این روزها یادگیری زبان انگلیسی برای همه افراد امری مهم و ضروری محسوب می شود. همه به دنبال پیدا کردن یک موسسه زبان خوب برای خود یا فرزندان خود هستند، اما متاسفانه پیدا کردن یک آموزشگاه زبان مناسب در بین صدها آموزشگاه زبان در تهران کاری بسیار سخت است. در این مقاله به معرفی بهترین موسسه های آموزش زبان در تهران در سال 1401 می پردازیم.

آموزشگاه زبان تهران زبان

آموزشگاه زبان تهران زبان یکی از ده موسسه برتر آموزشی در تهران بود و سابقه ایی طولانی در امر تدریس دارد. در آموزشگاه تهران زبان، زبان آموزان می توانند کلیه شهریه را بعد از اتمام دوره های آموزشی پرداخت کنند. . یکی از دلایل برتر بودن  آموزشگاه تهران زبان به این دلیل است که تدریس زبان در این آموزشگاه، بر طبق آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود و اساتیدی که در این موسسه آموزشی به کار تدریس مشغول هستند، مدارک بین المللی معتبری دارند و از منابع آموزشی و کمک آموزشی استفاده می کنند که مورد تایید متخصصین زبان است.

یکی از دوره هایی که در آموزشگاه تهران زبان برگزار می شود، تدریس زبان به صورت فشرده است. افرادی در دوره های فشرده شرکت می کنند، که قصد دارند در کم ترین زمان ممکن، زبان انگلیسی را یاد گرفته و توانایی های خود را افزایش دهند. افرادی که در این دوره های فشرده ثبت نام می کنند به دلایل مختلفی از جمله ادامه تحصیل، مهاجرت و یا کار می خواهند خیلی سریع  و به بهترین شکل زبان انگلیسی را یاد بگیرند. این دوره بهترین و  مناسب ترین دوره برای افرادی است که قصد مهاجرت دارند و باید خیلی زود به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند. در دوره های فشرده ایی که در موسسه تهران زبان برگزار می شود، علاوه بر این که مهارت های مختلف از جمله مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری، خواندن، دستور زبان و گرامر، لغات و واژگان و اصطلاحات زبان آموزان افزایش پیدا می کند، بلکه آنها قادر خواهند بود به راحتی شروع به صحبت کردن کنند و این امر به خاطر تمرکز ویژه ایی است که این موسسه بر روی مکالمه دارد.

مدت زمان دوره های فشرده ایی که برای آموزش زبان انگلیسی در تهران زبان برگزار می شود، معمولاً بین 10 تا 15 ساعت در هفته بوده  و بعد از پایان این دوره ها زبان آموزان می توانند به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنند. موسسه تهران زبان انتخاب مناسبی برای افرادی است که زمان زیادی برای یادگیری زبان ندارند و یا این که در کوتاه مدت قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان را دارند. زبان آموزان با شرکت در این دوره ها می توانند خیلی سریع به هدف خود برسند. زبان آموزان با شرکت در دوره های فشرده زبان انگلیسی که در این موسسه برتر تشکیل می شود، می توانند دامنه لغات و سطح گرامر خود را در مدت زمان کوتاهی افزایش دهند.  طبق آمار به دست آمده موسسه تهران زبان به عنوان یکی از بهترین موسسات زبان برای دوره های آیلتس و تافل است و افراد با شرکت در دوره های آیلتس این آموزشگاه می توانند نمره خوبی در آزمون آیلتس کسب کنند. آموزشگاه زبان تهران برای تدریس دوره هایی مانند آیلتس و تافل از بهترین و با تجربه ترین اساتید خود کمک می گیرد.

