید این مقاله روشی برای آموزش کلمات خاص که به طور مداوم استفاده می شود را شرح می دهد. این کلمات اغلب از طریق سوالات دانش آموز پسند در مورد کاربرد تحت اللفظی بیان می شوند.
مدل پاسخ فیزیکی کل استفاده از مولفه‌های پاسخ فیزیکی مانند کشیدن و گوش خرگوش و مفاصل و بالابر را با این هدف که به دانش‌آموزان امکان انجام حرکات مختلف و رسیدن به عنوان روش‌های جذاب برای معلمان تهران زبان را می‌دهد. بحث در مورد روش های درگیر کردن دانش آموزان روش‌های آموزش زبان مقصد باید با یک فرآیند یادگیری و ارتباطی همراه با فرمول ورودی آنها برای ایجاد شایستگی زبان طبیعی یا توانایی برقراری ارتباط به زبان مقصد تعامل داشته باشند.

روش‌های آموزش خواندن و نوشتن: آموزش دانش صریح نقش اشاره به کلمات زمانی که به دانش‌آموزان آموزش می‌دهند که چگونه متون را از معلمان بخوانند یا اجزای تعاملی، رویکردهای آموزشی، بسیار مهم است.

روش‌های یادگیری واژگان و قواعد دستور زبان: استراتژی‌هایی برای تقویت درک و حفظ واژگان در حین یادگیری واژگان ارزشمندترین مورد، درک متنی است که شما را قادر می‌سازد عبارات مناسب را در زمان‌های مختلف در برنامه روزانه خود هنگام صحبت با دیگران انتخاب کنید.

استفاده از تکنیک های زبان آموز محور برای ارتقای ارتباط شهروندی، نگرش ها و دموکراسی. این عنوان به یادگیری مهارت های زبانی جدید برای گوش دادن و ارتباط شفاهی از طریق تکنیک های خواندن با دانش آموزان اشاره دارد. گروه‌های شهروندی بر فعالیت‌های شهروندی تمرکز می‌کنند که سیستم آموزشی فعلی ما را با آموزش مفاهیمی مانند عدالت اجتماعی، ارزش‌های دموکراتیک و تفکر انتقادی که به افراد کمک می‌کند تا در توسعه آموزشی و محل کار خود (محل کار) بیشتر پیشرفت کنند، سرگرم‌کننده‌تر می‌کنند. رویکرد طبیعی تلفظ، حساسیت، آگاهی از صدا و حرکت گفتار.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین

دوره های آنلاین ما در تهران زبان برای کمک به شما در یادگیری مهارت های مورد نیاز برای زندگی واقعی، از جمله برقراری ارتباط در محل کار و مهاجرت و … متناسب با نیاز شما طراحی می شود. مهارت‌های زبان انگلیسی خود را با اساتید برتر زبان در تهران در کلاس آنلاین توسعه دهید، از یک معلم خصوصی در کلاس‌های فردی می توانید کمک بگیرید تا با سرعت و در کمترین زمان، زبان انگلیسی را آموزش ببینید و در تلفظ، نگارش، مهاوره و ترجمه پیشرفت کنید.

یادگیری زبان انگلیسی آنلاین یک راه عالی برای ایجاد مهارت ها و یادگیری در یک محیط راحت است. اگر می‌خواهید مهارت‌های بیشتری برای ارتقای زبان انگلیسی به صورت آنلاین کسب کنید، دوره‌ آموزش زبان انگلیسی ما را از دست ندهید.

روش های تشخیص سطح زبان انگلیسی

تعیین سطح زبان انگلیسی معیاری برای سنجش توانایی شما در گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن یک زبان است. مجموعه توانایی های شما در این زمینه ها، مهارت شما در زبان انگلیسی است. زبان انگلیسی شما میتواند در سطح های مختلفی باشد که در ادامه به بررسی انواع سطح های زبان می پردازیم:

سطح (A1):

شما می توانید عبارات آشنای روزمره و عبارات بسیار اساسی را با هدف ارضای نیازهای یک نوع خاص درک و استفاده کنید.

 • می توانید خود و دیگران را معرفی کنید.
 • می توانید درباره جزئیات شخصی مانند محل زندگی، کاری که انجام می دهید، افرادی که می شناسید و چیزهایی که دارید سؤال کنید و به آنها پاسخ دهید.
 • می توانید بپرسید و راهنمایی کنید.
 • می توانید غذا و نوشیدنی سفارش دهید.
 • شما می توانید مقدمات سفر و اقامت بسیار ابتدایی را انجام دهید.
 • شما می توانید یک مکالمه اساسی داشته باشید، به شرطی که طرف مقابل به آرامی و واضح صحبت کند و آماده کمک باشد.

سطح (A2):

شما می توانید عبارات آشنای روزمره و عبارات بسیار اساسی را با هدف ارضای نیازهای یک نوع مشخص درک کرده و استفاده کنید. می‌توانید خود و دیگران را معرفی کنید و می‌توانید درباره جزئیات شخصی مانند محل زندگی‌تان، افرادی که می‌شناسید و چیزهایی که دارید سؤال و پاسخ دهید. شما می توانید به روشی ساده تعامل کنید، مشروط بر اینکه طرف مقابل به آرامی و واضح صحبت کند و آماده کمک باشد.

 • می توانید جملات و عبارات پرکاربرد مربوط به مناطقی از جمله اطلاعات اولیه شخصی و خانوادگی، خرید، جغرافیای محلی و شغل را درک کنید.
 • شما می توانید در کارهای ساده و معمولی که نیاز به تبادل ساده و مستقیم اطلاعات در مورد مسائل آشنا و معمولی دارد، ارتباط برقرار کنید.
 • شما می توانید به زبان ساده، جنبه هایی از پیشینه، محیط اطراف و مسائل مربوط به مناطق مورد نیاز فوری خود را توصیف کنید.
 • هنگام بازدید از این کشور می‌توانید به راحتی از پس آن برآیید، البته با کمی مشکل.

سطح ​​(B1):

شما می توانید جملات و عبارات پرکاربرد مربوط به حوزه های مرتبط را درک کنید (مثلاً اطلاعات اولیه شخصی و خانوادگی، خرید، جغرافیای محلی، شغل). شما می توانید در کارهای ساده و معمولی که نیاز به تبادل ساده و مستقیم اطلاعات در مورد مسائل آشنا و معمولی دارد، ارتباط برقرار کنید. شما می توانید به زبان ساده، جنبه هایی از پیشینه، محیط آنی و مسائل مربوط به حوزه های نیاز فوری خود را توصیف کنید.

 • شما می توانید مفاهیم اصلی در مورد موضوعات آشنا را که به طور مرتب در محل کار، مدرسه، اوقات فراغت و غیره با آن مواجه می شوید، درک کنید.
 • شما می توانید با اکثر موقعیت هایی که ممکن است در حین سفر در منطقه ای که به آن زبان صحبت می شود، پیش بیاید، کنار بیایید.
 • شما می توانید متن متصل ساده را در مورد موضوعات آشنا یا مورد علاقه شخصی تولید کنید.
 • می توانید تجربیات و رویدادها را توصیف کنید.
 • می توانید در مورد رویاها، امیدها و جاه طلبی ها صحبت کنید.
 • می توانید به طور خلاصه دلایل و توضیحاتی برای نظرات و طرح ها ارائه دهید.
 • می توانید با استفاده از این زبان در کشور کار کنید (مثلاً کار در کافه/ پیشخوان، خدمات انتظار در کافه ها یا کارهای اداری اولیه).

سطح ​​(B2):

شما می توانید نکات اصلی ورودی استاندارد واضح در مورد مسائل آشنا را که به طور مرتب در محل کار، مدرسه، اوقات فراغت و غیره با آنها مواجه می شوید، درک کنید. شما می توانید متن متصل ساده را در مورد موضوعات آشنا یا مورد علاقه شخصی تولید کنید. می توانید تجربیات و رویدادها، رویاها، امیدها و جاه طلبی ها را توصیف کنید و به طور خلاصه دلایل و توضیحاتی برای نظرات و برنامه ها ارائه دهید.

