شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی در چند سال گذشته بسیار بیشتر شده است. افرادی که بیشتر در زمینه تجارت فعالیت می‌کنند یا قصد ادامه تحصیل در آلمان یا مهاجرت به آلمان را دارند، به دنبال یادگیری این زبان هستند و اکثر آن‌ها بیشتر کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی را به کلاس‌های عمومی را ترجیح می‌دهند. برای همین، کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی بیشتر مورد تقاضای افراد است. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های گروهی و کلاس های آموزش خصوصی زبان آلمانی برگزار می شود. کلاس های آنلاین از طریق واتساپ یا اسکایپ برگزار می شود. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی که به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

هزینه جلسه آنلاین

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

200هزار تومان

هزینه جلسه حضوری

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

220هزار تومان

هزینه جلسه در محل شما

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

250هزار تومان

شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلمانی در چند سال گذشته بسیار بیشتر شده است. افرادی که بیشتر درزمینه تجارت فعالیت می‌کنند یا قصد ادامه تحصیل در آلمان یا مهاجرت به آلمان را دارند، به دنبال یادگیری این زبان هستند و اکثر آن‌ها بیشتر کلاس های خصوصی آلمانی را به کلاس‌های عمومی را ترجیح می‌دهند. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های گروهی و کلاس های آموزش خصوصی زبان آلمانی برگزار می شود. کلاس های آنلاین از طریق واتساپ یا اسکایپ برگزار می شود. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی که به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی آنلاین و حضوری و مزایای آن آگاه شوید. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل توسط معلم خصوصی زبان آلمانی خانم نیز بهره ببرید. 

بیشتر افرادی که قصد یادگیری زبان غیر از انگلیسی را دارند، هدف خاصی برای یادگیری آن دارند و به دنبال فراگرفتن آن در کمترین زمان هستند، برای همین ترجیح می‌دهند تا در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان آلمانی شرکت کنند. این مورد خصوصا برای کسانی که قصد مهاجرت دارند و نیاز به معلم خصوصی زبان آلمانی برای مهاجرت دارند بسیار حاِئز اهمیت است. برای مهاجرت به آلمان به غیر از زبان آلمانی بهتر است شما زبان انگلیسی را یاد گرفته باشید.  در آموزشگاه زبان تهران کلاس خصوصی زبان انگلیسی و کلاس خصوصی زبان ترکی نیز برگزار می شوند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی با توجه به رشد استفاده از این زبان در صنعت و مبادلات تجاری و همچنین مهاجرپذیر بودن این کشور برای افراد به قصد زندگی و تحصیل، بیشتر از بقیه مورد تقاضا گرفته است. از آنجا که اکثر افراد آشنایی ابتدایی با این زبان را ندارند، مدرس از همان ابتدا و بر اساس متد خاص و از پیش تعیین شده شروع به آموزش می‌کند و در واقع می­توان گفت که شرایط تدریس خصوصی زبان آلمانی اینترنتی و حضوری در تمامی کلاس‌ها تقریباً به یک صورت است. این کلاس ها به صورت مجازی یا غیرحضوری نیز برگزار می شود.

چه افرادی نیاز به تدریس خصوصی زبان آلمانی دارند؟

 • دانشجویان که قصد تحصیل در آلمان دارند.
 • افرادی که قصد مبادلات تجاری با کشور آلمان را دارند.
 • خانواده‌هایی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در آلمان را دارند.
 • کسانی که به ادبیات، فرهنگ، کتاب و فیلم های آلمانی علاقه مند هستند.

