آموزشگاه زبان تهران

آموزش آنلاین زبان

پس از طی نمودن راهی طولانی ما با افتخار اعلام می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان تهران هستیم و آن را در عمل ثابت می کنیم. چطور؟ در آموزشگاه زبان تهران شما هیچ مبلغی را برای دوره آموزشی زبان پرداخت نخواهید کرد. تنها پس از پایان دوره و در صورت رضایت شما از استاد زبان و کلاس زبان آموزشگاه زبان تهران مبلغ کلاس را پرداخت خواهید کرد. برای این است که ما معتقدیم که بهترین موسسه زبان تهران هستیم چون به کیفیت تدریس مان واستادان زبان مجرب موسسه زبان تهران ایمان داریم شما هم پس از شرکت در کلاس های خصوصی و گروهی که به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود،  آموزشگاه زبان تهران به این نتیجه خواهید رسید که آموزشگاه زبان تهران، بهترین آموزشگاه زبان تهران است.

500+

مدرک آیلتس و تافل

40000+

زبان آموز

3000+

کلاس زبان

آموزشگاه زبان انگلیسی
آموزشگاه زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری

امروزه متقاضیان شرکت در دوره های آموزش زبان در موسسات زبان سرتاسر ایران هر روز بیشتر می شوند. مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان مانند آمریکا، کانادا، انگلیس و استرالیا، تحصیل در دانشگاه های خارجی، ارتقاء شغلی در شرکت های بین المللی ایرانی و عواملی از این دست، از مهترین فاکتورهای هست که باعث شده همه افراد برای شرکت در کلاس های انگلیسی به آموزشگاه های زبان رو بیاورند. در آموزشگاه زبان تهران، ما توسط اساتید خبره و Native زبان انگلیسی به برگزاری کلاس مکالمه زبان انگلیسی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی می پردازیم. کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری آموزشگاه زبان تهران شاید در ابتدا گران تر به نظر بیایند اما دارای بازدهی بسیار بیشتری نسبت به کلاس های نیمه خصوصی هستند.

 

تدریس خصوصی زبان آلمانی آنلاین و حضوری

هر ساله به تعداد آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران افزوده می شود. آلمان در سال های اخیر به قطب صنعت و تجارت در اروپا تبدیل شده است و متقاضیان شغل آن را به عنوان مقصدی مطمئن برای ادمه زندگی و کار می بینند. علاوه بر آن زبان آلمانی زبان رسمی کشورهای سوئیس و اتریش نیز می باشد که دارای بالاترین کیفیت زندگی در کشورهای جهان می باشند. آموزشگاه زبان تهران با سابقه طولانی در برگزاری دوره های آموزشی زبان آلمانی و استفاده از استادان مجرب زبان آلمانی که اکثر آنها سال ها در کشورهای آلمان و اتریش زندگی کرده اند و یا در دانشگاه های آلمانی تحصیل کرده اند به تدریس زبان آلمانی اینترنتی و حضوری می پردازند. کلاس های زبان آلمانی موسسه زبان تهران فقط به صورت خصوصی برگزار میشود.

تدریس خصوصی زبان فرانسه آنلاین و حضوری

قبل از اینکه زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی در دنیا شناخته شود، زبان فرانسوی زبان بین اللمللی (Lingua Franca) محسوب می شد. پس از جنگ جهانی دوم و تبدیل شدن آمریکا به قطب سیاسی، نظامی، فرهنگی و تجاری دنیا استفاده از زبان فرانسه به عنوان زبان دوم رو به افول گذاشت و زبان انگلیسی جایگزین آن شد. با این وجود زبان فرانسه همچنان به عنوان یکی از محبوب ترین زبان ها برای یادگیری در دنیا است. در حال حاضر حدود 75 میلیون نفر زبان فرانسه را به عنوان زبان مادری و 200 میلیون نفر از آن به عنوان زبان دوم خود استفاده می کنند. در 10 سال گذشته و با موج مهاجرت ایرانیان به ایالت کبک کانادا یادگیری زبان فرانسه در ایران بسیار محبوب گشت. این کلاس ها به صورت مجازی یا غیرحضوری نیز برگزار می شود.
آموزشگاه زبان ترکی استانبولی
آموزشگاه زبان ایتالیایی
آموزشگاه زبان عربی