بهترین-آموزشگاه-زبان-انگلیسی-در-تهران

آموزشگاه زبان سخن برتر

موسسه زبان سخن برتر یکی از بهترین موسسات آموزش زبان در شهر تهران بوده و به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاه های زبان شناخته شده است. آموزشگاه زبان سخن برتر دوره های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی برای زبان آموزان برگزار می کند. این آموزشگاه مهارت های چهار گانه و اصلی زبان انگلیسی را با بهترین روش های آموزشی به زبان آموزان آموزش می دهد. به طور کلی میتوان گفت سخن برتر از به روز ترین متدهای آموزشی برای تدریس زبان انگلیسی استفاده می کند. یکی از دلایل شناخته شدن این موسسه به عنوان برترین موسسه آموزشی، اساتید با تجربه و ماهری است که در این موسسه مشغول به فعالیت هستند. اساتیدی که در  این آموزشگاه کار تدریس هستند، از بهترین منابع آموزشی برای تدریس استفاده می کنند و با استفاده از این روش های نوین، ذهن زبان آموز را به چالش می کشانند. این آموزشگاه  کلاس هایی را به طور تخصصی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی برگزار می کند و زبان آموزانی که در این دوره ها حضور دارند ، می توانند بعد از اتمام این دوره های آموزشی به زبان انگلیسی تسلط کامل  پیدا کنند. با توجه به این که هدف اصلی بسیاری از زبان آموزان از یادگیری زبان، تسلط داشتن به مکالمه زبان انگلیسی است، این آموزشگاه دوره های را به طور تخصصی برای آموزش  مکالمه برگزار می کند. آموزشگاه سخن برتر، تمام نکات گرامری را به بهترین نحو تدریس می کند و به همین دلیل زبان آموز را از یادگیری گرامر خسته نمی کند. موسسه سخن برتر با توجه به آموزش های ویژه ایی که دارد به عنوان یکی از ده  موسسه آموزشی در تهران شناخته شده است.

به طور کلی می توان گفت  اهمیت یادگیری زبان انگلیسی به حدی زیاد است که بسیاری از شرکت های تجاری و بین المللی، یکی از ملاک های مهم برای استخدام کارمندان را تسلط داشتن به زبان انگلیسی می دانند.  کلیه افرادی که به خاطر کار، ادامه تحصیل ر و زندگی به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت می کنند، با شرکت در کلاس هایی که این آموزشگاه برگزار می کند، زبان انگلیسی را به طور کاربردی و اصولی و با بهترین تکنیک های آموزشی یاد می گیرند. اساتیدی که در این دوره های آموزشگاه سخن برتر تدریس می کنند، تاکید بیشتری بر مکالمه زبان انگلیسی دارند و کلیه مهارت های یادگیری مکالمه را  به طور دقیق به زبان آموزان آموزش می دهند. زبان آموزان در جلساتی که برای آنها برگزار می شود، با دیدن فیلم یا گوش دادن به اخبار محلی، می توانند بسیاری از نکات ضروری مربوط به مکالمات محاوره ایی را یاد بگیرند.

سخن-برتر

 

آموزشگاه زبان برتر

آموزشگاه زبان برتر به عنوان یکی از ده موسسه برتر آموزشی در تهران، تاکید خاصی بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی درسی دارد و با رعایت این دو اصل تبدیل به یکی از موسسات برتر شده است. آموزشگاه زبان برتر با تمرکز بر آموزش دوره های آنلاین فعالیت خود را شروع کرد. موسسه آموزشی برتر برای تدریس آیلتس از چکیده ده ها کتاب آموزشی، جزوه و همچنین تجربه اساتید با تجربه و ماهر استفاده می کند. با توجه به این که این آموزشگاه به عنوان یکی از برترین موسسات برای آموزش آیلتس انتخاب شده و افراد زیادی در این آموزشگاه ثبت نام می کنند، این موسسه اقدام به برگزاری سایر دوره ها از جمله دوره های عمومی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده نیز نموده است. آموزشگاه زبان برتر از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار است و بهترین و با تجربه ترین اساتید را برای تدریس تمام دوره ها، استخدام می کند.

بیشترین تمرکز این موسسه برتر بر آموزش آنلاین زبان است. آموزشگاه زبان برتر، با استفاده و بهره گیری از توانایی ها و مهارت های اساتیدی که در زمینه آموزش آنلاین تجربه کافی دارند، کمک بزرگی به پیشرفت زبان آموزان می کند و با تکرار و تمرین های متعدد موجب می شوند زبان آموزان پیشرفت قابل ملاحظه ای حتی به صورت آنلاین داشته باشند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران

موسسه زبان ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا یکی از معتبرترین مراکز آموزشی در تهران است. آموزشگاه زبان ایران اروپا با وجود اساتید با تجربه و سیستم آموزشی با کیفیتی که دارد جزء موسسات برتر محسوب می شود. هزینه های آموزشی این موسسه بسیار مناسب بوده و مجهز به تمام امکانات آموزشی می باشد. یکی از بزرگترین مزیت های این آموزشگاه، ارائه مدرک معتبر و رسمی در پایان هر دوره است. موسسه آموزشی ایران اروپا در همه منابع خبری و سایت ها یکی از برترین و بهترین موسسات است و در سال های اخیر به عنوان مطرح ترین و بهترین آموزشگاه زبان شناخته شده است.

یکی از دوره هایی که در آموزشگاه ایران اروپا برگزار می شود، دوره های ترمیک مخصوص بزرگسالان است. در این دوره ها علاوه بر تدریس مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی، تاکید زیادی بر یادگیری گرامر و مکالمه نیز وجود دارد. این آموزش ها به گونه ایی است که زبان آموزان بعد از مدتی می توانند از تمامی لغات و اصطلاحات جدید و همچنین ساختارهای گرامری به خوبی در مکالمات خود استفاده کنند. با توجه به این که این موسسه علاوه بر ارتقای تمامی مهارت های زبانی زبان آموزان بر پیشرفت مهارت های گفتاری آنها نیز تاکید دارد، تعداد اعضای کلاس محدود بوده و معمولاً بین 6 تا 8 نفر در کلاس حضور دارند. با توجه به این که تعداد نفرات در این کلاس ها محدود است، اساتید می توانند به اندازه کافی برای هر کدام از زبان آموزان، زمان بگذارند. در آموزشگاه زبان ایران اروپا زبان آموزان می توانند به راحتی به صورت دو نفره یا گروهی در مباحث کلاسی شرکت کنند و به این ترتیب مکالمه آنها پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت. موسسه ایران اروپا علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، مهارت های دیگری از جمله تفکر انتقادی، تفکر انعکاسی، مسئولیت پذیری، انگیزش و مهارت خود ارزیابی را نیز به زبان آموزان آموزش می دهد.

از دیگر مزیت های مهم این دوره های آموزشی این است که زبان آموزان را برای شرکت در آزمون های مهم بین المللی از جمله آیلتس و آی بی تی آماده می کند. به این ترتیب که زبان آموزان بعد از گذراندن دوره های ضروری و لازم بر اساس نمره ایی که باید به دست آورند، قادر خواهند بود در دوره های آمادگی مربوط به آزمون بین المللی شرکت کنند.

هدف اصلی آموزشگاه زبان ایران اروپا، گسترش دیدگاه زبان آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی و در نهایت تدریس زبان انگلیسی است. در این آموزشگاه زبان، زبان آموزان با به روزترین متدها و عالی ترین استانداردهای دنیا آشنا می شوند. آموزشگاه زبان ایران اروپا با تعهدی که نسبت به زبان آموزان دارد، به بهترین نحو به آنها آموزش می دهد. آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا صدها زبان آموز دارد و دوره های مختلفی از جمله زبان عمومی، آمادگی برای آیلتس و تافل، دوره آموزشی برای تدریس در آموزشگاه را برای گروه های سنی و سطوح مختلف برگزار می کند. این آموزشگاه زبان، با برگزاری آزمون تعیین سطح، سطح زبان  زبان آموزان  را سنجیده و سپس با توجه به سطح دانش زبان آموز از زبان انگلیسی، ثبت نام  او را انجام می دهد. این آموزشگاه زبان با داشتن اساتید مجرب و با تجربه،  تاکید خاصی بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی دارد و با برگزاری دوره های مخصوص مکالمه،  سطح مکالمه زبان آموزان را ارتقا می دهد. آموزشگاه ایران اروپا، با توجه به روش های جدیدی که در آموزش زبان انگلیسی ارائه می دهد، مغز و ذهن زبان آموزان را به چالش می کشاند در نتیجه زیان آموزان با روش بهتری زبان انگلیسی را یاد می گیرند با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است، این نتیجه حاصل شده است که تغییر و چالش در مراحل اولیه یادگیری زبان، تاثیر و عملکرد بهتری در روند یادگیری زبان آموزان دارد. آموزشگاه زبان ایران اروپا، با ارائه روش های جدید آموزشی موجب عملکرد بهتر زبان آموزان شده و به تقویت حافظه آنها کمک بزرگی می کند. موسسه ایران اروپا با ارائه روش های جدید برای  آموزش زبان، ثابت می کند که یادگیری زبان به افزایش ظرفیت حافظه کمک بزرگی می کند. این روش های آموزشی در حافظه کوتاه مدت تاثیر ویژه ایی داشته و عملکرد آن را تا حد زیادی بالا می برد.

