چرا زبان آموزان شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه را به کلاس های گروهی ترجیح می دهند؟ فرانسوی جز زبان‌ های سخت برای یادگیری است و علت سخت بودن آن استثنا زیاد در قواعد است که زبان آموزان را دچار سردرگمی می‌ کنند، برای همین بیشتر آن ‌ها ترجیح می‌ دهند تا با شرکت در کلاس‌ های تدریس خصوصی زبان فرانسه، آن را راحت ‌تر یاد بگیرند. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه در کنار کلاس های گروهی برگزار می شود.

تدریس خصوصی زبان فرانسه

زبان فرانسه جز اولین زبان بین‌المللی بوده است که بعدها جای خود را به انگلیسی داد. اگر نگاهی به تاریخ بی اندازید، بزرگان ما در قاجاریه و حتی خود پدربزرگ و مادربزرگ‌های ما هم در مدارس آن موقع زبان فرانسه آموزش می‌دیدند. امروزه زبان فرانسه در 5 قاره و بیش از 24 کشور صحبت می‌شود. در واقع باید گفت که فرانسوی زبان اول 70 میلیون انسان است و حدود 200 میلیون هم به عنوان زبان دوم آن را یاد می‌گیرند. خود این نشان از آمار بالای افرادی در دنیا دارد که به این زبان تکلم می‌کنند. این یکی از دلایل اصلی است که تدریس خصوصی زبان فرانسه در ایران افزایش چشم گیری داشته است.

مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسه

 • تمامی وقت استاد در  کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه به زبان آموز اختصاص داده می‌شود و مدرس خیلی راحت‌تر و بهتر می‌تواند قواعد سخت و استثناها را به او یاد بدهد.
 • مدرس می‌تواند با توجه به سطح زبان آموز و پیش رفتن کلاس، از کتاب‌های کمک آموزشی بیشتری در جهت تقویت زبانی نیز استفاده کند.
 • زمان بندی کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه کاملاً متغیر است و زبان آموز می‌تواند با هماهنگی مدرس، روزهای دلخواه را انتخاب کند. حتی انتخاب روزهای جمعه و پنج شنبه برای زبان آموز نیز مهیا است.
 • برای خانم‌ها امکان انتخاب مدرس خانم وجود دارد.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسوی به صورت تضمینی برگزار می‌شود و زبان آموز می‌تواند میزان پیشرفت خود را مشاهده کند.
 • زبان آموز می‌تواند شهریه کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسوی را در همان جلسه اول یا به در پایان دوره پرداخت کند.
 • ارتباط مؤثر و رودررویی بین زبان آموز و مدرس وجود دارد و دیگر خبری از استرس و ترس از سؤال پرسیدن زبان آموز و همچنین خجالت او وجود ندارد.
 • زبان آموز می‌تواند تا زمانی که گرامر و لغات را به خوبی متوجه نشده است، آن‌ها را بپرسد و با مدرس خود تمرین کند. این یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه است.

شهریه تدریس خصوصی زبان فرانسه

هزینه تدریس بر اساس دو مسئله تعیین می‌شود: اول از همه میزان سطح زبان آموز و هدف او و همچنین اینکه کلاس در کجا برگزار شود. تشکیل در کلاس در منزل زبان آموز، نیازمند پرداخت هزینه ایاب و ذهاب را دارد. همچنین هزینه کتاب‌های آموزشی هم بر عهده او است. شهریه تدریس خصوصی زبان فرانسه می‌تواند در همان جلسه اول یا در پایان دوره پرداخت شود. برای اینکه اطلاعات دقیقی از شهریه داشته باشید، باید با موسسه یا مدرس خود از قبل هماهنگ کنید. در بیشتر اوقات تخفیف‌های ویژه‌ای به زبان آموزان داده می‌شود. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و کلاس های آموزش خصوصی زبان آلمانی نیز برگزار می شود.

تدریس خصوصی زبان فرانسه مانند دیگر زبان‌ها نیازمند شرایط خاص نیست و تشکیل کلاس بستگی به سطح زبان آموز دارد. اصولاً افرادی که قصد یادگیری این زبان را دارند، از قبل دانش زبانی نداشته و مدرس‌ها از همان اول نوع کار خود را می‌دانند.

تدریس خصوصی زبان فرانسه مناسب چه افرادی است؟

 • افرادی که قصد مهاجرت برای زندگی یا تحصیل به فرانسه یا کانادا یا هر کشوری که زبان اصلی آن‌ها فرانسوی است را دارند، می توانند در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت کنند.
 • افرادی قصد کار در سازمان‌هایی را دارند که زبان رسمی آن‌ها فرانسوی است، می توانند در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت کنند.
 • افرادی که دانستن زبان فرانسه برای آن‌ها موقعیت کاری خیلی خوبی در ایران فراهم می‌کند و برای مثال می‌توانند به عنوان مترجم فعالیت کنند.
 • افرادی که وقت کمی داشته یا نمی‌توانند در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند، می توانند در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت کنند.
 • افرادی که ارتباطات کاری زیادی با فرانسه دارند و برای تجارت بهتر نیاز به برقراری ارتباط به صورت فرانسوی را دارند.

آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه

ما در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه ما است. برای آگاهی از متدهای آموزش در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان تهران زبان تماس بگیرید.

در رستوران یا کافه

در اینجا جملات و اصطلاحاتی وجود دارد که می توانید برای شروع مکالمه در رستوران یا کافه از آنها استفاده کنید :

“غذای خاصی پیشنهاد می کنی” ؟

“برای کسی که تا حالا اینجا غذا نخورده ، چه غذایی پیشنهاد می کنی “؟

“بهترین نوشیدنی اینجا چیه” ؟

“فکر می کنی بشقاب غذای دریایی و سبزیجاتش خوب باشه” ؟

“تا حالا مارچوبه خوردی” ؟

“اگر مجبور بشی برای کل عمرت یه غذا بخوری ، اون چه غذاییه “؟

“دسر مورد علاقت چیه” ؟

“غذای تند مورد علاقت چیه “؟ (اگر آنها علاقه ایی به غذاهای تند نداشتند دلیلش رو از آنها بپرسید و به مکالمه ادامه دهید ).

در نهایت عبارت  هایی وجود دارد که می توانید در پایان مکالمه از آنها استفاده کنید :

“از خوردن پاستات لذت ببر” .

“نوش جان “.

وقتی در خانه کسی هستید

اگر شما به منزل کسی رفته اید ، خیلی خوش شانس هستید . در خانه موضوعات بی پایانی برای صحبت کردن وجود دارد . نگاهی به اطراف خانه بیندازید . موضوعات زیادی برای صحبت کردن پیدا می کنید :

“چند سال است که اینجا زندگی می کنید” ؟

“این کتابخانه ( یا تلویزیون ، صندلی ، ظروف چینی و … را از کجا خریدی” ؟

“چه چیزی  باعث علاقه تو به ین خانه است “؟

“چند نفر اینجا زندگی می کنند “؟

“آیا خانه شما به محل کارتان ( مدرسه ،پارک ، فرودگاه و … ) نزدیک است” ؟

“تا سوپر مارکت چقدر فاصله دارد” ؟

و در اینجا عبارت هایی وجود دارد که وقتی منزل کسی را ترک می کنید می توانید از آنها استفاده کنید :

“مرسی که منو تو دعوت کردی”.

“ممنون که منو به خونت دعوت کردی”.

“خیلی خوش گذشت “.

Summary
Review Date
Reviewed Item
تدریس خصوصی زبان فرانسه
Author Rating
51star1star1star1star1star
بستن منو
Call Now Button