تدریس خصوصی زبان ترکی آنلاین و حضوری

در سال های اخیر ترکیه به یک مقصد محبوب تجاری، توریستی و تحصیلی برای ایرانیان تبدیل شده است. از لحاظ توریستی ترکیه نه تنها برای ایرانیان بلکه در تمام دنیا زبانزد است. وجود ابنیه های تاریخی چند هزار ساله در شهرهای مختلف ترکیه مانند استانبول و کپدکیا، ساحل های بسیار زیبای جنوب ترکیه در بدروم و آنتالیا و قیمت نسبتا ارزان سفر به ترکیه، ازادی های فردی و اجتماعی که در ایران وجود ندارد، آن را به مقصدی بسیار محبوب در بین ایرانیان تبدیل کرده است. از طرفی دیگر هر ساله به تعداد دانشجویان ایرانی که برای تحصیل به ترکیه می روند افزوده می شود. در زمینه تجاری نیز ترکیه، دروازه اروپا برای ایران محسوب می شود و بازرگانان ایرانی از تریکه برای ارتباط قوی تر با شرکت های اروپایی استفاده می کنند. در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی سخن برتر ما به تدریس خصوصی و گروهی کلاس های ترکی استانبولی حضوری و آنلاین خواهیم پرداخت اما پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس های خصوصی به علت بازدهی بیشتر آن می باشد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی آنلاین و حضوری

یادگیری زبان ایتالیایی در چند سال گذشته بین بعضی از جوانان ایرانی محبوبیت فراوانی کسب کرده است. اما چرا دانستن این زبان برای بعضی از افراد اهمیت زیادی پیدا کرده است؟ ایتالیا را مهد هنر می‌دانند. بیشتر افرادی که در دنیا و در هنر زبانزد هستند، در این کشور متولد شدند. در واقع ایتالیا به هنر و آموزش آن اهمیت زیادی می‌دهد و بهترین دانشگاه‌های رشته هنر و مدلینگ را در دنیا دارد. برای همین است که بیشتر افراد برای ادامه تحصیل هنری خود به این کشور مهاجرت می‌کنند. این مسئله توانسته است تا توجه دانشجویان رشته هنر در ایران را به خوب جلب کند و آن‌ها به دنبال راهی برای مهاجرت و ادامه تحصیل در این کشور باشند؛ اما لازمه ورود به هر کشور، توانایی صحبت کردن به زبان آنجا است. برای همین بیشتر این افراد سعی می کنند تا با شرکت در کلاس‌های آموزشی آنلاین و حضوری زبان ایتالیایی در آموزشگاه های زبان تهران به فراگیری این زبان بپردازند. کلاس های آنلاین هزینه کمتری نسبت به کلاس های حضوری دارند.

تدریس خصوصی زبان عربی آنلاین و حضوری

در 1400 سال گذشته رابطه تنگاتنگی بین ایران و کشورهای عربی وجود داشته است. پس از ورود اسلام به ایران و تاثیر فراوان آن بر زبان فارسی که  برآوردها نشان می دهد که حدود 40 درصد زبان فارسی در واقع از زبان عربی می باشد، زبان عربی از اهمیت بالایی در ایران برخوردار است. همچنین ایران همسایگان عرب زبان زیادی دارد که با آن ها مراودات تجاری انجام می دهد و یا یک مقصد توریستی برای ایرانیان محسوب می شود. در جنوب ایران و در حاشیه جنوبی خلیج فارس کشورهای امارات، قطر، عربستان سعودی و عمان هستند که ایرانیان زیادی برای تفریح و یا تجارت هر ساله به آنجا می روند. عراق کشوری عرب زبان در غرب ایران است که از بزرگترین شرکای تجاری ایران در دنیا محسوب می شود و هر ساله میلیون ها یارانی برای زیارت به آنجا می روند. همه اینها فراگیری زبان عربی و اهمیت یادگیری آن را نشان می دهد که شما می توانید آن را در بهترین آموزشگاه عربی تهران یعنی آموزشگاه زبان تهران فرا بگیرید.

