You are currently viewing نقش کتاب 504 در یادگیری لغات انگلیسی

نقش کتاب 504 در یادگیری لغات انگلیسی

این روزها آشنایی با زبان انگلیسی از نیازهای مهم افراد در محیط کار و جامعه است و آموزش زبان انگلیسی در پیشرفت شغل و زندگی تاثیر زیادی خواهد داشت. یادگیری لغات جدید یکی از مهمترین مهارت های ضروری برای آموزش زبان انگلیسی است. هر چه دایره لغات گسترده تر باشد، موفقیت در سایر مهارت های زبان انگلیسی بیشتر می شود. لغت یکی از ابزارهای کلیدی و اصلی برای یادگیری زبان انگلیسی بوده و بدون آموزش لغات جدید، یادگیری زبان انگلیسی ممکن نخواهد بود.

کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی یکی از پرفروش ترین کتاب های آموزشی زبان انگلیسی است و می توان گفت این کتاب منبع آموزشی مفیدی برای افرادی است که می خواهند لغات جدید و کابردی یاد بگیرند. کتاب 504 پرکاربردترین لغات انگلیسی را که به تعداد زیادی در فیلم ها، کتاب ها، مجلات و مکالمات روزمره تکرار می شوند را به خوبی آموزش می دهد. کتاب 504 یکی از منابع اصلی برای آزمون هایی مانند کنکور کارشناسی ارشد، دکترا، تافل و آیلتس است و کمک زیادی به درک مطلب آزمون ها و افزایش دامنه لغات می کند. کتاب 504 نقش مهمی در آموزش زبان انگلیسی دارد و زبان آموزان باید این کتاب را در برنامه های خود برای آموزش زبان به عنوان یک اصل مهم در نظر بگیرند. از کتاب 504 در بعضی کلاس های خصوصی زبان انگلیسی آموزشگاه تهران استفاده می شود.

مزیت های یادگیری لغات کتاب 504

کتاب 504 یکی از بهترین کتاب های آموزشی زبان انگلیسی است و باعث تقویت و بهبود دانش لغات جدید می شود. لغات این کتاب از واژه های ضروری زبان انگلیسی بوده و در مکالمات روزمره استفاده می شود. شما بارها و بارها با این لغات در کتاب ها و فیلم ها مواجه خواهید شد در نتیجه با آموزش صحیح این کتاب، از دیدن فیلم های زبان اصلی لذت بیشتری می برید. هر درس این کتاب شامل تعدادی لغت جدید است و معنی آن کنار آن نوشته شده است همچنین لغت جدید در چند جمله مختلف به کار رفته تا زبان آموز معنی لغت را به خوبی درک کند. اگر این کتاب را به خوبی و با دقت مطالعه کنید، درصد زیادی از معنی متون انگلیسی را درک خواهید کرد و در آزمون های زبان نمره بیشتری کسب می کنید. کتاب 504 به شما کمک می کند که از منابع آموزشی زیادی که در اینترنت موجود است، بهره مند شوید و همچنین با افراد انگلیسی زبان به راحتی ارتباط برقرار کنید. با یادگیری لغات کتاب 504 از دیدن فیلم های بدون زیر نویس و گوش دادن به موسیقی های انگلیسی لذت می برید.

کتاب 504 مورد تایید موسسات معتبر بین المللی و دانشگاه های معروف بوده و یادگیری آن برای همه زبان آموزان امری ضروری است. بیشتر اساتیدی که در رشته های تخصصی زبان انگلیسی تدریس می کنند، کتاب 504 را به دانشجویان خود پیشنهاد می کنند. اهمیت این کتاب تا حدی است که حتی بعضی از موسسات آموزشی زبان، دوره هایی را به آموزش آن اختصاص داده اند. افرادی که تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی دارند، در ابتدا باید لغات و واژه های آن زبان را یاد بگیرند و بعد برای آموزش گرامر و سایر مهارت ها اقدام کنند زیرا بدون آموزش لغات و واژه های جدید، یادگیری سایر موارد غیر ممکن است.

کتاب 504 یکی از پرفروش ترین کتاب های آموزش لغات انگلیسی در سال های اخیر بوده و سطح لغات و زبان آنگلیسی را تا حد متناسبی افزایش می دهد. این کتاب به عنوان یکی از منابع پایه و اصلی برای آموزش لغات زبان انگلیسی است. کتاب 504 کمک بزرگی به متقاضیان آزمون های آیلتس و تافل می کند چون این کتاب پایه و اساسی برای شروع یادگیری لغات جدید است. در این کتاب تلفظ صحیح لغات نیز به درستی به شما آموزش داده می شود و از آن جایی که اسپیکینگ در آزمون های بین المللی نقش مهمی دارد، با آموزش تلفظ صحیح لغات این کتاب، درصد قبولی شما در آزمون اسپیکینگ دو برابر می شود. کتاب 504 شامل جملاتی است که لغات جدید در آن به کار رفته است و خواندن آنها موجب بهبود و تقویت نکات گرامری می شود. کتاب 504 بارها در کشورهای مختلف چاپ شده و طرفداران زیادی دارد. علاوه بر نسخه چاپی این کتاب، نسخه الکترونیکی این کتاب نیز موجود است و به صورت نرم افزار بر روی تلفن همراه نصب می شود. این نرم افزار دارای قابلیت تلفظ صحیح لغات است و با گوش دادن به آن تلفظ صحیح لغت در ذهن ثبت می شود.

نکاتی برای آموزش بهتر و سریع تر لغات 504

  • یکی از بهترین روش ها برای آموزش لغات جدید، به کار بردن آن ها در جملات است. یاد گرفتن لغات جدید در قالب جمله، موجب می شود لغت جدید بهتر در ذهن شما بماند و معنی واژه را بهتر درک می کنید.
  • بهتر است لغات جدید را به طور منظم برای خود تکرار کنید. روش لایتنر یکی از بهترین روش ها برای به یاد سپردن لغات جدید است و به عنوان موثرترین و اصولی ترین روش برای حفظ لغات شناخته شده است.
  • برای درک بهتر لغات جدید، بهتر است پسوندها، پیشوندها و ریشه های لغات را نیز یاد بگیرید. با این روش می توانید معنی لغات جدید را حدس بزنید.
  • حفظ کردن لغات جدید همراه با مترادف ها و متضادها تاثیر شگفتی در حفظ کردن واژه های جدید دارد. وقتی یک لغت جدید یاد می گیرید، با یادگیری متضاد و مترادف آن نه تنها یادگیری آن کلمه برای شما آسان تر می شود بلکه دایره لغات شما نیز افزایش پیدا می کند.

کتاب 504 شامل لغاتی است که یادگیری آن برای تمام زبان آموزان ضروری است زیرا لغات این کتاب از ضروری ترین و پایه ترین لغات هستند. بعد از پایان هر درس از کتاب 504، یک داستان کوتاه وجود دارد که تمام لغت های درس در آن به کار رفته و لغات جدید به بهترین شکل در متن این داستان به نمایش درآمده است و همچنین متن هایی که در این کتاب موجود است نقش مهمی در بهبود درک مطلب دارند. در پایان هر درس یک آزمون وجود دارد و کاربرد هر کلمه در جمله را به زبان آموزان آموزش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید