امروزه متقاضیان شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی هر روز بیشتر و بیشتر می شوند. مهاجرت، تحصیل در خارج از کشور، ارتقاء شغلی و عواملی از این دست، از مهترین فاکتورهای افزایش تقاضا برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای یادگیری زبان است. در آموزشگاه زبان تهران ما به برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط اساتید مجرب و در کلاس های مجهز می پردازیم. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از قیمت کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی و مزایای آن آگاه شوید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

در نگاه اول، تدریس خصوصی زبان انگلیسی خیلی پرهزینه به نظر می‌آید؛ اما وقتی مزیت‌های این نوع روش آموزشی را بررسی می‌کنیم، متوجه خواهیم شد که هزینه‌های صرف شده به نوعی سرمایه گذاری بر روی دانش خواهد بود و شما به راحتی تا آخر عمر بدون هیچ فعالیت دیگری می توانید استفاده کنید. در آموزشگاه زبان تهران علاوه بر دوره های آموزش زبان انگلیسی، کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی و تدریس خصوصی زبان ترکی نیز برگزار می شود.

1. مدیریت کلاس و صرفه جویی در وقت

در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی با توجه به اینکه کلاس فقط از یک زبان آموز و مدرس تشکیل شده است، مدرس دیگر وقت خود را صرف دیگر هنرجویان به منظور هدایت و کنترل آن‌ها در آموزش و نظم نمی‌کند و به این صورت تمام وقت او صرف زبان آموز می‌شود. این مسئله باعث صرفه جویی در وقت آموزش و همچنین مدیریت بهتر کلاس برای مدرس خواهد شد.

2. استفاده از مواد آموزشی بهتر

بسیاری از مواد آموزشی در کلاس‌ها به علت نبود وقت کافی مورد بررسی قرار نمی‌گیرند و کار کردن بر روی آن‌ها بیشتر بر عهده خود زبان آموز است؛ اما در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی با توجه به وقت کافی مدرس‌ها، تمامی مواد آموزشی به خوبی و کامل استفاده شده و حتی با توجه به سطح کلاس از مواد آموزشی بهتری و بیشتری نیز هم استفاده خواهد شد.

3. ارتباط بهتر با مدرس و رفع ایرادها

بیشتر زبان آموزان در کلاس، از اینکه بخواهد جلوی همکلاسی‌های خود صحبت کنند، استرس داشته یا خجالت می‌شوند و از این رو اشکالات آن‌ها نهفته خواهد ماند؛ ولی در کلاس‌های خصوصی زبان آموز دیگر هیچ ترس و خجالتی از وجود همکلاسی‌ها ندارد و راحت‌تر با مدرس خود ارتباط برقرار کرده و ایرادهای خود را رفع می‌کند.

4. عدم تغییر تکنیک

در کلاس‌های عمومی، مدرس مجبور است که با پایین‌تر سطح صحبت کند و دست او در استفاده از تکنیک‌ها خیلی باز نیست و مدام در حال تغییر است و ممکن است که این تکنیک‌ها متناسب با آموزش بقیه و شما نباشد؛ ولی در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی ، مدرس با توجه سطح شما، بهترین تکنیک را انتخاب کرده و تا آخر بر اساس آن برنامه کرده و پیش خواهد رفت.

هزینه کلاس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه این نوع کلاس‌ها بستگی عوامل زیر دارد:

  • کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کجا تشکیل می‌شود. اگر کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل زبان آموز باشد، هزینه ایاب و ذهاب هم بر عهده او خواهد بود.
  • هزینه خرید کتاب و سی‌دی‌های آموزشی در دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر عهده زبان آموز خواهد بود.
  • اگر زبان آموز قصد یادگیری زبان را از صفر و به صورت ترمیک داشته باشد، هزینه آن هر ترم و جلسه‌ای و به صورت ترمی دریافت خواهد شد؛ ولی اگر قصد تقویت زبان خود برای دریافت مدرک آیلتس یا تافل را داشته باشد، باید هزینه بیشتری را برای هر جلسه کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی نیز بپردازد.
  • اگر زبان آموز دارای دانش زبانی قبلی داشته باشد و هدف او فقط بهبود مهارت‌های زبانی باشد، هزینه‌ها تا رسیدن او به سطح دلخواه به صورت جلسه‌ای محاسبه می‌شود.

در حالت کلی، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت جلسه‌ای برگزار می‌شود. زبان آموز می‌تواند بخشی از هزینه‌های  کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی را در همان اول و بخشی دیگر را در انتهای جلسه آخر یا به صورت جلسه‌ای پرداخت نماید. شهریه کلاس های خصوصی در یک حدود است اما برای کلاس هایی که استاد آن ها کمتر هستند مانند تدریس خصوصی زبان فرانسه و تدریس خصوصی زبان عربی ممکن است هزینه کلاس اندکی بیشتر باشد.