آموزش زبان آنلاین و حضوری خصوصی و نیمه خصوصی

موسسه ما در سال 1379 آغاز به کار کرد. در موسسه زبان تهران، کلاس ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. در کلاس های نیمه خصوصی حداکثر ظرفیت کلاس 5 نفر است تا استاد زبان وقت کافی برای رسیدگی به وضعیت پیشرفت تحصیلی هر دانشجو داشته باشد. کلاس های نیمه خصوصی آموزشگاه زبان تهران نیز به صورت 100% تضمینی برگزار می شود و شما در صورت رضایت کامل از کلاس زبان خود شهریه را پرداخت خواهید کرد.

چرا آموزش زبان تبدیل به یک ضرورت شده است؟

اگرچه ممکن است شروع دوره آموزش زبان برای خانواده‌ها و حتی برای فرزندان تبدیل به یک چالش شده باشد, اما نباید فراموش کنیم که این آموزش می تواند تاثیر مهمی بر آینده و روال زندگی فعلی آنها داشته باشد. مسیر انتخاب شده توسط خانواده ها برای تدریس زبان خارجه متفاوت است. برخی از آنها تدریس خصوصی زبان را ترجیح می‌دهند و برخی به سراغ آموزشگاه زبان خارجه میروند. بدون در نظر گرفتن بهتر بودن هر کدام از این گزینه ها، در اینجا می خواهیم ببینیم که آموزش زبان خارجه چه تاثیری می تواند بر زندگی داشته باشد و ضرورت این آموزش برای افراد مختلف چیست.  برای ثبت نام در کلاس های زبان آموزشگاه زبان تهران و یا اطلاع از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های زبان آموزشگاه زبان تهران با ما تماس بگیرید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از کلاس های تدریس زبان توسط خانم در منزل بهره ببرید.

آموزش زبان برای ادامه تحصیلات

بدون شک اولین و شاید مهمترین دلیل آموزش زبان متمرکز شدن بر روی ادامه تحصیلات در سطوح بالاست. این یک حقیقت غیر قابل انکار است که آموزش زبان انگلیسی یا آموزش هر زبان خارجه دیگری در مدارس سطح بالایی ندارد و متاسفانه کیفیت آن پایین است. به همین دلیل می بینیم که تنها تعداد کمی از دانش‌آموزان آشنایی سطح مناسبی با زبان های خارجه دارند و حتی در کنکور هم درصد این کتب پایین تر این آمار را به خود اختصاص می‌دهد. بنابراین ضرورت ایجاب می‌کند که خانواده ها فرزند خود را برای آموزش زبان به یک آموزشگاه زبان خارجه بفرستند. آموزشگاه زبان خارجه یا تدریس خصوصی زبان این امکان را به دانش آموزان می دهد که آموزه های خود را در قالب های جدید و به صورت عملی به کار ببرند تا پایه آنها از این لحاظ قوی تر شود. حتی دانشجویانی که به فکر ادامه تحصیل در سطح کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی هستند هم به این روش آموزشی نیاز دارند. شما می توانید برای نتیجه گیری سریع تر در دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی شرکت کنید.

فناوری های جدید

امروزه حتی برای کودکان ۵ و ۶ ساله هم می‌بینیم که یک گوشی هوشمند یا یک تبلت خریداری شده است. این موضوع نشان دهنده فراگیر بودن استفاده از فناوری‌های جدید در جامعه است. جالب اینکه اکثر این فناوری های جدید بر مبنای استفاده از زبان انگلیسی به عنوان زبان استاندارد طراحی شده اند. البته منکر این موضوع هم نمی‌شویم که برخی از آنها دارای مترجم زبان فارسی هستند و کار ما را راحت می‌کند. گوشی‌های هوشمند تنها یک نمونه معمولی و فراگیر از فناوری‌های جدید هستند. این در حالی است که ما با ابزار ها و تکنولوژی های جدیدی مواجه هستیم که در اکثر آنها از زبانهای خارجی استفاده شده است. بنابراین آموزش زبان یا حضور در آموزشگاه زبان این فرصت را به ما می‌دهد که با مفاهیم معمولی و رایج در جامعه آشنا باشیم و از آنها برای استفاده از فناوری‌های جدید کمک بگیریم.

