شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی در چند سال گذشته بسیار بیشتر شده است. افرادی که بیشتر در زمینه تجارت فعالیت می‌کنند یا قصد ادامه تحصیل در آلمان یا مهاجرت به آلمان را دارند، به دنبال یادگیری این زبان هستند و اکثر آن‌ها بیشتر کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی را به کلاس‌های عمومی را ترجیح می‌دهند. برای همین، کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی بیشتر مورد تقاضای افراد است. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های گروهی و کلاس های آموزش خصوصی زبان آلمانی برگزار می شود. کلاس های آنلاین از طریق واتساپ یا اسکایپ برگزار می شود. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی که به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

آموزش خصوصی زبان آلمانی (آنلاین و حضوری)

تمام شهریه پس از مکالمه روان

پس از طی نمودن راهی طولانی ما با افتخار اعلام می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان تهران هستیم و آن را در عمل ثابت می کنیم. چطور؟ در آموزشگاه زبان تهران شما هیچ مبلغی را برای دوره آموزشی زبان پرداخت نخواهید کرد. تنها پس از پایان دوره و در صورت رضایت شما از استاد زبان و کلاس زبان آموزشگاه زبان تهران مبلغ کلاس را پرداخت خواهید کرد. برای این است که ما معتقدیم که بهترین موسسه زبان تهران هستیم چون به کیفیت تدریس مان واستادان زبان مجرب موسسه زبان تهران ایمان داریم شما هم پس از شرکت در کلاس های خصوصی و گروهی که به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود،  آموزشگاه زبان تهران به این نتیجه خواهید رسید که آموزشگاه زبان تهران، بهترین آموزشگاه زبان تهران است.

شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی در چند سال گذشته بسیار بیشتر شده است. افرادی که بیشتر درزمینهٔ تجارت فعالیت می‌کنند یا قصد ادامه تحصیل در آلمان یا مهاجرت به آلمان را دارند، به دنبال یادگیری این زبان هستند و اکثر آن‌ها بیشتر کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی را به کلاس‌های عمومی را ترجیح می‌دهند. برای همین، کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی بیشتر مورد تقاضای افراد است. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های گروهی و کلاس های آموزش خصوصی زبان آلمانی برگزار می شود. کلاس های آنلاین از طریق واتساپ یا اسکایپ برگزار می شود. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی که به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی آنلاین و حضوری و مزایای آن آگاه شوید. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل توسط معلم خصوصی زبان آلمانی خانم نیز بهره ببرید. 

بیشتر افرادی که قصد یادگیری زبان غیر از انگلیسی را دارند، هدف خاصی برای یادگیری آن دارند و به دنبال فراگرفتن آن در کمترین زمان هستند، برای همین ترجیح می‌دهند تا در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان آلمانی شرکت کنند. در آموزشگاه زبان تهران کلاس خصوصی زبان انگلیسی و کلاس خصوصی زبان ترکی نیز برگزار می شوند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی با توجه به رشد استفاده از این زبان در صنعت و مبادلات تجاری و همچنین مهاجرپذیر بودن این کشور برای افراد به قصد زندگی و تحصیل، بیشتر از بقیه مورد تقاضا گرفته است. از آنجا که اکثر افراد آشنایی ابتدایی با این زبان را ندارند، مدرس از همان ابتدا و بر اساس متد خاص و از پیش تعیین شده شروع به آموزش می‌کند و در واقع می­توان گفت که شرایط تدریس خصوصی زبان آلمانی اینترنتی و حضوری در تمامی کلاس‌ها تقریباً به یک صورت است. این کلاس ها به صورت مجازی یا غیرحضوری نیز برگزار می شود.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

چه افرادی نیاز به تدریس خصوصی زبان آلمانی دارند؟

 • دانشجویان که قصد تحصیل در آلمان دارند، می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی آنلاین و حضوری ثبت نام کنند.
 • افرادی که قصد مبادلات تجاری با کشور آلمان را دارند، می توانند در کلاس های خصوصی زبان آلمانی آنلاین یا حضوری ثبت نام کنند.
 • خانواده‌هایی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در آلمان را دارند، می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی ثبت نام کنند.
 • افرادی که منابع اصلی درس و فعالیت‌ها بیشتر به زبان آلمانی است، می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی ثبت نام کنند.

