در چند سال گذشته تعداد افرادی که به دنبال ثبت نام در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی هستند بسیار زیاد شده است. علت استقبال ایرانیان از کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی را در چند عامل می توان جست. افزایش سریع تعداد کسانی که قصد اقامت گرفتن از کشور ترکیه را دارند. آن ها به دلیل کمبود وقت نمی توانند وقت خود را در کلاس های عمومی زبان ترکی تلف کنند و از این رو به کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی روی می آورند.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی شاخه ‌های زیادی دارد که از آسیا تا اروپا را شامل می‌شود و باید گفت تعداد افرادی که به این زبان صحبت می‌کنند، بیش از 80 میلیون نفر هستند؛ یعنی یادگیری این زبان به شما امکان برقراری ارتباط با این تعداد افراد ترک زبان را می‌دهد. البته خود زبان ترکی استانبولی به طور محض فقط در خود ترکیه تکلم می‌شود و افرادی که در خارج از ترکیه هم به این زبان صحبت می‌کنند، آن‌هایی هستند که به این کشورها مهاجرت کرده‌اند.

مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

  1. به راحتی و خیلی سریع می‌توان زبان ترکی را یاد گرفت.
  2. ارتباط بین زبان آموز و مدرس به صورت رودررو و مستقیم است و زبان آموز استرس و ترس کلاس‌های عمومی را ندارد.
  3. اشتباهات زبان آموز خیلی سریع و بهتر رفع خواهد شد.
  4. برنامه ریزی کلاس‌ها به صورت انعطاف پذیر بوده و زبان آموز می‌تواند بر اساس ساعت دلخواه خود حتی روزهای تعطیل هم آموزش ببیند.
  5. تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی نسبت به کلاس‌های عمومی از استقبال بیشتری برخوردار بوده است.
  6. آموزش در دوره تدریس خصوصی زبان ترکی به صورت کامل تضمینی خواهد بود.
  7. زبان آموزان خانم می‌توانند از  دوره تدریس خصوصی زبان ترکی توسط مدرس خانم در منزل خود استفاده کنند.
  8. دوره‌ تدریس خصوصی زبان ترکی براساس سطح و هدف زبان آموز تنظیم می‌شود.
  9. مدرس تمام وقت خود را صرف زبان آموز می‌کند و هیچ اتلاف وقتی وجود نخواهد داشت.
  10. زبان ترکی استانبولی یک زبان سخت است؛ یعنی از آلمانی و فرانسه هم سخت‌تر. برای همین است که بیشتر ترجیح می‌دهند تا این زبان را به صورت خصوصی و کامل یاد بگیرند.

ویژگی های دوره‌ های تدریس خصوصی زبان ترکی

دوره‌های خصوصی آموزش زبان ترکی براساس نیاز زبان آموز و براساس سطح او برگزار می‌شود. مدرس کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با توجه به اینکه آیا متقاضی دانش اولیه دارد یا خیر، یک برنامه زمانی را تنظیم می‌کند و براساس آن فعالیت کلاسی را شروع خواهد کرد. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های خصوصی زبان انگلیسی و کلاس های خصوصی زبان آلمانی نیز برگزار می شود.

در دوره تدریس خصوصی زبان ترکی، بر اساس کتاب‌های آموزشی که وجود دارد و همچنین منابع بیشتری که مدرس صلاح می‌داند، آموزش شروع خواهد شد و بسته سطح کلاس این آموزش‌ها ادامه خواهد داشت. هدف تمامی دوره‌های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی این است که اول از همه زبان آموز در آخر دوره بتواند با به این زبان به راحتی تکلم کند و دوم اینکه مدارک زبان سفارت را دریافت نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

هزینه دوره تدریس خصوصی زبان ترکی ابتدا بستگی به سطح زبان آموز دارد. هرچه سطح متقاضی پایین‌تر باشد، هزینه دوره دوره تدریس خصوصی زبان ترکی هم بیشتر خواهد بود. دوم اینکه کلاس در کجا تشکیل شود. تشکیل کلاس در منزل زبان آموز نیاز به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب را خواهد داشت. همچنین هزینه خرید کتاب و سی دی هم به عهده زبان آموز خواهد بود. برای دریافت هزینه دقیق تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی باید با موسسه تماس گرفت و سپس بسته به شرایط هزینه کلاس‌ها گفته خواهد شد. برای آگاهی از قیمت دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با موسسه زبان تهران تماس بگیرید.

آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی

ما در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ما است. برای آگاهی از متدهای آموزش در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان تهران زبان تماس بگیرید.

در مدرسه

ممکن است شما یک دانش آموز باشید و اطراف شما دانش آموزانی باشند که به زبان انگلیسی صحبت می کنند یا شاید یک دانش آموز انگلیسی زبان در مدرسه شما باشد . آیا نمی خواهید بیشتر با آنها آشنا شوید ؟ در اینجا سئوال هایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید :

“چه مدت  است که اینجا درس می خونی” ؟

“چه رشته ایی مطالعه می کنی” ؟

“به نظرت برای نهار چی بخوریم” ؟

“آیا جای مناسب و ساکتی برای مطالعه می شناسی” ؟

“بعد از تمام شدن درست چه برنامه ایی داری” ؟

همانطور که ملاحضه کردید ، شما می توانید در همه جا دوست پیدا کنید و شما باید همیشه راهی برای شروع یک مکالمه داشته باشید .

شروع کننده مکالمه : رویداد ها  

شما به یک مهمانی خاص دعوت شده اید و می خواهید با افرادی که آنجا هستند شروع به صحبت کنید . چیز فوق العاده ایی که در مورد این وقایع و رویدادها وجود دارد این است که با افراد دیگر وجه اشتراک دارید . فقط کافی است که موضوع مشترم بینتان را کشف کنید تا بتوانید مکالمه ایی جالب داشته باشید .

در مهمانی تولد

مهمانی تولد محیط شادی برای شناختن افراد است و شروع صحبت با افراد غربیه در این مهمانی ها واقعاً آسان است . در اینجا عبارت هایی برای شروع این مکالمه وجود دارد :

“چطور با اون ( فردی که تولدش است ) آشنا شدی” ؟

“نظرت در مورد کیک تولد چیه “؟

“بهترین جشن تولدی که رفتی چه جوری بوده “؟

“اگر بتونی یک سال از زندگیت رو دوباره تکرار کنی ، کدوم سال رو انتخاب می کنی” ؟

در جشن عروسی

پیوستن دو نفر به یکدیگر با ازدواج یک رویداد شاد است . در حالی که در حال پخش کردن کاغذهای رنگی مخصوص جشن و رقصیدن هستید ، بهتر است کمی بنشینید و با فردی که تازه وارد مهمانی شده صحبت کنید . برای شروع مکالمه این عبارات را به کار ببرید :

“شما دوست عروس هستی یا دوست داماد” ؟

“بهترین عروسی که تا به حال رفتی ، عروسی کی بوده” ؟

“اگر می تونستی برنامه ایی برای بهتر شدن عروسی بهترین دوستت داشته باشی ، اون برنامه چی بود” ؟

“دوست داری لباس رسمی بپوشی “؟

“می دونی عروس و داماد برای ماه عسل کجا میرن” ؟

رویدادهای ورزشی

یک مسابقه یا یک بازی ورزشی شانس خوبی برای پیدا کردن دوستهای جدید است . ارتباط با افرادی که علاقه و اشتیاقی به یک ورزش مشترک دارند ، می تواند یکی از راه های ارتباطی بین افراد باشد .

در اینجا سئوال هایی وجود دارد که می توانید در هنگام شروع یک مسابقه بزرگ از دیگران بپرسید :

“به نظرت کدوم تیم برنده می شه “؟

“همه مسابقات این فصل رو دنبال کردی” ؟

“بازیکن مورد علاقت کیه” ؟

“آیا خودت هم ورزش می کنی” ؟

“فکر می کنی چه امتیازی به دست میارن “؟

Summary
Review Date
Reviewed Item
تدریس خصوصی زبان ترکی
Author Rating
51star1star1star1star1star
بستن منو
Call Now Button