دستورالعمل تجهیزات

اگر شما هم از کسانی هستید که از تجهیزات وارداتی و تجهیزات تولید شده توسط شرکت های معتبر بین المللی استفاده می کنید، بدون شک این نیاز را در خود احساس خواهید کرد که به آموزش زبان انگلیسی یا آموزش هر زبان خارجه دیگری نیاز دارید. اکثر تجهیزات وارد شده به ایران فاقد نمایندگی هستند که ترجمه کاتالوگ آنها را انجام دهند. این در حالی است که شما برای استفاده مناسب و استاندارد دستگاه باید دستورالعمل و کتابچه آن را مطالعه کنید و در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید. هر گونه کوتاهی ما در اجرای دقیق دستورالعمل استفاده و نصب دستگاه ها و تجهیزات جدید می تواند طول عمر آنها را به شدت کاهش دهد و میزان بازدهی دریافت شده را به حداقل برساند.

پیدا کردن موقعیت شغلی بهتر

از یک شغل معمولی مانند منشی دفتر گرفته تا افرادی که در سطوح بالای مدیریت هستند، آموزش زبان می تواند به آنها در پیدا کردن موقعیت شغلی بهتر یا حتی به ثبت رساندن آمار فروش بهتر کمک کند. در وهله اول اگر شما دانشجو باشید و به سراغ یک کار مناسب با درآمد بالا باشید، می‌توانید از تسلط به خود به زبان انگلیسی یا زبان خارجه به عنوان یک رزومه قوی استفاده کنید و شانس خود را بالاتر ببرید. از طرف دیگر تسلط شما به زبان خارجه یعنی می توانید برای پاسخ بسیاری از سوالات خود به وب سایت های مرجع و منبع انگلیسی زبان و خارجی زبان بروید و از آنها استفاده کنید. شما اگر زبان انگلیسی بلد باشید و در یک شرکت مشغول به کار باشید، این سطح سواد شما می‌تواند به بخش مدیریت و بخش فروش شرکت کمک کند و طبیعتا آنها ارزش بیشتری برای شما قائل خواهند بود. با شرکت در دوره آموزش انگلیسی تجاری شما می توانید توانایی خود را در مذاکره را بالا برده و همینطور موفق به پیدا کردن شغل بهتر شوید.

کار در آموزشگاه زبان

یکی دیگر از مواردی که شما می توانید به عنوان هدف گذاری خود در آموزش زبان قرار دهید، متمرکز شدن بر روی کار در آموزشگاه زبان خارجه به عنوان مدرس زبان است. حتی بهترین آموزشگاه زبان هم نیاز به مدرسین حرفه ای و آموزش دیده دارند. شما اگر بعد از پایان اتمام دوره آموزش خود به همه ثابت کنید که از لحاظ آموزشی مشکل خاصی ندارید می توانید در همان آموزشگاه به آموزش مشغول شوید. حتی امکان برای شما فراهم است که در کنار آموزش زبان خود به مرور زمان به تدریس خصوصی زبان هم مشغول شوید و از آن به عنوان یک راه کسب درآمد استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که کسانی که از لحاظ تسلط به زبان های خارجه در سطح بالایی قرار دارند معمولا محبوبیت بیشتری برای کارفرماها دارند و آنها سعی می‌کنند که از این افراد در نقش های مختلف استفاده کنند.

به عنوان جمع بندی مطلب، موضوع بسیار مهمی که شما در جریان آموزش زبان باید به آن توجه کنید، پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان است. طبیعتاً معیارهای انتخاب شما با افراد دیگر متفاوت است. برخی از افراد ترجیح می‌دهند که نزدیکترین آموزشگاه را به محل کار یا محل زندگی خود انتخاب کنند. این در حالی است که برخی دیگر به سطح آموزش و روش آموزش زبان توجه دارند و برخی نیز ترجیح می‌دهند که مسائل جنسیتی و شخصیتی را در نظر بگیرند. در هر صورت شما به عنوان یک زبان آموز نمی توانید نسبت به این موضوع بی تفاوت باشید. انتخاب یک آموزشگاه نامناسب مانند طی کردن دوره آموزشی زبان انگلیسی در طول مدرسه است که صرفاً شما برای گذراندن یک کتاب به مدرسه می رفتید و بحث آموزش شما اهمیت چندانی نداشت. این در حالی است که یک موسسه زبان حرفه ای شما را به سطح بالا و مناسب می‌رساند.

تماس با ما