موسسه ایران اروپا، با آموزش های کنحصر به فردی که دارد موجب عملکر بهتر زبان آموزان شده و درک آنها را از زبان تا حد زیادی افزایش می دهد. در این آموزشگاه، زبان آموزان یاد می گیرند که چگونه از تمام مهارت های خود به بهترین نحو استفاده کنند. با آموزش و یادگیری این مهارت ها، یادگیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان جذابیت بیشتری پیدا می کند. به طور کلی می توان گفت موسسه زبان ایران اروپا به خاطر داشتن گواهی نامه های متعدد، از کیفیت آموزشی مطلوبی برخوردار است. هزینه های این آموزشگاه با توجه به کیفیت و نوع آموزش، بسیار مناسب است. اساتید ماهر و با تجربه ایی که در این آموزشگاه تدریس می کنند، موجب شده است موسسه ایران اروپا به عنوان یکی از برترین و بهترین موسسات زبان در تهران شناخته شود.

موسسه آموزشی ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با داشتن بیش یک دهه سابقه در زمینه تدریس و برگزرای دوره های تخصصی برای زبان آموزان، تجربه زیادی برای تشکیل دوره های تخصصی آموزش زبان دارد. موسسه ایران کمبریج به خاطر سیستم آموزشی منحصر به فردی که دارد، به عنوان یکی از برترین موسسات آموزشی زبان در تهران شناخته شده است و افراد زیادی در این موسسه مشغول به یادگیری زبان هستند. دوره های آموزشی این موسسه کاملاً آکادمیک بوده و به خاطر آمادگی شرکت در آزمون های بین المللی تشکیل می شود. دوره هایی که ایران کمبریج برگزار می کند، بر طبق آخرین متد روز دنیا بوده و نتیجه بسیار خوبی برای زبان آموزان در بر دارد. یکی از مهمترین دلایلی که این موسسه به عنوان یکی از موسسات برتر شناخته شده وجود اساتید مجربی است که در این آموزشگاه فعالیت دارند. تمامی اساتید این آموزشگاه مدارک معتبر دارند و کمترین مدرک آموزشی در این آموزشگاه مدرک کارشناسی زبان است.

موسسه زبان ایران کمبریج علاوه بر دوره های حضوری، دوره هایی به صورت آنلاین برگزار می کند و به این ترتیب افرادی که زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری ندارند، می توانند به راحتی در این دوره های آنلاین شرکت کنند. یکی دیگر از نکات مهم درباره آموزشگاه ایران کمبریج ارائه مدرک معتبر است. به طور کلی می توان گفت تمام دوره ها و آزمون هایی که در این موسسه برگزار می شود، در کل دنیا معتبر می باشد. این مدارک نیازی به ترجمه ندارند و می توان آن را به تمام مراکز داخلی، خارجی و همچنین سفارت ها ارائه داد.

موسسه آموزشی ایران کمبریج با ارائه متدها و تکنیک های نوین آموزشی، این امکان را به زبان آموزان می دهد تا با شرکت در دوره های گروهی فشرده و در یک بازه زمانی کمتر از 3 ماه، از سطح مبتدی به سطح پیشرفته رسیده و برای شرکت در آزمون های بین المللی آمادگی لازم را پیدا کنند. ممکن است این بازه زمانی در دوره های خصوصی، کوتاه تر نیز باشد. این آموزشگاه به خاطر دوره های منسجم و هدفمند نه تنها به عنوان یکی از برترین موسسات آموزشی شناخته شده بلکه مخاطبین زیادی نیز دارد و افراد زیادی مایل به ثبت نام در کلاس های آموزشی این موسسه هستند.

کانون زبان ایران

یکی دیگر از برترین موسساتی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف پیشرفته و مقدماتی پیشرفت زیادی در سال های اخیر داشته است، کانون زبان ایران است. این موسسه به عنوان یکی از قدیمی ترین و برترین موسسات زبان شناخته شده و تاکید ویژه ایی بر یادگیری گرامر و لغات جدید دارد. کانون زبان ایران گزینه مناسبی برای یادگیری زبان بوده و اعتبار خاصی بین زبان آموزان دارد. کانون زبان ایران در محیط های مجازی و سایت های معتبر اینترنتی از پشتیبانی مناسبی برخوردار است. یکی از روش های آموزشی کانون زبان ایران، برگزاری دوره های مختلف آموزشی در سطوح مختلف است. این دوره ها شامل مکالمه، گرامر، لغات و واژگان و همچنین منابع آموزشی صوتی و تصویری است.

کانون زبان ایران به عنوان یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین موسسات آموزشی در ایران و خاور میانه است و سال های زیادی است که مشغول به فعالیت است. به طور کلی می توان گفت کانون زبان ایران، نوعی موسسه دولتی بوده که وابسته به کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان برای آموزش زبان های خارجی است. کانون زبان ایران از سال 1388 اقدام به برگزاری دوره های زبان انگلیسی به صورت آنلاین نموده است. البته آموزش آنلاین زبان انگلیسی در این موسسه برای افراد بالای 14 سال است. محتواهای آموزشی کانون زبان در دوره های آن لاین بر مبنای کتاب های آموزشی دوره های حضوری بوده و هیچ تفاوتی از نظر نکات آموزشی بین کلاس های آنلاین و حضوری وجود ندارد. مهارت های 4 گانه در این آموزشگاه با روش های جذاب و کارآمد به زبان آموزان آموزش داده می شود و زبان آموزان بعد از اتمام این دوره ها به کلیه مهارت های زبانی دست پیدا می کنند.

در دوره های آنلاینی که در کانون زبان برگزار می شود، زبان آموزان این امکان را دارند که در زمان و مکان دلخواه خود آموزش ببینند و از نظر زمانی هیچ محدودیتی نخواهند داشت. با توجه به این که آموزش آنلاین به زمان شرکت در کلاس محدود نمی شود، این امکان برای دانش آموزان وجود دارد که هر بخش را دوباره تکرار کنند. کانون زبان ایران، تمرین های متنوع و زیادی برای زبان آموزان در نظر گرفته است و زبان آموزان بعد از فراگیری کامل این مطالب، باید بتوانند به سوال های اساتید به درستی پاسخ دهند.

