در چند سال گذشته تعداد افرادی که به دنبال ثبت نام در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی هستند بسیار زیاد شده است. علت استقبال ایرانیان از کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی را در چند عامل می توان جست. افزایش سریع تعداد کسانی که قصد اقامت گرفتن از کشور ترکیه را دارند. آن ها به دلیل کمبود وقت نمی توانند وقت خود را در کلاس های عمومی زبان ترکی تلف کنند و از این رو به کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی آنلاین یا حضوری روی می آورند. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی که به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می شود، با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های آنلاین از طریق واتساپ یا اسکایپ برگزار می شود. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد.

کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

هزینه جلسه آنلاین

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

200هزار تومان

هزینه جلسه حضوری

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

220هزار تومان

هزینه جلسه در محل شما

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

250هزار تومان

آموزش زبان ترکی در کلاس درس همراه با یک استاد با تجربه و سایر دانش آموزان، از روش های سنتی برای آموزش زبان ترکی است.کلاس درس انگیزه مناسبی برای آموزش زبان ترکی است چون دانش آموزان با همکلاسی های خود به رقابت می پردازند و به این ترتیب آموزش زبان ترکی برای آنها لذت بخش می شود. اما برای یادگیری زبان ترکی ما به شما پیشنهاد می کنیم که در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی شرکت کنید. آموزش زبان ترکی به کمک معلم خصوصی در کلاس خصوصی زبان ترکی کمک زیادی به شما می کند. از آنجایی که شما تنها دانش آموز در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی هستید فرصت بیشتری برای آموزش زبان ترکی خواهید داشت.

در مقایسه با کلاس عمومی که معلم باید به چندین دانش آموز توجه داشته باشد، آموزش زبان ترکی در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی معمولاً نتایج بهتر و سریع تری در پی دارد. ولی آموزش زبان ترکی به روش خصوصی در مقایسه با کلاس درس، برای شما هزینه بیشتری دارد و گران تمام می شود. این کلاس ها به صورت مجازی یا غیرحضوری نیز برگزار می شود. اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در منزل توسط معلم خصوصی زبان ترکی خانم نیز بهره ببرید.

  1. در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به راحتی و خیلی سریع می‌توان زبان ترکی را یاد گرفت.
  2. در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی ارتباط بین زبان آموز و مدرس به صورت رودررو و مستقیم است و زبان آموز استرس و ترس کلاس‌های عمومی را ندارد.
  3. در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی اشتباهات زبان آموز خیلی سریع و بهتر رفع خواهد شد.
  4. برنامه ریزی کلاس‌های تدریس خصوصی زبان ترکی به صورت انعطاف پذیر بوده و زبان آموز می‌تواند بر اساس ساعت دلخواه خود حتی روزهای تعطیل هم آموزش ببیند.
  5. تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی نسبت به کلاس‌های عمومی از استقبال بیشتری برخوردار بوده است.
  6. آموزش در دوره تدریس خصوصی زبان ترکی به صورت کامل تضمینی خواهد بود.
  7. زبان آموزان خانم می‌توانند از  دوره تدریس خصوصی زبان ترکی توسط مدرس خانم در منزل خود استفاده کنند.
  8. دوره‌ تدریس خصوصی زبان ترکی براساس سطح و هدف زبان آموز تنظیم می‌شود.
  9. در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی مدرس تمام وقت خود را صرف زبان آموز می‌کند و هیچ اتلاف وقتی وجود نخواهد داشت.
  10. زبان ترکی استانبولی یک زبان سخت است؛ یعنی از آلمانی و فرانسه هم سخت‌تر. برای همین است که بیشتر ترجیح می‌دهند تا این زبان را به صورت خصوصی و کامل یاد بگیرند.

آموزش زبان ترکی به صورت آنلاین در چند سال گذشته پیشرفت زیادی داشته است و تا حدی جایگزین مناسبی برای آموزش های سنتی شده است. آموزش زبان ترکی به روش آن لاین برای افرادی که وقت کافی ندارند و نمی توانند هزینه زیادی برای شرکت در کلاس های آموزشی زبان ترکی پرداخت کنند وای با این حال می خواهند در یادگیری این زبان پیشرفت خوبی داشته باشند، روش مناسبی است. در مقایسه با روش های قبلی، آموزش زبان ترکی به طور آن لاین همیشه در حال پیشرفت است و روز به روز منابع آموزشی بیشتری به آن اضافه می شود.