 • شما می توانید ایده های اصلی متن پیچیده را در موضوعات عینی و انتزاعی، از جمله بحث های فنی در زمینه تخصصی خود درک کنید.
 • شما می توانید با درجه ای از روان و خود انگیختگی تعامل داشته باشید که تعامل منظم با زبان مادری را کاملاً ممکن می کند، بدون فشار برای هر یک از طرفین.
 • شما می توانید متن واضح و دقیقی را در مورد طیف گسترده ای از موضوعات تولید کنید و دیدگاهی را در مورد یک موضوع موضوعی توضیح دهید و مزایا و معایب گزینه های مختلف را ارائه دهید.
 • شما می‌توانید با سخنرانان این زبان در اکثر موقعیت‌های معمولی تجارت کنید.

سطح (C1):

شما می توانید ایده های اصلی متن پیچیده را در موضوعات عینی و انتزاعی، از جمله بحث های فنی در زمینه تخصصی خود، درک کنید. شما می توانید با درجه ای از روان و خودانگیختگی تعامل داشته باشید که تعامل منظم با زبان مادری را کاملاً ممکن می کند، بدون فشار برای هر یک از طرفین. شما می توانید متنی واضح و با جزئیات را در مورد طیف گسترده ای از موضوعات تولید کنید و دیدگاهی را در مورد یک موضوع موضوعی توضیح دهید و مزایا و معایب گزینه های مختلف را ارائه دهید.

 • شما می توانید طیف وسیعی از متون طولانی تر را درک کنید و معنای ضمنی را تشخیص دهید.
 • شما می توانید خود را روان و خود به خود و بدون جستجوی واضح برای عبارات بیان کنید.
 • شما می توانید از زبان به صورت انعطاف پذیر و موثر برای اهداف اجتماعی، تحصیلی و حرفه ای استفاده کنید.
 • شما می توانید متنی واضح، با ساختار دقیق و با جزئیات را در مورد موضوعات پیچیده، نشان دادن استفاده کنترل شده از الگوهای سازمانی، جریان منطقی متن، و آگاهی واضح از مخاطب تولید کنید.

برای بررسی سطح خود در با مشاورین ما تماس بگیرید تا زمان تعیین سطح زبان انگلیسی را برای شما در نظر بگیریند.

سطح (C2):

شما می توانید طیف وسیعی از متون طولانی تر را درک کنید و معنای آن  را تشخیص دهید. شما می توانید زبان انگلیسی را روان بخوانید و به آسانی عبارات های مختلف مورد نیاز را بیان کنید. شما می توانید از زبان انگلیسی به صورت موثر برای اهداف اجتماعی، تحصیلی و حرفه ای استفاده کنید. شما می توانید متنی واضح، با ساختار دقیق و با جزئیات در مورد موضوعات پیچیده تولید کنید که استفاده کنترل شده از الگوهای سازمانی، رابط ها و دستگاه های منسجم را نشان می دهد.

 • تقریباً می توانید هر چیزی را که شنیده یا خوانده اید به راحتی درک کنید.
 • می توانید اطلاعات را از منابع گفتاری و نوشتاری مختلف خلاصه کنید.
 • شما می توانید استدلال ها و حساب ها را در یک ارائه منسجم بازسازی کنید.
 • شما می توانید خود به خود، بسیار روان و دقیق خود را بیان کنید.
 • شما می توانید سایه های ظریف تری از معنا را حتی در پیچیده ترین موقعیت ها متمایز کنید.