چرا باید به دنبال تدریس خصوصی زبان آلمانی باشیم؟

زبان آلمانی بر خلاف تصور ما که فقط در کشورهای آلمان، سوئیس و اتریش صحبت می‌شود، کاربردهای بسیار بیشتری دارد. امروزه هر کسی که قصد فعالیت تجاری و صنعتی را دارد، باید این زبان را یاد بگیرد؛ برای اینکه یک پای طرف معامله در نهایت به کشور آلمان می‌رسد و او باید بتواند با طرف مقابل خود به راحتی ارتباط برقرار کند؛ اما دلایل دیگر یادگیری:

مزایای تدریس خصوصی زبان آلمانی

 • آموزش به صورت کامل و دقیق صرف زبان آموز می‌شود و دیگر خبری از موارد حاشیه‌ای کلاس‌ها و اتلاف وقت مدرس برای بررسی تکالیف دیگر زبان آموزان نیست.
 • کلاس‌ها به صورت تضمینی برگزار می‌شود و زبان آموز می‌تواند در آخر دوره نتیجه پیشرفت خود کامل مشاهده کند.
 • ارتباط بهتری بین مدرس و زبان آموز برقرار می‌شود و دیگر زبان آموز ترس و خجالتی از صحبت و ارتباط در کلاس عمومی را نخواهد داشت.
 • زمان کلاس‌ها بسته به شرایط زبان آموز متغیر است.
 • برنامه کلاس متناسب با سطح و دانش زبان آموز تنظیم می‌شود.
 • زبان آموز به راحتی و خیلی سریع می‌تواند برای آزمون‌های رسمی A1، A2، B1، B2، C1 و C2 آماده شود.
 • زبان آموز می‌تواند ایرادات خود را متوجه شود و آن‌ها را به راحتی و سریع رفع نماید.
 • کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی توسط مدرس آقا و خانم برگزار می‌شود.

هزینه آموزش بستگی به این دارد که کلاس در موسسه یا منزل زبان آموز برگزار شود. برای تشکیل کلاس در منزل باید هزینه ایاب و ذهاب توسط زبان آموز نیز پرداخت شود. هزینه کلاس‌های خصوصی به سطح و هدف زبان آموز دارد و شهریه می‌تواند در اول یا آخر جلسه و دوره پرداخت شود. هزینه کلاس های خصوصی زبان های دیگر در همین حدود است گرچه ممکن است هزینه کلاس خصوصی زبان هایی که استاد کمتری دارند مانند کلاس خصوصی زبان عربی و کلاس خصوصی زبان فرانسه بیشتر باشد. هزینه کلاس های خصوصی آنلاین کمتر از کلاس های حضوری است.

آموزش زبان آلمانی در تهران زبان

آموزش هر نوع زبان خارجی می تواند یک تجربه دشوار اما پرطرفدار باشد، زبان آلمانی نیز از این قائده مثتنی نیست. یکی از چالش های اساسی که در آموزش زبان آلمانی با آن مواجه خواهید شد در مورد روش آموزش زبان آلمانی خواهد بود. این امر بستگی به مخاطبین شما و قدرت یادگیری افراد و اولویت های شما به عنوان یک معلم و همچنین اولویت های دانش آموزان شما دارد. زمانی که تصمیم می گیرید به چه روشی به آموزش زبان آلمانی بپردازید، بهتر است مبانی زبان را به دانش آموزان یاد دهید. برای آموزش زبان آلمانی بهتر است دانش آموزان خود را با فرهنگ زبان آلمانی آشنا کنید و اگر آنها تجربیاتی در این زمینه دارند از آنها بخواهید آن را برای دوستان خود توضیح دهند. روش های زیادی برای آموزش زبان آلمانی به افرادی که می خواهند به طور حرفه ایی این زبان را یاد بگیرند، وجود دارد. پیشنهاد ما شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی می باشد.