آموزشگاه زبان سفیر

آموزشگاه زبان سفیر یکی دیگر از آموزشگاه های معتبر بوده و دارای شعبات مختلفی در شهر تهران است. این آموزشگاه فعالیت های زیادی در زمینه آموزش های مقدماتی و پیشرفته انجام داده است و به عنوان یکی از برترین آموزشگاه های زبان در تهران شناخته می شود. موسسه زبان سفیر دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد است. علاوه بر این موسسه سفیر دارای گواهی نامه بین المللی در مدیریت کیفیت، کیفیت مراکز آموزشی و مدیریت کیفیت خدمات آموشی است و به همین دلیل یکی از برترین موسسات آموزشی محسوب می شود. کلاس های بحث آزادی که در این موسسه تشکیل می شود، موجب تقویت زبان آموزان می شود. همچنین اساتید این موسسه با استفاده از موسیقی و فیلم بر روی مکالمه زبان انگلیسی تمرکز ویژه ایی دارند. یکی از مهمترین مزیت های آموزشگاه زبان سفیراستفاده از محصولات آنلاین از جمله ویدیوهای آموزشی، آزمون و پازل در کلاس است و همین تجهیرات آموزشی مدرن، آموزشگاه سفیر را به یکی از برترین آموزشگاه های زبان تبدیل کرده است. در تمامی کلاس های این آموزشگاه از سیستم های صوتی پیشرفته و تجعیزات آموزشی مدرن استفاده می شود به همین دلیل سطح علمی موسسه سفیر بالا است و زبان آموزانی که از این موسسه مدرک خود را دریافت می کنند، می توانند بعد از مدتی بعد از گذراندن دوره های TTC شروع به تدریس کنند.

به طور کلی می توان گفت یکی دیگر از دلایل برتر بودن موسسه سفیر در مقایسه با سایر موسسه ها، کلاس های کم جمعیت این موسسه است. کلیه کلاس هایی که در این آموزشگاه تشکیل می شود،  تعداد محدودی زبان آموز دارد به همین دلیل زبان آموزان تمرکز کافی برای یادگیری مطالب درسی را دارند و بهتر و سریع تر نکات آموزشی را یاد می گیرند. اساتید نیز در این کلاس ها وقت بیشتری داشته و می توانند بر روی مشکلات و نکات ضعف زبان آموزان به خوبی تمرکز کنند. زبان آموزانی که در مقاطع پیشرفته درس می خوانند، می توانند در این آموزشگاه به تدریس مشغول شوند و این امر تاثیر مثبتی در روند پیشرفت آنها دارد.

آموزشگاه سفیر به طور تخصصی کللاس هایی برای آمادگی آزمون آیلتس، تافل، آزمون FCE و CAE برگزار می کند. این دوره ها بسیار کاربردی بوده و تاثیر مهمی در قبولی آزمون آیتلس دارد. یکی از مهمترین دلایل موفقیت موسسه سفیر، اجرای استانداردهای بین المللی و به کار گیری اساتید با تجربه و همچنین استفاده از منابع و سیستم های روز دنیا می باشد.

موسسه زبان گات

آموزشگاه زبان گات یکی از بهترین موسسه های آموزشی زبان در شهر تهران است و بیش از یک دهه است که مشغول به فعالیت می باشد. موسسه زبان گات با توجه به سیسام آموزشی پیشرفته ایی که دارد، تبدیل به یکی از برترین مراکز آموزشی شده است. این آموزشگاه با بهره گیری از یک سیستم آموزشی نوین و همچنین استفاده از به روز ترین متدهای آموزشی، فضای آموزشی بسیار خوبی برای زبان آموزان فراهم کرده است.

اساتید برای استخدام و تدریس در این موسسه به وسیله کادر مدیریتی مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند  و به همین دلیل می توان گفت بهترین و با تجربه ترین اساتید در این آموزشگاه مشغول به تدریس زبان هستند. اساتید برای استخدام و تدریس در این آموزشگاه همه جانبه مورد بررسی قرار می گیرند و مواردی از جمله سابقه تدریس، نحوه تدریس، تحصیلات و میزان آشنایی آنها با روش های جدید آموزشی به دقت ارزیابی می شود. این آموزشگاه آزمون هایی برای اساتید برگزار می کند و به این ترتیب سطح علمی آن ها سنجیده می شود. اسایتد آموزشگاه گات باید به روز باشند و بر طبق استانداردهای روز دنیا، اطلاعات خود را بالا ببرند.

یکی از مهمترین ویژگی های آموزشگاه زبان گات، برگزاری آزمون های شفای برای تست Speaking است. موسسه زبان گات با توجه به هدف زبان آموزان از یادگیری زبان انگلیسی، برنامه ریزی مخصوصی برای آموزش آنها ارائه می دهد و با استفاده از به روز ترین متدهای آموزشی روز دنیا، زبان انگلیسی را با بهترین روش های آموزشی به زبان آموزان یاد می دهد.