دوره های زبان خارجه در تهران زبان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در آموزشگاه
تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل
تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین
230 تومان
260 تومان
210 تومان
تدریس خصوصی تافل در آموزشگاه
تدریس خصوصی تافل در منزل
تدریس خصوصی تافل آنلاین
280 تومان
300 تومان
250 تومان
تدریس خصوصی آیلس در آموزشگاه
تدریس خصوصی آیلس در منزل
تدریس خصوصی آیلس آنلاین
280 تومان
300 تومان
250 تومان

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

آموزشگاه تهران زبان برترین آموزشگاه زبان می باشد که متناسب با نیاز شما عزیزان بستر آموزش زبان انگلیسی را با برترین اساتید کشور فراهم می کند تا در کمترین زمان بهترین آموزش را ببینید و به بهترین سطح ممکن در زبان انگلیسی دست پیدا کنید. برای آموزش زبان انگلیسی به صورت حضوری در منزل هر کلاس زبان 230 هزار تومان می باشد. هزینه کلاس های زبان به صورت خصوصی بر اساس نیاز شما عزیزان و مدت زمان آموزش و سطح شما تعیین می شود. برای اطلاع از هزینه تدرس خصوصی زبان انگلیسی در منزل می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

چند نوع آزمون های زبان انگیسی وجود دارد؟

آزمون توانایی شما در زبان انگلیسی را اثبات می کند و تضمین می کند که مهارت های شفاهی، شنیداری و نوشتاری لازم برای تکمیل دوره خود را دارید. اجازه ندهید یک مانع زبانی شما را از رسیدن به رویاهایتان باز دارد. یک معلم خصوصی زبان انگلیسی استخدام کنید تا به شما کمک کند برای آزمون مهارت انگلیسی خود آماده شوید.

دو آزمون رایج تافل یا آیلتس هستند :

تافل (تست زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی) رایج ترین آزمون مهارت زبان انگلیسی است. دو فرمت برای نوشتن تافل وجود دارد و شما می توانید فرمت مورد نظر خود را انتخاب کنید: آزمون مبتنی بر اینترنت یا آزمون کاغذی. بخش های این آزمون شامل درک شنیداری، بیان نوشتاری، درک مطلب و صحبت کردن است. تست حدود 3 ساعت طول می کشد و نتیجه دو سال معتبر است. اکثر دانشگاه ها از شما می خواهند که بین 90 تا 100 (B2) امتیاز بگیرید. با این حال، برخی از دانشگاه‌ها ممکن است از شما بخواهند که در هر بخش حداقل نمره را کسب کنید، در حالی که الزامات مهارت B2 را برآورده می‌کنید.
آیلتس (سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی) یکی دیگر از آزمون های شناخته شده مهارت زبان انگلیسی است. این آزمون دارای دو نسخه است که نسخه آکادمیک و نسخه آموزشی عمومی می باشد. اکثر کارفرمایان و دانشگاه های سراسر جهان نسخه آکادمیک را می پذیرند، در حالی که نسخه آموزشی عمومی توسط موسسات دولتی پذیرفته شده و برای مهاجرت استفاده می شود.
3 بخش اول آیلتس – لیسنینگ، خواندن و نوشتن – 2 ساعت و 40 دقیقه طول می کشد. آخرین مؤلفه، آزمون گفتاری است که در حضور ممتحن انجام می شود. نمرات آیلتس بین 1 تا 9 است و دانشگاه ها به حداقل 6 یا 7 نیاز دارند. حداقل نمره معادل سطح مهارت های C1 و B2 است. شما می توانید نتایج آیلتس خود را 13 روز پس از آزمون دریافت کنید و نتیجه به مدت دو سال معتبر است.
اگرچه به اندازه آیلتس یا تافل رایج نیست، CAE (گواهی زبان انگلیسی پیشرفته کمبریج) و CPE (گواهی مهارت کمبریج به زبان انگلیسی)اغلب یک شرط پذیرش برای دانشگاه های بریتانیا هستند. معمولاً فقط افرادی که در سطح پیشرفته انگلیسی هستند می توانند CAE و CPE را دریافت کنند. آنها مدارک عمیق و سطح بالایی هستند که سطح مهارت انگلیسی C1 – 7 تا 8 در آیلتس یا 110 تا 120 در تافل را نشان می دهند. شما می توانید CAE و CPE را بر روی رایانه خود یا شخصاً مصرف کنید. مانند سایر آزمون ها، CAE و CPE خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تست می کند. بخش اسپیکینگ آزمون با داوطلب دیگری برای تست تسلط در موقعیت های حضوری انجام می شود. برخلاف تافل و آیلتس، گواهینامه های CAE و CPE منقضی نمی شوند. بالاترین نمره A و کمترین نمره در CAE و CPE C است و اکثر دانشگاه ها حداقل B را برای پذیرش نیاز دارند.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی

هزینه کلاس های خصوصی زبان انگلیسی بر اساس شرایط و موارد مورد نیاز تعیین می شود. برای آموزش به صورت ساعتی و اطلاع از قیمت تدرس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی می توانید با مشاورین تهران زبان تماس بگیرید تا با راهنمایی های لازم قیمت دقیق برای تدرس خصوصی زبان انگلیسی به صورت ساعتی به شما عزیزان اعلام شود.
هزینه کلاس زبان خصوصی در آموزشگاه زبان به صورت 210 تومان برای هر جلسه در نظر گرفته شده است.

چقدر زمان لازم است تا به سطح مدنظر در زبان انگلیسی برسم؟

این یکی از پر تکرارترین سوالات شما عزیزان از ما می باشد. با کمک یک معلم و با کلاس های خصوصی زبان انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی بسیار آسان تر، سریع تر و لذت بخش تر است. البته، داشتن انگیزه و تمرکز هنگام یادگیری یک زبان جدید مفید است. با آموزش آنلاین یا حضوری و اگر انگیزه مطالعه چند ساعته در روز را دارید، یک معلم خصوصی انگلیسی به شما کمک می کند تا در کمتر از 6 ماه به زبان انگلیسی مسلط شوید.
صبور باشید، تسلط به زبان انگلیسی چیزی نیست که کسی یک شبه به آن دست یابد. این فرآیند زمان می برد و نیاز به اشتیاق دارد، به همین دلیل است که استخدام یک معلم خصوصی که بتواند درس های انگلیسی شما را با علایق و نیازهای شما سفارشی کند، مهم است. علاوه بر این، آموزش های حضوری و آنلاین انگلیسی به شما این فرصت را می دهد تا صحبت کنید و مهارت های زبان انگلیسی خود را که به تازگی کسب کرده اید، تمرین کنید.
داشتن انگیزه و تمرکز زمانی که در حال یادگیری یک زبان جدید هستید مفید است. اگر زمان کافی برای مطالعه زبان انگلیسی با یک معلم خصوصی دارید، می‌توانید تنها در حدود شش ماه به آن مسلط شوید به شرطی که چند ساعت در روز آن را مطالعه کنید.
علاوه بر مطالعه با یک معلم خصوصی زبان انگلیسی در تهران زبان، ممکن است بخواهید پس از شروع به صحبت کردن به زبان انگلیسی روان، سعی کنید کاملاً مسلط شوید. بودن در اطراف افرادی که به زبان انگلیسی صحبت می کنند به شما امکان می دهد تا به مهارت های زبان انگلیسی که آموخته اید مسلط شوید. همچنین می توانید کتاب های انگلیسی بخوانید، فیلم های انگلیسی زبان تماشا کنید و به اخبار به زبان انگلیسی گوش دهید.

معلم خصوصی زبان برای مهاجرت

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان انگلیسی این است که خود را در محیطی قرار دهید که سعی کنید فقط از زبان انگلیسی استفاده کنید و تمام تمرکز خود را برای آموزش زبان به کار بگیرید. با این حال، اگر مهاجرت کرده اید در حال حاضر پایه مناسبی در املا و یا واژگان ندارید، توصیه می کنیم یک معلم خصوصی دوزبانه را انتخاب کنید که به زبان مقصد و زبان مادری شما صحبت کند، زیرا احتمالاً تجربه یادگیری بهتری را در طول دوره آموزشی خود خواهید داشت. اگر دامنه لغات خوبی دارید اما فرصت تمرین ندارید، توصیه می کنیم یک مدرس خصوصی زبان انگلیسی بومی انتخاب کنید.

بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی

یک معلم خصوصی زبان انگلیسی خوب باید بتواند در تمام جنبه های سفر یادگیری زبان به شما کمک کند. آنها باید بتوانند نقاط ضعف شما را پیدا کنند و به شما توصیه های ویژه ای برای یادگیری سریعتر بدهند. آنها باید مانند یک مربی بدنسازی به شما انگیزه بدهند. آنها باید به شما در تعیین اهداف کمک کنند. گاهی اوقات ممکن است شما را وادار کنند که بیشتر کار کنید.
یادگیری زبان انگلیسی با کسی که شما را راهنمایی کند آسان تر است. بله، یک معلم خصوصی هزینه بیشتری دارد، اما مطمئناً می تواند ارزش آن را داشته باشد. ما شما را تشویق می کنم که به آنها به عنوان یک سرمایه گذاری فکر کنید نه هزینه. علاوه بر این، در تهران زبان یک معلم خصوصی نیز ممکن است ارزان‌تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید!
اگر می خواهید یک معلم خصوصی زبان انگلیسی در نزدیکی خود پیدا کنید و از معیارهای خود برای انتخاب استفاده کنید، آموزشگاه تهران زبان با اساتید برتر در کنار شماست، با تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت آنلاین میتوانید آموزش ببینید و در کنار بهترین معلم زبان به بهترین سطح در زبان انگلیسی دست پیدا کنید.
با این حال، اگر نمیدانید از کجا شروع کنید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با مشاورین ما تماس بگریید تا در کمترین زمان بهترین معلم زبان انگلیسی به شما معرفی شود. تا با بهترین مدرس زبان انگلیسی که با معیارهای شما مطابقت دارد آموزش ببینید.
معلمان مشعل داران یک جامعه متمدن هستند. برای سنین مختلف، معلمان از روش‌ها، رویکردها و سبک‌های متفاوتی برای مطابقت با نیازهای کودک استفاده کرده‌اند. آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم یک چالش است زیرا می بینیم که برای افراد غیر بومی زبان، روش های مختلفی باید ابداع شود.
در تهران زبان، آموزش زبان انگلیسی یک کار هیجان انگیز است، زیرا ما دارای بهترین اساتید با روش تدرس بروز هستیم. با این حال، بیشتر مردم بر این باورند که زبان انگلیسی عنوان نشانه ای از باسواد بودن است. بنابراین معلمان قرن حاضر همه روش های آموزش زبان انگلیسی را برای یافتن بهترین روش برای کشورمان گرد هم می آورند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

پیدا کردن آموزشگاه مناسب که متناسب با سبک تدریس شما باشد ممکن است زمان بر باشد. در طول فرآیند مصاحبه زمان خوبی خواهد بود تا چیزهایی را که برای شما به عنوان یک محصل مهم است بپرسید. شرایط آموزش، اساتید آموزشگاه، نوع تدریس، مدت زمان آموزشگاه و به سطح مدنظر در زبان انگلیسی رسیدن. طول کلاس می تواند از 45 تا 90 دقیقه متغیر باشد. نرخ کلاس های آنلاین خصوصی زبان انگلیسی و گروهی می تواند متفاوت باشد و به دنبال آن شما می توانید در کمترین زمان زبان انگلیسی را آموزش ببینید.

قیمت و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

برای تعیین هزینه های کلاس های خصوصی زبان انگلیسی با مشاورین تهران زبان تماس بگرید تا بعد مطابق با نیاز و خواسته شما و مدت زمان کلاس های خصوصی زبان انگلیسی هزینه را به شما عریزان مشتاق به آموزش زبان انگلیسی اعلام کنند.
هزینه کلاس خصوصی برای زبان انگلیسی در آموزشگاه تهران زبان به مبلغ 210 تومان می باشد.
یکی از تمایزهای تهران زبان نسبت به سایر آموزشگاه ها این است که این امکان را برای شما مشتاقان آموزش فراهم کرده است که تمام شهریه ها پس مکالمه روان می باشد. با تهران زبان و اساتید برتر زبان انگلیسی به سطح مدنظر خود در کمترین زمان و با کمترین هزینه برسید.

سوالات متداول

هر چیزی که شما را به یادگیری انگیزه می دهد، دوره های ما می توانند رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کنند. چه پیشرفت شغلی باشد، چه فرصتی برای زندگی و کار در خارج از کشور، یا چالش تسلط بر یک مهارت جدید، معلمان بسیار ماهر تهران زبان به پیشرفت شما کمک خواهند کرد. دوره های تهران زبان بر موقعیت هایی تمرکز دارند که با زندگی کاری روزمره شما مرتبط هستند. اینها شامل نوشتن گزارش، تماس با مشتریان، برگزاری جلسات با همکاران و مهاجرت است. و با پشتیبانی از جامع ترین منبع یادگیری آنلاین و دسترسی به مدارک معتبر بین المللی، شانس موفقیت با تهران زبان بسیار بیشتر است.

صبور باشید، تسلط به زبان انگلیسی چیزی نیست که کسی یک شبه به آن دست یابد. این فرآیند زمان می برد و نیاز به اشتیاق دارد، به همین دلیل است که استخدام یک معلم خصوصی که بتواند درس های انگلیسی شما را با علایق و نیازهای شما سفارشی کند، مهم است. علاوه بر این، آموزش های حضوری و آنلاین انگلیسی به شما این فرصت را می دهد تا صحبت کنید و مهارت های زبان انگلیسی خود را که به تازگی کسب کرده اید، تمرین کنید.

در آموزش خصوصی زبان انگلیسی می‌توانید طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها را برای توسعه مهارت‌های مصاحبه، نوشتن ایمیل‌های واضح به زبان انگلیسی و یادگیری در مورد موضوعات و مسائل تجاری را آموزش ببینید و طبق برنامه اساتید به ادامه آموزش ادامه دهید تا به شما در درک موضوع و استفاده از مهارت های زبانی که آموخته اید کمک کند.

برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در داخل آموزشگاه تهران زبان هزینه: 220 تومان، حضوری در منزل هزینه: 250 تومان و تدریس زبان انگلیسی آنلاین: 200 تومان در نظر گرفته شده است.

برای ثبت نام کلاس های زبان انگلیسی شما می توانید با شعبه های مد نظر تماس بگیرید:

میدان انقلاب (ضلع شمال میدان) بالای بانک شهر پلاک 48 واحد 5
021.66479705
خانی آیاد نو، خیابان شهرداری، نبش خیابان مینا، پلاک 65
021.66475012
میدان تجریش، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، پلاک 234
021.22906594
ابتدای خیابان کریمخان زند، پلاک 456
021.22906594
میدان ولیعصر، کوچه معظم، پلاک 17، واحد 4
021.883200239

مشاوره: 09911345340

با شرکت در کلاس های تدرس زبان انگلیسی تهران زبان از موارد آموزشی با کیفیت که توسط کارشناسان زبان انگلیسی برای دانش آموزان سطح ابتدایی تا پیشرفته تهیه شده است، بهره مند شوید. در صورت مدنظر بودن استادی برای آموزش میتوانید با سوپروایزر ما در میان بگذارید.

بله، در صورت برگزاری کلاس زبان انگلیسی به صورت آنلاین امکان ضبط کلاس نیز می باشد.

قبل شروع کلاس زبان انگلیسی، توسط اساتید ما در تهران زبان تعیین سطح می شود و مناسب ترین سطح برای آموزش زبان انگلیسی به شما گفته می شود.

برای تدریس خصوصی زیان انگلیسی در داخل آموزشگاه تهران زبان هزنه: 220 تومان، حضوری در منزل هزینه: 250 تومان و تدریس زبان انگلیسی آنلاین: 200 تومان در نظر گرفته شده است.

مطالب آموزشی رایگان