مزایای تدریس خصوصی زبان آلمانی

 • آموزش به صورت کامل و دقیق صرف زبان آموز می‌شود و دیگر خبری از موارد حاشیه‌ای کلاس‌ها و اتلاف وقت مدرس برای بررسی تکالیف دیگر زبان آموزان نیست.
 • کلاس‌ها به صورت تضمینی برگزار می‌شود و زبان آموز می‌تواند در آخر دوره نتیجه پیشرفت خود کامل مشاهده کند.
 • در صورتی که کلاس خصوصی زبان آلمانی در منزل برگزار شود، وقت دانشجویان زبان در مسیر رفت و آمد به کلاس تلف نمی شود.
 • ارتباط بهتری بین مدرس و زبان آموز برقرار می‌شود و دیگر زبان آموز ترس و خجالتی از صحبت و ارتباط در کلاس عمومی را نخواهد داشت.
 • زمان کلاس‌ها بسته به شرایط زبان آموز متغیر است.
 • برنامه کلاس متناسب با سطح و دانش زبان آموز تنظیم می‌شود.
 • زبان آموز به راحتی و خیلی سریع می‌تواند برای آزمون‌های رسمی A1، A2، B1، B2، C1 و C2 آماده شود.
 • زبان آموز می‌تواند ایرادات خود را متوجه شود و آن‌ها را به راحتی و سریع رفع نماید.
 • کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی توسط مدرس آقا و یا خانم برگزار می‌شود.

هزینه آموزش بستگی به این دارد که کلاس در موسسه یا منزل زبان آموز برگزار شود. برای تشکیل کلاس در منزل باید هزینه ایاب و ذهاب توسط زبان آموز نیز پرداخت شود. هزینه کلاس‌های خصوصی به سطح و هدف زبان آموز دارد و شهریه می‌تواند در اول یا آخر جلسه و دوره پرداخت شود. هزینه کلاس های خصوصی زبان های دیگر در همین حدود است گرچه ممکن است هزینه کلاس خصوصی زبان هایی که استاد کمتری دارند مانند کلاس خصوصی زبان عربی و کلاس خصوصی زبان فرانسه بیشتر باشد. هزینه کلاس های خصوصی آنلاین کمتر از کلاس های حضوری است. برای همین پیشنهاد ما این است که بجای کلاس های حضوری، کلاس آموزش آنلاین را انتخاب کنید. این موضوع باعث صرفه جوبی در هزینه کلاس و همینطور صرفه جویی در هزینه رفت و آمد و همینطور عدم اتلاف وقت می شود.

آموزش زبان آلمانی در تهران زبان

آموزش هر نوع زبان خارجی می تواند یک تجربه دشوار اما پرطرفدار باشد، زبان آلمانی نیز از این قائده مثتنی نیست. یکی از چالش های اساسی که در آموزش زبان آلمانی با آن مواجه خواهید شد در مورد روش آموزش زبان آلمانی خواهد بود. این امر بستگی به مخاطبین شما و قدرت یادگیری افراد و اولویت های شما به عنوان یک معلم و همچنین اولویت های دانش آموزان شما دارد. زمانی که تصمیم می گیرید به چه روشی به آموزش زبان آلمانی بپردازید، بهتر است مبانی زبان را به دانش آموزان یاد دهید. برای آموزش زبان آلمانی بهتر است دانش آموزان خود را با فرهنگ زبان آلمانی آشنا کنید و اگر آنها تجربیاتی در این زمینه دارند از آنها بخواهید آن را برای دوستان خود توضیح دهند. روش های زیادی برای آموزش زبان آلمانی به افرادی که می خواهند به طور حرفه ایی این زبان را یاد بگیرند، وجود دارد. پیشنهاد ما شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی می باشد.