روش تدریس در کلاس خصوصی زبان آلمانی

 1. دانش آموزان خود را شناسایی کنید: بهترین روش برای آموزش زبان آلمانی بستگی به شخصی دارد که این زبان را تدریس می کند. برای مثال آموزش زبان آلمانی به بزرگسالان با آموزش به کودکان تفاوت های زیادی دارد. بهتر است اطلاعاتی درباره دانش آموزان و شرایط آنها داشته باشید. در کلاس های تدریس خصوصی زبان تهران زبان تمام تلاش ما بر این است که مسائل زیر را رعایت کنیم. در شروع کلاس آموزش زبان آلمانی باید سئوال هایی را در مورد دانش آموزان از خودتان بپرسید:
 • در ابتدا سن آنها را بپرسید.
 • از آنها بپرسید آیا تجربه قبلی در مورد آموزش زبان آلمانی یا هر زبان خارجی دیگر دارند.
 • آیا اعضای خانواده یا دوستانشان می توانند در خانه به زبان آلمانی با آنها حرف بزنند.
 • آیا شما به گروه بزرگی از دانش آموزان، آموزش زبان آلمانی می دهید یا فقط تعداد کمی دانش آموز دارید
 • دانش آموزان چه هدفی از آموزش زبان آلمانی دارند و با یادگیری این زبان می خواهند چه چیزی به دست آورند.آیا آنها به خاطرات مکالمات روزمره در دوره آموزش زبان آلمانی شرکت کرده اند یا برای شرکت در یک آزمون مهم و کسب نمره این زبان را یاد می گیرند.
 1. سعی کنید از روش های آموزشی سنتی برای آموزش زبان آلمانی استفاده کنید: به طور کلی زبان های خارجی با تاکید بر یادگیری قوانین گرامری و لغات و همچنین تکرار لغات و حفظ کلمات جدید آموزش داده می شوند. روش دیگر بر روی تکرار و انجام تکالیف تمرکز می کند. با این حال آموزش زبان آلمانی به شیوه ایی که لغات جدید هر روز تکرار و تمرین می شوند، روشی مفید و پر طرفدار است. مدت زمان آموزش زبان آلمانی بستگی به نیاز و درخواست دانش آموز و همچنین روش تدریس معلم دارد. در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی تهران زبان ما سعی می کنیم در کنار روش های مدرن از روش های سنتی نیز استفاده کنیم.
 • روش های سنتی و قدیمی که بر گرامر، علم نحو و یادگیری لغات تمرکز دارند برای دانش آموزانی که بر ساختار و مهارت زبان تمرکز دارند، بسیار مفید و مناسب است. آموزش زبان آلمانی به این روش طرفدارهای زیادی دارد و افراد زیادی با این روش به نتیجه دلخواه خود رسیده اند.
 • برخی از دانش آموزان و معلمان بر این باور هستند که اگر این دو روش را ترکیب کنند، آموزش زبان آلمانی راحت تر می شود و دانش آموزان سریع تر این زبان را یاد می گیرند که ما آن را در کلاس خصوصی زبان آلمانی رعایت می کنیم.
 1. برای داشتن رویکردی بهتر، از روش های همه جانبه و یا روش هایی که بر روی انجام تکالیف تمرکز دارند، استفاده کنید: این روش به دانش آموزان کمک می کند بدون نگرانی درباره یادگیری گرامر و حفظ لغات، به روی آموزش زبان آلمانی تمرکز کند. این روش برای دانش آموزانی که در حال یادگیری مکالمه و درک مطالب زبان آلمانی هستند، بسیار مفید است.
 • روش آموزش بدون تمرکز بر گرامر و حفظ لغات برای کودکان روش مناسب تری است. در این روش تدریس خصوصی زبان آلمانی از طریق مکالمه، فعالیت های کلاسی و بازی های دسته جمعی انجام می شود.
 • برای آموزش زبان آلمانی به این روش، به جای این که فهرستی از لغات جدید به دانش آموزان بدهید تا آن را حفظ کنند، می توانید با یاد دادن شعرهای آسان و کوتاه زبان آلمانی را به آنها آموزش دهید که ما آن را در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی بکار می بریم.
 1. منابع مورد نیاز را برای آموزش زبان آلمانی جمع آوری کنید: قبل از آموزش زبان آلمانی، منابع درسی مورد علاقه دانش آموزان را پیدا کنید.علاوه بر کتاب های درسی که مخصوص به آموزش زبان آلمانی هستند، برنامه ها و روش های زیادی برای آموزش زبان آلمانی به فراگیران وجود دارد که با توجه به سطح علمی و سن فراگیر، ممکن است این روش ها مفید تر از کتاب های درسی باشند و جنبه آموزشی بیشتری برای فراگیران داشته باشند که ما آن را در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی مان بکار می بریم.