چه کسانی نیاز به تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارند؟

  • افرادی که وقت کمی برای آموزش زبان دارند می توانند در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی ثبت نام نمایند.
  • افرادی که علاقه‌ای به حضور در جمع برای آموزش را ندارند، می توانند در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی ثبت نام نمایند.
  • مدیران شرکت‌هایی که باید خیلی سریع زبان انگلیسی را یاد بگیرند، می توانند در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی ثبت نام نمایند.
  • افرادی که نیاز به تقویت و بهبود دانش زبانی خود دارند. این افراد شامل مدیران شرکت ها، مدیران بازاریابی وفروش که با شرکت های خارجی در ارتباط هستند و دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند.

آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی

ما در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی ما است. برای آگاهی از متدهای آموزش در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان تهران زبان تماس بگیرید.

پرسیدن سئوال از افراد گروه

اگر متوجه شدید که بعضی از افراد گروه زیاد در مکالمات گروهی شرکت نمی کنند ، می توانید سئوال های کلی بپرسید . در اینجا سئوال هایی وجود دارد که انگیزه افراد را برای مکالمه تحریک می کند :

“آیا کسی تا به حال …”؟

“چند نفر از شما فکر می کنید که …”؟

“آیا تعداد زیادی از شما …”؟

“کدام یک از شما …”؟

یا این که می توانید این سئوال ها را به طور مستقیم فقط از یک نفر بپرسید . فقط مطمئن شوید که آنها ناراحت نشوند . در اینجا نمونه هایی از این مورد وجود دارد :

“دیانا تو چی فکر می کنی ؟ آیا این اتفاق برات پیش اومده “؟

“کارلوس ، برای تو چی” ؟

بین دو نفر ارتباط ایجاد کنید

ممکن است فکر کنید که دو نفر در گروه با هم وجه اشتراکی داشته باشند . از این طریق می توانید بین دو نفر ارتباط به وجود آورید . در اینجا روش هایی برای انجام این کار وجود دارد :

“واقعا ، نواب، این اتفاق پارسال برای تو هم پیش نیومد” ؟

“باید از سامسون درباره این بپرسی. این اتفاق برای اون هم پیش اومده” .

“برای ماکاتو هم پیش اومده . ماکاتو منظریم به حرفات گوش کنیم “.

این کار به افراد کمک می کند که احساس کنند بخشی از گروه هستند . البته راز هیچ کس نباید فاش شود .

پایان دادن به مکالمه و ترک گروه

اگر شما مجبور به ترک گروه هستید و می خواهید از افراد جمع معذرت خواهی کنید ، راه های سریع و آسانی وجود دارد :

“اوه. بهتره که من برم . فردا روز سختی در پیش دارم “.

“هی بچه ها. متاسفم اما من باید برم . از حرف زدن با تک تک شما لذت بردم” .

“اوه دوست من. خیلی دیر شده. بهتره که من برم “.

“بسیار خوب بچه ها . من باید برم . بهتون خوش بگذره” .

اغلب اوقات چیزی که در مورد آن صحبت می کنید به طور مستقیم مربوط به جایی می باشد که در آن هستید .

اگر شما در رستوران ، فرودگاه یا محل کارتان باشید ، برای شروع مکالمه باید از جملاتی استفاده کنید که مرتبط با جایی که هستید باشند .

این نکات مهم را فراموش نکنید :

دوستانه رفتار کنید – حتی اگر افراد فرصت حرف زدن با شما را نداشته باشند در نهایت از این رفتار خوشایند شما ستایش می کنند .

خود را تحت فشار نگذارید – وقتی از دیگران انتظار داشته باشید ، ممکن است نا امید شوید . از زندگی لذت ببرید و یگذارید هر اتفاقی که می خواهد بیفتد .

در مورد آنها صحبت کنید – مردم دوست ندارند داستان زندگی شما را بشنوند . از آنها سئوال هایی بپرسید که نشان می دهد می خواهید آنها را بهتر بشناسید و احتمالاً آنها در مقابل این سئوال ها را از شما می پرسند .

راستگو باشید – لزومی ندارد برای جلب توجه دیگران یک داستان هیجان انگیز تعریف کنید . خودتان باشید و حقیقت را تعریف کنید .

سئوال هایی با یک جواب باز و آزاد از افراد بپرسید – سئوال هایی که جواب آن بله یا خیر است می تواند پایان یک مکالمه باشد . سئوال هایی بپرسید که نیاز به بحث و گفتگوی بیشتری داشته باشد .

ما سئوال ها و عبارت های زیادی ارائه داده اییم که می توانید در هر کدام از این موقعیت ها از آنها استفاده کنید . اما چه شما از این روش ها استفاده کنید و چه به طور تصادفی در مکالمه با یک نفر آنها را به کار ببرید ، هدف صحبت  کردن با افراد دیگر در هر فرصتی می باشد .

به نظر من هدف فقط صحبت کردن به مدت 15 دقیقه نمی باشد . و همچنین به عقیده من هدف صحبت کردن در مورد موضوعی خاص نمی باشد . هدف فقط صحبت کردن به زبان مورد نظر می باشد .

شروع یک مکالمه سخت ترین کار می باشد . این کار تاثیر قابل توجهی بر یادگیری زبان شما و پیدا کردن دوستهای جدید دارد . پذیرای اتفاقاتی در این مورد برایتان می افتد و شانس شما رو برای یادگیری زبان انگلیسی افزاش می دهد ، باشید

Summary
Review Date
Reviewed Item
تدریس خصوصی زبان انگلیسی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu