اگه قصد سفر و یا مهاجرت به خارج از کشور داری لازمه که مدارک مورنیاز برای ویزا و سفرت رو به صورت رسمی ترجمه کنی! هزینه ی ترجمه ی رسمی هرساله توسط کانون مترجمان رسمی ایران تعیین می شود. در نتیجه هرسال این هزینه ها افزایش خواهد داشت پس پیشنهاد ما به شما اینه تا فرصت هست و سال 1399 تموم نشده مدارکت رو در دارالترجمه رسمی سورن با قیمت قدیمی و کمتر ترجمه کن. چون دیگه تو سال 1400 تعرفه های ترجمه رسمی افزایش قیمت خواهد یافت.

ترجمه رسمی

ترجمه رسمی چه کاربردی دارد؟

  1. جهت دریافت ویزای توریستی و یا مهاجرتی: جهت سفر یا مهارجرت به هر کشوری شما نیاز به اجازه ورود و اقامت به آن کشور هستید. که این اجازه در بیشتر کشورها در قالب ویزا و از طریق سفارت آن کشور، به افراد داده می شود. جهت دریافت ویزا لازم است مدارکی را به سفارت کشور مربوطه ارائه دهید. البته این مدارک باید به زبانی که آن کشور میخواهد ( بیشتر کشورها مدارک را به زبان انگلیسی می خواهند و در بعضی باید به زبان رسمی آن کشور باشد) ترجمه رسمی شود.
  2. جهت انجام امور تجاری و حقوقی: شرکت ها و سازمانی های بسیاری وجود دارند که جهت انجام امور تجاری دارای ارتباط با سایر کشورها هستند. به عنوان مثال برای سرمایه گذاری یا دریافت و اعطای نمایندگی به شرکت های خارجی؛ یا جهت انجام امور حقوقی نیازمند ارتباط با سایر کشورها می باشند. این شرکت ها لازم است که ترجمه رسمی از مدارک شرکت خود را داشته باشند.
  3. جهت اخذ ویزای تحصیلی در دانشگاه های خارج از کشور: هرساله تعداد زیادی از دانشجویان تقاضای ویزای تحصیلی جهت تحصیل در دانشگاه های معتبر و مختلف کشور هایی همچون: کانادا، آلمان،آمریکا و … دارند. از این رو لازم است مکاتبات رسمی با دانشگاه مد نظر را داشته باشند. بنابراین نیازمند ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و سایر مدارکی که دانشگاه مربوطه میخواهد، هستند.  
  4. ترجمه رسمی سند ازدواج یا طلاق: جهت ثبت ازدواج یا طلاق در کشورهای دیگر نیاز به ترجمه رسمی بعضی از مدارک خواهد بود.

چرا پیشنهاد ما جهت ترجمه رسمی دارالترجمه سورن است؟

جهت ترجمه رسمی هر آنچه که نیاز دارید بهتر است به یک دارالترجمه  معتبر و با سابقه بالا مراجعه نمایید. بنابراین در اینجاست که نام دارالترجمه سورن در بین دیگر دارالترجمه ها می درخشد. دارالترجمه رسمی سورن یکی از دارالترجمه های معتبر تهران است که با بیش از 10 سال سابقه درخشان در امور ترجمه توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

اگر به دنبال کیفیت هستید پس شک نکنید که دارالترجمه  رسمی سورن بهترین گزینه برای شماست. دارالترجمه سورن با ترجمه مدارک با کیفیت بالا و دقیق است که توانسته بیش از 10 سال دوام بیاورد و مشتریان بالای آن ها نشان از همین کیفیت می باشد.

یکی دیگر از مزایای دارالترجمه رسمی سورن ارائه ترجمه با قیمت مناسب است. این دارالترجمه علاوه بر کیفیت بالای ترجمه، قیمت مناسبی برای ترجمه های خود دارد.  سورن تعرفه ی ترجمه ی رسمی خود را دقیقا مطابق با تعرفه های تعیین شده از سوی کانون مترجمان ایران دریافت می کند نه بیشتر…

دارالترجمه رسمی سورن دارای مترجمانی با تجربه و کارآزموده و دانش به روز هستند که به طور کاملا دقیق امور ترجمه را انجام می دهند. مترجمان سورن مورد تایید اداره دادگستری می باشند.

تعهد کاری مترجمان این دارالترجمه مورد دیگری است که اطمینان شما را برای سپردن ترجمه رسمی به این دارالترجمه جلب خواهد کرد. مترجمان سورن علاوه بر خبرگی تعهد کاری بالایی دارند که همین امر موجب ترجمه ای دقیق و با کیفیت می شود.

با سپردن ترجمه خود به دارالترجمه سورن دیگر نگران زمان نباشید. سورن ترجمه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما تحویل خواهد داد. و اگر خیلی عجله جهت انجام ترجمه داشته باشید می توانید از خدمات ترجمه فوری این دارالترجمه استفاده کنید که ظرف مدت یک ساعت تا یک روز ترجمه شما را تحویل می دهند. البته درصورت نیاز به دریافت تاییدیه دادگستری 2 روز به این زمان باید افزود.

شما می توانید از مشاوره های رایگان این دارالترجمه بهره ببرید تا اگر سوالی برایتان به وجود آمده باشد را برطرف نمایید.

دارالترجمه سورن مدارک را به زبان های مختلف انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، روسی، چینی و ترکی استانبولی ترجمه می نماید.

علاوه بر ترجمه رسمی مدارک، ترجمه مدارکی همچون کاتالوگ، متون تخصصی و … نیز در این دارالترجمه انجام می شود. یعنی شما در این دارالترجمه می توانید هرآنچه نیاز داشته باشید را ترجمه نمایید.

مدارک ترجمه شده تا چه مدت اعتبار دارند؟

مدت اعتبار ترجمه رسمی مدارک مختلف، متفاوت می باشد. در انتهای مدارک ترجمه شده زمان ترجمه آن ها نوشته می شود. بعضی از مدارک مدت اعتبار کوتاهی دارند. یعنی حداقل دو الی سه ماه اعتبار خواهند داشت. مدارکی همچون گواهی عدم سوء پیشینه در این دسته قرار می گیرند.

بعضی از مدارک نیز اعتبار چند ماهه دارند. مدارکی همچون شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و … در این دسته هستند.

بعضی از مدارک اعتبار طولانی مدتی دارند مانند: مدارک دانشگاهی یا دبیرستان، ریز نمرات و ….