ویژگی های دوره‌ های تدریس خصوصی زبان ترکی آنلاین و حضوری

دوره‌های خصوصی آموزش زبان ترکی آنلاین و حضوری براساس نیاز زبان آموز و براساس سطح او برگزار می‌شود. مدرس کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با توجه به اینکه آیا متقاضی دانش اولیه دارد یا خیر، یک برنامه زمانی را تنظیم می‌کند و براساس آن فعالیت کلاسی را شروع خواهد کرد. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های خصوصی زبان انگلیسی و کلاس های خصوصی زبان آلمانی نیز برگزار می شود.

در دوره تدریس خصوصی زبان ترکی اینترنتی و حضوری، بر اساس کتاب‌های آموزشی که وجود دارد و همچنین منابع بیشتری که مدرس صلاح می‌داند، آموزش شروع خواهد شد و بسته سطح کلاس این آموزش‌ها ادامه خواهد داشت. هدف تمامی دوره‌های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی این است که اول از همه زبان آموز در آخر دوره بتواند با به این زبان به راحتی تکلم کند و دوم اینکه مدارک زبان سفارت را دریافت نماید.

دیگر دوره های تدریس خصوصی تهران زبان

هزینه دوره تدریس خصوصی زبان ترکی ابتدا بستگی به سطح زبان آموز دارد. هرچه سطح متقاضی پایین‌تر باشد، هزینه دوره دوره تدریس خصوصی زبان ترکی هم بیشتر خواهد بود. دوم اینکه کلاس در کجا تشکیل شود. تشکیل کلاس در منزل زبان آموز نیاز به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب را خواهد داشت. همچنین هزینه خرید کتاب و سی دی هم به عهده زبان آموز خواهد بود. برای دریافت هزینه دقیق تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی باید با موسسه تماس گرفت و سپس بسته به شرایط هزینه کلاس‌ها گفته خواهد شد. برای آگاهی از قیمت دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با موسسه زبان تهران تماس بگیرید.

 

زبان ترکی مانند زبان های مجارستانی و فنلاندی مربوط به شاخه هایی از زبان آلتایی است. به زبان های ترکی و زبان های مشابه آن مانند آذری، ترکمن، تاتار و ازبکی زبان اغوز می گویند. تاریخ زبان ترکیه‌ای به سه دسته تقسیم می‌شود: ترکی قدیمی (از قرن هفتم تا سیزدهم)، ترکی میانه (از قرن سیزدهم تا بیستم) و ترکی جدید که از قرن بیستم به بعد در کشور ترکیه صحبت می‌شود. در زمان امپراطوری عثمانی، زبان عربی و فارسی وارد زبان ترکی شد و تقریبا 88 درصد واژه‌های زبان ترکی ترکیبی از فارسی و عربی بود. این زبان، زبان ترکی عثمانی نام گرفت و تحصیل‌کرده‌ها، درباریان و افرادی که در سطح بالای جامعه بودند، به این زبان صحبت می کردند. زبان ترکی اصیل به عنوان زبان کوچه  بازاری شناخته می‌شد که تنها مردم عامی و عادی به این زبان صحبت می‌کردند.

در سال 1982، جنبش زبان ترکی توسط کمال آتاتورک رخ داد و به این ترتیب رسم الخط ترکی از فارسی به لاتین تغییر پیدا کرد و واژه های ترکی جایگزین واژه های فارسی و عربی شد.اگر به تاریخچه زبان ترکی علاقه دارید، با آموزش زبان ترکی می توانید تاریخ غنی کشور ترکیه را مطالعه کنید و اطلاعات کافی از این کشور به دست آورید.

در قرن 21 چند زبانه بودن امری عادی محسوب می شود. تقریباً بیش از نیمی از جمعیت جهان دو زبانه هستند و این رقم روز به روز در حال افزایش است. یکی از زبان هایی که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده، زبان ترکی است. آموزش زبان ترکی امروزه در بسیاری از آموزشگاه های معتبر رواج پیدا کرده است.اگر شما در حال کشف دنیایی خارج از دنیای روزمره خود هستید، می توانید با یادگیری زبان ترکی وارد این دنیای جدید شوید.

هیچ وقت از یادگیری زبان ترکی دلسرد نشوید. این زبان هم مانند بسیاری از زبان های دیگر سختی های مخصوص به خود را دارد ولی با آموزش صحیح و کامل زبان ترکی حتماً می توانید در مدت زمان معینی به این زبان مسلط شوید. ممکن است شما نتوانید به خوبی افراد بومی به زبان ترکی صحبت کنید، اما با آموزش زبان ترکی می توانید به راحتی با افرادی که به این زبان صحبت می کنند، ارتباط برقرار کنید.