اسپانیایی یک زبان خارجی مدرن است که به طور مستمر محبوبیت خود را به فراگیری این زبان در بین جوامع مختلف حفظ کرده است.همپنین زبان اسپانیایی در حال حاضر جزء دومین زبان پرتکلم جهان شناخته شده و بعد از زبان چینی قرار گرفته است  اگر در حال حاضر در یک دوره تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ثبت نام کرده اید و یا در فکر شرکت در دوره های یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی هستید و فکر می کنید که به کمک احتیاج دارید، نگران نباشید.ما دوره های آموزشی موسسه تهران زبان را به شما پیشنهاد میدهیم. موسسه آموزشی تهران زبان با بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای هر ساله کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی را در بالاترین کیفیت برگزار می نماید. که با ثبت نام در این موسسه از طریق کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی که به صورت تضمینی برگزار می گردد، میتوانید در یک بازه زمانی کوتاه به این زبان مسلط شوید.با دنبال کردن این مطلب اطلاعات کافی و مفیدی در این باره کسب خواهید کرد که شما را از ثبت نام تدریس خصوصی زبان اسپانیایی مطمئن خواهد کرد. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی که به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می شود، با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های آنلاین از طریق واتساپ یا اسکایپ برگزار می شود. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد.

ضرورت تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

آشنایی با تاریخ و فرهنگ اسپانیا، جهت مقاصدگردشگری و یا مهاجرت به کشور های اسپانیایی زبان ، آشنایی با ادبیات اسپانیا ، جهت تجارت در اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان.اینکه به چند زبان مسلط باشید نه تنها رزومه شما را بهتر می کند بلکه می تواند حیطه ی کاری شما را نیز تغییر دهد.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

روش های یادگیری زبان اسپانیایی

چیزی در حدود 90 میلیون از افراد جهان از زبان اسپانیایی به عنوان زبان دوم استفاده میکنند.روش هایی که برای فراگیری این زبان وجود دارد عبارتند از: یادگیری زبان اسپانیایی در کلاس، یادگیری زبان اسپانیایی در کلاس های خصوصی، استفاده از سی دی های آموزشی، شرکت در کلاس های آنلاین یادگیری زبان اسپانیایی.

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

باید گفت که عوامل مختلفی بر روی تعیین نرخ و هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان تاثیر گذار است. یکی از این عوامل مکان برگزاری جلسات آموزشی است. چراکه بیشتر آموزشگاه ها نرخ کلاس تدریس خصوصی خود را با توجه به مکان برگزاری کلاس تعیین می کنند. به همین جهت سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که دارای یک نرخ ثابت برای مکان های مختلف است. از دیگر عوامل تعیین کننده نرخ کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی، تعداد جلسات برگزاری جهت آموزش این زبان است. همچنین آموزشگاهی که زبان آموز در آن مشغول به یادگیری زبان اسپانیایی است نیز بر قیمت و هزینه کلاس تاثیرگذار است چرا که هر آموزشگاه با توجه به خدماتی ک ارائه می دهد، هزینه های متفاوتی را برای زبان آموز در نظر می گیرد. در آموزشگاه زبان تهران، دیگر دوره ها مانند کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه نیز برگزار می شود.

نکات یادگیری زبان اسپانیایی

در این قسمت 8 نکته را برای یادگیری زبان اسپانیایی بیان کرده‌ایم تا به شما کمک کند نه تنها دوره خود را ادامه دهید، بلکه مهارت‌های زبان خود را در طول مسیر بهبود ببخشید. توصیه های ما را در مورد نحوه مطالعه اسپانیایی در زیر بررسی کنید.

  1. وقتی متوجه نشدید از معلم خود سوال بپرسید. هر زمان که در کلاس سؤالی بپرسید، فرصتی را برای دانش آموزان دیگر فراهم می کنید تا آن مفهوم را بهتر درک کنند. بنابراین دفعه بعد که سؤالی داشتید، آن را بپرسید – ممکن است با اینکار به شخص دیگری لطف کنید.
  2. یک مفهوم را به یک همکلاسی آموزش دهید

آیا نمی دانید چگونه اسپانیایی مطالعه کنید؟ معلم شدن! وقتی همکلاسی چیزی را نمی فهمد و شما قادر به توضیح آن هستید، این کار را انجام دهید. این به تثبیت مفهوم در مغز شما کمک می کند. اگر بتوانید چیزی را توضیح دهید و به هر سؤالی که از توضیح شما ناشی می شود پاسخ دهید، درک خود از مفهوم را نیز به حداکثر رسانده اید.

