در چند سال گذشته تعداد افرادی که به دنبال ثبت نام در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی هستند بسیار زیاد شده است. علت استقبال ایرانیان از کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی را در چند عامل می توان جست. افزایش سریع تعداد کسانی که قصد اقامت گرفتن از کشور ترکیه را دارند. آن ها به دلیل کمبود وقت نمی توانند وقت خود را در کلاس های عمومی زبان ترکی تلف کنند و از این رو به کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی آنلاین یا حضوری روی می آورند. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی که به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می شود، با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های آنلاین از طریق واتساپ یا اسکایپ برگزار می شود. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد.

کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی (آنلاین و حضوری)

تمام شهریه پس از مکالمه روان

پس از طی نمودن راهی طولانی ما با افتخار اعلام می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان تهران هستیم و آن را در عمل ثابت می کنیم. چطور؟ در آموزشگاه زبان تهران شما هیچ مبلغی را برای دوره آموزشی زبان پرداخت نخواهید کرد. تنها پس از پایان دوره و در صورت رضایت شما از استاد زبان و کلاس زبان آموزشگاه زبان تهران مبلغ کلاس را پرداخت خواهید کرد. برای این است که ما معتقدیم که بهترین موسسه زبان تهران هستیم چون به کیفیت تدریس مان واستادان زبان مجرب موسسه زبان تهران ایمان داریم شما هم پس از شرکت در کلاس های خصوصی و گروهی که به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود،  آموزشگاه زبان تهران به این نتیجه خواهید رسید که آموزشگاه زبان تهران، بهترین آموزشگاه زبان تهران است.

زبان ترکی شاخه ‌های زیادی دارد که از آسیا تا اروپا را شامل می‌شود و باید گفت تعداد افرادی که به این زبان صحبت می‌کنند، بیش از 80 میلیون نفر هستند؛ یعنی یادگیری این زبان به شما امکان برقراری ارتباط با این تعداد افراد ترک زبان را می‌دهد. البته خود زبان ترکی استانبولی به طور محض فقط در خود ترکیه تکلم می‌شود و افرادی که در خارج از ترکیه هم به این زبان صحبت می‌کنند، آن‌هایی هستند که به این کشورها مهاجرت کرده‌اند.

اگرچه آموزش زبان ترکی در بسیاری از کشورها متداول نیست، اما راه های زیادی برای آموزش زبان ترکی وجود دارد:

آموزش زبان ترکی در کلاس درسهمراه با یک استاد با تجربه و سایر دانش آموزان، از روش های سنتی برای آموزش زبان ترکی است.کلاس درس انگیزه مناسبی برای آموزش زبان ترکی است چون دانش آموزان با همکلاسی های خود به رقابت می پردازند و به این ترتیب آموزش زبان ترکی برای آنها لذت بخش می شود. اما برای ایدگیری زبان ترکی ما به شما پیشنهاد می کنیم که در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی شرکت کنید. یکی از شغل هایی که در کشور ترکیه در حال حاضر تقاضای زیادی دارد، تاتوکار است. شما میتوانید برای مهارت یافتن در این زمینه در کلاس آموزش تاتو در تهران شرکت کنید.

کلاس خصوصی زبان ترکی

آموزش زبان ترکی به کمک معلم خصوصی در کلاس خصوصی زبان ترکی کمک زیادی به شما می کند. از آنجایی که شما تنها دانش آموز در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی هستید فرصت بیشتری برای آموزش زبان ترکی خواهید داشت. در مقایسه با کلاس عمومی که معلم باید به چندین دانش آموز توجه داشته باشد، آموزش زبان ترکی در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی معمولاً نتایج بهتر و سریع تری در پی دارد. ولی آموزش زبان ترکی به روش خصوصی در مقایسه با کلاس درس، برای شما هزینه بیشتری دارد و گران تمام می شود. این کلاس ها به صورت مجازی یا غیرحضوری نیز برگزار می شود.

آموزش زبان ترکی به روش شنیداری

افراد زیادی هستند که حاضرند پول زیادی برای آموزش زبان ترکی هزینه کنند، اما به دلیل نداشتن وقت کافی نمی توانند در کلاس های آموزش زبان ترکی شرکت کنند. روشی که برای آموزش زبان ترکی به این افراد پیشنهاد می شود گوش دادن به سی دی های آموزشی در ماشین و یا بر روی کامپیوتر خانه است.