دیگر دوره های تدریس خصوصی تهران زبان

 1. دانش آموزان خود را شناسایی کنید: بهترین روش برای آموزش زبان آلمانی بستگی به شخصی دارد که این زبان را تدریس می کند. برای مثال آموزش زبان آلمانی به بزرگسالان با آموزش به کودکان تفاوت های زیادی دارد. بهتر است اطلاعاتی درباره دانش آموزان و شرایط آنها داشته باشید. در کلاس های تدریس خصوصی زبان تهران زبان تمام تلاش ما بر این است که مسائل زیر را رعایت کنیم. در شروع کلاس آموزش زبان آلمانی باید سئوال هایی را در مورد دانش آموزان از خودتان بپرسید:
 • در ابتدا سن آنها را بپرسید.
 • از آنها بپرسید آیا تجربه قبلی در مورد آموزش زبان آلمانی یا هر زبان خارجی دیگر دارند.
 • آیا اعضای خانواده یا دوستانشان می توانند در خانه به زبان آلمانی با آنها حرف بزنند.
 • آیا شما به گروه بزرگی از دانش آموزان، آموزش زبان آلمانی می دهید یا فقط تعداد کمی دانش آموز دارید
 • دانش آموزان چه هدفی از آموزش زبان آلمانی دارند و با یادگیری این زبان می خواهند چه چیزی به دست آورند.آیا آنها به خاطرات مکالمات روزمره در دوره آموزش زبان آلمانی شرکت کرده اند یا برای شرکت در یک آزمون مهم و کسب نمره این زبان را یاد می گیرند.
 1. سعی کنید از روش های آموزشی سنتی برای آموزش زبان آلمانی استفاده کنید: به طور کلی زبان های خارجی با تاکید بر یادگیری قوانین گرامری و لغات و همچنین تکرار لغات و حفظ کلمات جدید آموزش داده می شوند. روش دیگر بر روی تکرار و انجام تکالیف تمرکز می کند. با این حال آموزش زبان آلمانی به شیوه ایی که لغات جدید هر روز تکرار و تمرین می شوند، روشی مفید و پر طرفدار است. مدت زمان آموزش زبان آلمانی بستگی به نیاز و درخواست دانش آموز و همچنین روش تدریس معلم دارد. در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی تهران زبان ما سعی می کنیم در کنار روش های مدرن از روش های سنتی نیز استفاده کنیم.
 • روش های سنتی و قدیمی که بر گرامر، علم نحو و یادگیری لغات تمرکز دارند برای دانش آموزانی که بر ساختار و مهارت زبان تمرکز دارند، بسیار مفید و مناسب است. آموزش زبان آلمانی به این روش طرفدارهای زیادی دارد و افراد زیادی با این روش به نتیجه دلخواه خود رسیده اند.
 • برخی از دانش آموزان و معلمان بر این باور هستند که اگر این دو روش را ترکیب کنند، آموزش زبان آلمانی راحت تر می شود و دانش آموزان سریع تر این زبان را یاد می گیرند که ما آن را در کلاس خصوصی زبان آلمانی رعایت می کنیم.
 1. برای داشتن رویکردی بهتر، از روش های همه جانبه و یا روش هایی که بر روی انجام تکالیف تمرکز دارند، استفاده کنید: این روش به دانش آموزان کمک می کند بدون نگرانی درباره یادگیری گرامر و حفظ لغات، به روی آموزش زبان آلمانی تمرکز کند. این روش برای دانش آموزانی که در حال یادگیری مکالمه و درک مطالب زبان آلمانی هستند، بسیار مفید است.
 • روش آموزش بدون تمرکز بر گرامر و حفظ لغات برای کودکان روش مناسب تری است. در این روش تدریس خصوصی زبان آلمانی از طریق مکالمه، فعالیت های کلاسی و بازی های دسته جمعی انجام می شود.
 • برای آموزش زبان آلمانی به این روش، به جای این که فهرستی از لغات جدید به دانش آموزان بدهید تا آن را حفظ کنند، می توانید با یاد دادن شعرهای آسان و کوتاه زبان آلمانی را به آنها آموزش دهید که ما آن را در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی بکار می بریم.
 1. منابع مورد نیاز را برای آموزش زبان آلمانی جمع آوری کنید: قبل از آموزش زبان آلمانی، منابع درسی مورد علاقه دانش آموزان را پیدا کنید.علاوه بر کتاب های درسی که مخصوص به آموزش زبان آلمانی هستند، برنامه ها و روش های زیادی برای آموزش زبان آلمانی به فراگیران وجود دارد که با توجه به سطح علمی و سن فراگیر، ممکن است این روش ها مفید تر از کتاب های درسی باشند و جنبه آموزشی بیشتری برای فراگیران داشته باشند که ما آن را در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی مان بکار می بریم.