  • هر روز بخشی از واژگان را مطالعه کنید. برای آنها فلش کارت درست کنید.این فلش کارت ها را همیشه به همراه خود داشته باشید و هر زمان که تایم خالی کوتاهی پیدا میکنید، مثلا زمانی که در اتوبوس هستید میتوانید با استفاده از فلش کارت واژگان را مرور کرده و از تایم آزاد خود نهایت بهره را ببرید.
  • با هر تمرین کلاسی مانند یک امتحان رفتار کنید. چنانچه در تمرین خود چند پاسخ اشتباه در برگه خود پیدا کردید و یا در حین ارائه خود اشتباهاتی مرتکب شدید، این خطاها را یادداشت کنید تا بتوانید دوباره آنها را بررسی کنید.
  • مفاهیم گرامری و مثال ها را روی فلش کارت یادداشت کنید. حتماً این کارت ها را اغلب مرور کنید – نه فقط شب قبل از امتحان. این نکته ای است که به تمام دانش آموزان قبل از شروع تدریس خصوصی زبان اسپانیایی توصیه می شود و به شما این اطمینان را می دهد که زمان زیادی برای هضم هر مفهوم دارید.
  • لهجه اسپانیایی معلم خود را تقلید کنید.اجازه ندهید ترس از اشتباه شما را از تمرین مهارت های گفتاری باز دارد. به هر حال، بخش بزرگی از صدایی که شبیه یک زبان مادری یک زبان است، صحبت کردن با اعتماد به نفس و متقاعدکننده است، بنابراین خود را در یک کشور اسپانیایی زبان تصور کنید و نقش خود را به خوبی بازی کنید!
  • در کلاس تمرکز کامل داشته باشید. آیا معلم شما می خواهد کسی با صدای بلند اسپانیایی بخواند؟ از این فرصت برای تمرین مهارت های خواندن خود استفاده کنید. هر چه بیشتر درگیر باشید، اطلاعات بیشتری را حفظ خواهید کرد.
  • سایر منابع اسپانیایی را بررسی کنید. اگر می‌خواهید اسپانیایی بخوانید، خود را به مطالب کلاس خود محدود نکنید. به لطف فناوری، هزاران برنامه یادگیری اسپانیایی وجود دارد که می تواند به شما در مطالعه و بهبود روند یادگیری در دوره تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کمک کند.

تاریخچه زبان اسپانیایی

همانطور که پیش تر گفته شد بعد از زبان چینی، زبان اسپانیایی یکی از پر تکلم ترین زبان ها در جهان به شمار می رود. زبان اسپانیایی در اواخر قرن سوم پیش از میلاد توسط رومیان وارد شبه جزیره ایبری شد. که هم اکنون بیش از 470 میلیون نفر در سرار جهان با زبان مادری اسپانیایی سخن می گویند و بیش از 500 میلیون نفر در جهان این زبان را بکار می برند. کشور هایی نظیر مکزیک، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا، کلمبیا، پرو، آرژانتین، اکوادور، شیلی، گواتما، فرانسه، بریتانیا، مراکش، اروگوئه، پاناما، هندوراس، پولیوی، کوبا، کانادا، پرتغال، و بیش از 20 کشور دیگر وجود دارد که استفاده از زبان اسپانیایی به عنوان زبان مادری یا زبان دوم در آنها رواج دارد. به طور کلی حدود 75 درصد زبان اسپانیایی، ریشه لاتین دارد.ولی 25 درصد این زبان، متاثر از زبان یونانی و عربی است.موضوع جالبتر اینکه 8 درصد از واژگان اسپانیایی از زبان عربی گرفته شده و همچنین واژگانی هم از زبان های دیگر همچون فرانسوی، ایتالیایی و ساردینی برگرفته شده است.

مزایا و فواید یادگیری زبان اسپانیایی

افراد با اهداف و انگیزه های متفاوت جذب یادگیری زبان اسپانیایی می شوند. تقویت مهارت های گفتاری و نوشتاری یکی از مهم ترین اهدافی به شمار می رود که منجر به اقدام افراد جامعه جهت فراگیری این زبان شده است. برای مثال زمانی که قصد ادامه ی تحصیل و یا مهاجرت و یا سفر های کاری و تفریحی به کشور های دیگر را داریدکه به زبان اسپانیایی تکلم میکنند نیاز به تسلط یافتن به این زبان را دارید که از طریق تدریس خصوصی زبان اسپانیایی میسر خواهد شد. شرکت در کلاس های خصوصی نسبت به کلاس های عمومی مفید تر است چرا که اغلب از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند. به همین جهت با گذراندن دوره های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی میتوانید در کمترین زمان ممکن، بیشترین بازدهی را داشته باشید. همچنین در کوتاه ترین زمان، امکان مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری آسان تر برایتان فراهم می گردد.

مدت زمان یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی

نخستین سوالی که برای اکثر زبان آموزان به وجود می آید این است که چه مدت زمانی را باید صرف یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی کنند؟در پاسخ به این سوال باید گفت که زمان قطعی وجود ندارد و این تنها به زبان آموز بستگی دارد. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته، آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی به 480 ساعت نیاز دارد. در واقع هر زبان آموز باید حداقل 3 ساعت در طول روز جهت یادگیری زبان اسپانیایی زمان اختصاص دهد.طبق پژوهش های صورت گرفته توسط کارشناسان زبان اسپانیایی بهترین و سریعترین راه برای آموزش و یادگیری این زبان، تدریس خصوصی زبان اسپانیایی است.طی بررسی های انجام شده زبان اسپانیایی بعد از زبان چینی و ژاپنی (سخت) در رده زبان های متوسط برای یادگیری قرار دارد. حال آنکه اگر شما زبان انگلیسی و یا فرانسوی را بلد باشید، با روزانه حدود3 الی 4 ساعت وقت گذاشتن روی زبان اسپانیایی می توانید در حدود 12 ماه به سطح متوسطی از یادگیری این زبان برسید زیرا به دلیل تشابه زبان انگلیسی و فرانسوی با اسپانیایی درک این زبان راحت تر خواهد بود. اما اگر به انگلیسی و فرانسوی مسلط نیستید برای فارسی زبان ها به طور معمول حدود 15 ماه طول خواهد کشید تا به سطح متوسطی از زبان اسپانیایی برسیم.

آموزشگاه تهران زبان در حوزه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و با بهره گیری از اساتید حرفه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی را به بهترین شکل برگزار می کند. اگر قصد دارید زبان اسپانیایی را به صورت اصولی و کاملا تضمینی یاد بگیرید همین حالا در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تهران زبان شرکت کنید. برای شرکت در این کلاس ها کافی است با شماره هایی که در سایت موسسه تهران زبان وجود دارد تماس گرفته و راهنمایی و مشاوره های لازم را در جهت ثبت نام و یادگیری این زبان دریافت کنید.