آموزش زبان ترکی به صورت آن لاین در چند سال گذشته پیشرفت زیادی داشته است و تا حدی جایگزین مناسبی برای آموزش های سنتی شده است. آموزش زبان ترکی به روش آن لاین برای افرادی که وقت کافی ندارند و نمی توانند هزینه زیادی برای شرکت در کلاس های آموزشی زبان ترکی پرداخت کنند وای با این حال می خواهند در یادگیری این زبان پیشرفت خوبی داشته باشند، روش مناسبی است. در مقایسه با روش های قبلی، آموزش زبان ترکی به طور آن لاین همیشه در حال پیشرفت است و روز به روز منابع آموزشی بیشتری به آن اضافه می شود.

آیا می توان برای آموزش زبان ترکی هزینه ایی پرداخت نکنیم؟

روش هایی که در بالا برای آموزش زبان ترکی توضیح دادیم یک وجه اشتراک مهم با هم دارند و آن هزینه ایی است که باید بابت آموزش زبان ترکی پرداخت شود.آیا راهی برای آموزش زبان ترکی به صورت رایگان وجود دارد؟

یادگیری دو جانبه زبان

این روش به گونه ایی است که دو طرفی که می خواهند زبان یکدیگر را یاد بگیرند، گاه در جایگاه معلم و گاه در جایگاه شاگرد قرار می گیرند.این روش روش مناسبی برای آموزش زبان ترکی یا هر زبان دیگری است. مثلاً اگر دو ساعت برای این کار وقت بگذارید، می توانید یک ساعت آن را به آموزش زبان ترکی بگذرانید و در ساعت دوم زبان مادری خود را آموزش دهید. اما باید به این نکته توجه کنید کسی که زبان مادری اش زبان ترکی است،ممکن است  نتواند معلم خوبی برای شما باشد و این توانایی را نداشته باشد که زبان ترکی را به درستی به شما آموزش دهد. اگر شما کمی با زبان ترکی آشنایی داشته باشید، این روش می تواند روش مناسبی برای آموزش زبان ترکی باشد.

غوطه ور شدن در زبان ترکی

هیچ چیز مانند زندگی کردن در کشور ترکیه، در آموزش زبان ترکی به شما کمک نمی کند. اما زندگی کردن در این کشور به تنهایی ار آموزش زبان ترکی به شما کمک نمی کند. شما باید دست کم اطلاعاتی در مورد واژگان و گرامر زبان ترکی داشته باشید.شما می توانید با دیدن فیلم های ترکی و گوش دادن به موسیقی های این زبان، تا حدی زبان ترکی را یاد بگیرید.

کتابخانه

اگر می خواهید به تنهایی آموزش زبان ترکی را آغاز کنید، علاوه بر کتاب دستور زبان ترکی، به کتاب واژگان زبان ترکی نیز نیاز دارید. بهتر است برای آموزش زبان ترکی به یک کتابخانه معتبر که منابع آموزشی زیادی دارد، مراجعه کنید.

مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

  1. در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به راحتی و خیلی سریع می‌توان زبان ترکی را یاد گرفت.
  2. در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی ارتباط بین زبان آموز و مدرس به صورت رودررو و مستقیم است و زبان آموز استرس و ترس کلاس‌های عمومی را ندارد.
  3. در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی اشتباهات زبان آموز خیلی سریع و بهتر رفع خواهد شد.
  4. برنامه ریزی کلاس‌های تدریس خصوصی زبان ترکی به صورت انعطاف پذیر بوده و زبان آموز می‌تواند بر اساس ساعت دلخواه خود حتی روزهای تعطیل هم آموزش ببیند.
  5. تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی نسبت به کلاس‌های عمومی از استقبال بیشتری برخوردار بوده است.
  6. آموزش در دوره تدریس خصوصی زبان ترکی به صورت کامل تضمینی خواهد بود.
  7. زبان آموزان خانم می‌توانند از  دوره تدریس خصوصی زبان ترکی توسط مدرس خانم در منزل خود استفاده کنند.
  8. دوره‌ تدریس خصوصی زبان ترکی براساس سطح و هدف زبان آموز تنظیم می‌شود.
  9. در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی مدرس تمام وقت خود را صرف زبان آموز می‌کند و هیچ اتلاف وقتی وجود نخواهد داشت.
  10. زبان ترکی استانبولی یک زبان سخت است؛ یعنی از آلمانی و فرانسه هم سخت‌تر. برای همین است که بیشتر ترجیح می‌دهند تا این زبان را به صورت خصوصی و کامل یاد بگیرند.

