تدریس خصوصی زبان چینی

تدریس خصوصی زبان چینی

همانگونه که شما هم می دانید زبان چینی از دشوار ترین زبان ها در دنیا می باشد. بنابراین  فراگیری این زبان دشوار اما شیرین به تلاش بیشتر و همچنین صرف زمان بیشتر نیاز دارد.

داشتن یک استاد با تجربه و مجرب در زمینه آموزش زبان چینی کمک بسیاری در سرعت یادگیری این زبان می کند. اما می توان با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی بسیار سریع تر به هدف خود برسید. کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی دارای مزایایی است که کلاس های همگانی از آنها محروم می باشند.

مزایای مهم تدریس خصوصی زبان چینی

تدریس در هر مکان و هر ساعتی که زبان آموز مشخص می کند صورت می گیرد.با شرکت و ثبت نام در تدریس خصوصی زبان چینی، دیگر لازم نیست در کلاس های همگانی شرکت کرده و موجب اتلاف وقت خود شوید. شما می توانید با استاد خود در محل کار و یا منزل خود در ساعات مشخص شده قرار گذاشته و به فراگیری زبان چینی بپردازید.

تدریس خصوصی زبان چینی در تهران

عدم وجود هم سطح نبودن زبان آموزان

یکی از معایب شرکت در کلاس های همگانی، هم سطح نبودن زبان آموزان در آموزش و یادگیری زبان چینی می باشد. زبان آموزان سطح بالا کلاس را در دست خود گرفته و هر روز پیشرفت می کنند و زبان آموزان سطح پایین از روند کلاس عقب مانده و پیشرفت نخواهند کرد.  اما در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی، این نقطه ضعف برداشته شده و زبان آموز می تواند با اعتماد به نفسی بالا و با آرامش به فراگیری زبان چینی بپردازد. و بنا به سطحی که در زبان چینی دارد می تواند روند آموزشی خود را در پیش بگیرد.

افزایش تمرکز در تدریس خصوصی زبان چینی

به دلیل وجود چندین زبان آموز و داشتن جوی پر سر و صدا در کلاس های همگانی، زبان آموزان دارای تمرکز کمتری می باشند. اما این مشکل هم در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی برطرف شده و زبان آموزان با قرار گرفتن در جوی آرام، میتوانند با آرامش به فراگیری زبان چینی بپردازند.

در صورت نارضایتی از استاد خود می توانید استاد خود را تغییر دهید

در کلاس های همگانی، در صورت نارضایتی از استاد و روش های آموزشی وی، زبان آموزان  می بایستی تا آخر ترم صبر کرده و پس از آن استاد خود را تغییر دهند. اما با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی در آموزشگاه ما میتوانید در صورت نارضایتی از استاد، همان لحظه استاد خود را تغییر داده و با استاد دیگری آموزش خود را پیش بگیرید.

استفاده از بهترین و به روز ترین متد های روز دنیا در تدریس خصوصی زبان چینی

اساتید آموزشگاه ما بر این تلاش هستند تا از بهترین و به روز ترین روش های آموزشی در تدریس خود مخصوصا قسمت مکالمه و صحبت کردن استفاده نمایند تا کیفیت و سرعت یادگیری زبان آموزان را بالا برده و خروجی لازم را در بر داشته باشند. این روش ها شامل استفاده از موسیقی، انیمیشن، فیلم، روزنامه، مجلات و… در تدریس می باشد.

تدریس خصوصی زبان چینی

سطح های مختلف زبان چینی

آزمون زبان چینی HSK مخفف عبارت Hànyǔ Shuǐpíng Kǎoshì می باشد. این آزمون یک آزمون استاندارد است که برای شناسایی سطح افراد در زبان چینی برای متقاضیان، توسط سازمان Hanban در چین برگزار می شود. این سازمان وابسته به وزارت علوم چین می باشد. در این آزمون مهارت های خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن فرد مورد بررسی قرار می گیرد.

مهارت های خواندن، نوشتن، شنیدن در آزمون Written مورد ارزیابی قرار می گیرد و مهارت گفتاری در آزمون Oral مورد بررسی قرار می گیرد.آزمون Written ( خواندن، نوشتن، شنیدن) دارای 6 سطح می باشد و آزمون Oral ( مهارت صحبت کردن) دارای سه سطح است.