موسسه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از موسسات آموزشی برتر بوده و در زمینه آزمون آیلتس و سایر آزمون های معتبر اعتبار زیادی دارد. این آموزشگاه به خاطر استفاده از دوره های جامع آزمون آیلتس به عنوان یکی از بهترین موسسات شناخته شده است. موسسه زبان ایران آکسفورد به خاطر تجربه و سابقه ایی که در زمینه تدریس آیلتس دارد، جزء نوسسات برتر تهران شناخته شده است. در این موسسه آزمون های آزمایشی مربوط یه آیلتس به طور هفتگی برگزار می شود و زبان آموزان آمادگی کافی برای شرکت در آزمون آیلتس را پیدا می کنند. اساتید این آموزشگاه با کار کردن بر روی مهارت های 4 گانه زبان آموزان، آنها را برای شزکت در آزمون های بین المللی آماده می کنند.

موسسه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه ایی در تهران است که عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد و همچنین Oxford University Press در ایران می باشد. این آموزشگاه به خاطر داشتن اساتید با تجربه و Native به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه ها در تهران شناخته شود.

از مهمترین دلایل برتر بودن موسسه زبان ایران آکسفورد، استانداردهای بالای کلاس های آموزشی در این آموزشگاه است. استاندراهای علمی این آموزشگاه با استاندراهای جهانی پیش می رود و اگر تغییری در متد آموزشی لازم باشد، حتماً انجام می شود. به طور کلی می توان گفت مدارکی که این آموزشگاه به زبان آموزان اعطا می کند، معتبر بوده و می توان آن را ترجمه کرد.

یکی دیگر از نکات مهم در این آموزشگاه، تعیین سطح آن است. تعیین سطح در این آموزشگاه رایگان بوده و زبان آموزان می توانند به صورت آنلاین و یا حضوری در آزمون تعیین سطح شرکت کنند. موسسه آموزشی ایران آکسفورد نه تنها به آموزش زبان آموزان اهمیت ویژه ایی می دهد، بلکه همیشه به پشتیبانی و حمایت از زبان آموزان متعهد است. این آموزشگاه علاوه بر تدریس با کیفیتی که ارائه می دهد، به زبان آموزانی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل را دارند، به طور رایگان مشاوره می دهد. موسسه زبان ایران آکسفورد، دوره هایی مخصوص مهاجرت برگزار می کند و زبان آموزانی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل را دارند، با شرکت در این دوره ها می توانند به خوبی به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند.

آموزشگاه زبان اسپیکان

موسسه آموزشی اسپیکان با ده سال سابقه تدریس در زمینه زبان های مختلف از جمله زبان انگلیسی، به عنوان یکی از بهترین موسسات زبان در تهران شناخته شده است. از جمله خدمات آموزشی نوین این آموزشگاه می توان به بهره گیری از سیستم آموزش بین المللی ESA و اساتید تحصیل کرده ایی که مدارک بین المللی دارند، اشاره نمود. موسسه زبان آقای زبان با داشتن برنامه ریزی های فردی و آزمون هاس سنجش پیشرفته ایی که برای زبان آموزان برگزار می کند، از موسسات معتبر و پیشرفته محسوب می شود. این آموزشگاه کلاس هایی برای رفع اشکال زبان آموزان به طور رایگان برگزار می کند و این کلاس ها نتیجه مطلوبی در پیشرفت علمی زبان آموزان دارند. اساتید این آموزشگاه با استفاده از به روز ترین کتاب ها و نرم افزارهای آموزشی مختلف، کمک بزرگی به پیشرفت زبان آموزان می کنند. در این آموزشگاه، کلاس های تدریس زبان به صورت آنلاین و حضوری در مدت 4 الی 6 ماه برگزار می شود. این دوره، دوره بسیار مفیدی برای زبان آموزان بوده و تسلط آنها را بر مکالمه تا حد زیادی بالا می برد.