ویژگی های دوره‌ های تدریس خصوصی زبان ترکی آنلاین و حضوری

دوره‌های خصوصی آموزش زبان ترکی آنلاین و حضوری براساس نیاز زبان آموز و براساس سطح او برگزار می‌شود. مدرس کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با توجه به اینکه آیا متقاضی دانش اولیه دارد یا خیر، یک برنامه زمانی را تنظیم می‌کند و براساس آن فعالیت کلاسی را شروع خواهد کرد. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های خصوصی زبان انگلیسی و کلاس های خصوصی زبان آلمانی نیز برگزار می شود.

در دوره تدریس خصوصی زبان ترکی اینترنتی و حضوری، بر اساس کتاب‌های آموزشی که وجود دارد و همچنین منابع بیشتری که مدرس صلاح می‌داند، آموزش شروع خواهد شد و بسته سطح کلاس این آموزش‌ها ادامه خواهد داشت. هدف تمامی دوره‌های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی این است که اول از همه زبان آموز در آخر دوره بتواند با به این زبان به راحتی تکلم کند و دوم اینکه مدارک زبان سفارت را دریافت نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

هزینه دوره تدریس خصوصی زبان ترکی ابتدا بستگی به سطح زبان آموز دارد. هرچه سطح متقاضی پایین‌تر باشد، هزینه دوره دوره تدریس خصوصی زبان ترکی هم بیشتر خواهد بود. دوم اینکه کلاس در کجا تشکیل شود. تشکیل کلاس در منزل زبان آموز نیاز به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب را خواهد داشت. همچنین هزینه خرید کتاب و سی دی هم به عهده زبان آموز خواهد بود. برای دریافت هزینه دقیق تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی باید با موسسه تماس گرفت و سپس بسته به شرایط هزینه کلاس‌ها گفته خواهد شد. برای آگاهی از قیمت دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با موسسه زبان تهران تماس بگیرید.

درباره زبان ترکی

زبان ترکی مانند زبان های مجارستانی و فنلاندی مربوط به شاخه هایی از زبان آلتایی است. به زبان های ترکی و زبان های مشابه آن مانند آذری، ترکمن، تاتار و ازبکی زبان اغوز می گویند. تاریخ زبان ترکیه‌ای به سه دسته تقسیم می‌شود: ترکی قدیمی (از قرن هفتم تا سیزدهم)، ترکی میانه (از قرن سیزدهم تا بیستم) و ترکی جدید که از قرن بیستم به بعد در کشور ترکیه صحبت می‌شود. در زمان امپراطوری عثمانی، زبان عربی و فارسی وارد زبان ترکی شد و تقریبا 88 درصد واژه‌های زبان ترکی ترکیبی از فارسی و عربی بود. این زبان، زبان ترکی عثمانی نام گرفت و تحصیل‌کرده‌ها، درباریان و افرادی که در سطح بالای جامعه بودند، به این زبان صحبت می کردند. زبان ترکی اصیل به عنوان زبان کوچه  بازاری شناخته می‌شد که تنها مردم عامی و عادی به این زبان صحبت می‌کردند.

در سال 1982، جنبش زبان ترکی توسط کمال آتاتورک رخ داد و به این ترتیب رسم الخط ترکی از فارسی به لاتین تغییر پیدا کرد و واژه های ترکی جایگزین واژه های فارسی و عربی شد.اگر به تاریخچه زبان ترکی علاقه دارید، با آموزش زبان ترکی می توانید تاریخ غنی کشور ترکیه را مطالعه کنید و اطلاعات کافی از این کشور به دست آورید.

در قرن 21 چند زبانه بودن امری عادی محسوب می شود. تقریباً بیش از نیمی از جمعیت جهان دو زبانه هستند و این رقم روز به روز در حال افزایش است. یکی از زبان هایی که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده، زبان ترکی است. آموزش زبان ترکی امروزه در بسیاری از آموزشگاه های معتبر رواج پیدا کرده است.اگر شما در حال کشف دنیایی خارج از دنیای روزمره خود هستید، می توانید با یادگیری زبان ترکی وارد این دنیای جدید شوید.

هیچ وقت از یادگیری زبان ترکی دلسرد نشوید. این زبان هم مانند بسیاری از زبان های دیگر سختی های مخصوص به خود را دارد ولی با آموزش صحیح و کامل زبان ترکی حتماً می توانید در مدت زمان معینی به این زبان مسلط شوید. ممکن است شما نتوانید به خوبی افراد بومی به زبان ترکی صحبت کنید، اما با آموزش زبان ترکی می توانید به راحتی با افرادی که به این زبان صحبت می کنند، ارتباط برقرار کنید.

آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی

ما در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی حضوری و آنلاین به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ما است. برای آگاهی از متدهای آموزش در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان تهران زبان تماس بگیرید.

دیگر دوره های تدریس خصوصی تهران زبان