آموزش مبانی در کلاس خصوصی زبان آلمانی آنلاین و حضوری

 1. برای آموزش زبان آلمانی، روی صحبت کردن و شنیدن کار کنید: صحبت کردن و شنیدن مهارت های مهم و حیاتی برای آموزش زبان آلمانی هستند. دانش آموزان را تشویق کنید تا با صحبت کردن با دیگر دانش آموزان مکالمه خود را تقویت کنند. از دانش آموزان بخواهید تا با شما و سایر دانش آموزان به زبان آلمانی حرف بزنند. موضوعاتی برای مکالمه دانش آموزان پیدا کنید که برای آنها جدید و جالب باشد.
 • برای مثال از دانش آموزان بخواهید عکس هایی از حیوانات خانگی شان بیاورند و درباره آن سر کلاس صحبت کنند. وقتی عکس ها را میبینید واکنش مثبت نشان دهید. مثلاً بگویید: “اوه این بچه گربه خیلی زیباست. می تونم اسمش رو بپرسم”؟
 • مهارت های شنیداری دانش آموزان را به روش هایی سرگرم کننده توسعه دهید. از آنها بخواهید به موسیقی های آلمانی گوش دهند و یا انیمیشن هایی به زبان آلمانی تماشا کنند.بعد از تمام شدن آهنگ یا فیلم سئوال هایی از آنها بپرسید و مکالمه ایی در این باره راه بیندازید.

2. برای آموزش زبان آلمانی تلفظ اصلی را آموزش دهید: تلفظ زبان آلمانی تفاوت های زیادی با زبان مادری دانش آموزان دارد.دانش آموزان خود را با تلفظ صحیح و اصلی کلمات آلمانی آشنا کنید و از آنها بخواهید بعد از شما کلمات را تکرار کنند. سعی کنید ذهن آنها را به چالش بکشانید.

 • دانش آموزان انگلیسی زبان ممکن است برای تلفظ حروف صدا دار با مشکل مواجه شوند. سعی کنید در این مورد به آنها بیشتر کمک کنید.
 • ممکن است دانش آموزان با حروفی که نوشته می شوند ولی خوانده نمی شوند دچار مشکل شوند. هنگام آموزش زبان آلمانی این، این نکات را در نظر بگیرید.

آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی

ما در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی ما است. برای آگاهی از متدهای آموزش در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان تهران زبان تماس بگیرید.

در خیابان

ممکن است وقتی در بیرون از خانه هستید به افرادی در خیابان بر بخورید . ممکن است این افراد روی نیمکتی در پارک نشسته باشند یا این که منتظر اتوبوس باشند . در اینجا سئوال ها و اظهار نظرهایی وجود دارد که می توانید برای شروع یک مکالمه ئ ادامه دادن به آن از آنها استفاده کنید .

“آیا می دانید نانوایی این اطراف کجاست “؟

“این چه خیابونیه” ؟

“می دانید اتوبوس شماره 37 کی میرسه” ؟

“کجا می تونم یک شیشه آب بخرم “؟

” چیز این پارک برای شما جالب است” ؟

“وقتی اتوبوس ها به این ایستگاه می رسند ، چقدر شلوغ هستند “؟

“می تونی یک رستوران خوب این اطراف پیشنهاد کنی “؟ این مکالمه می تواند با این جمله ادامه پیدا کند . “غذای مورد علاقه شما در این رستوران چیه “؟

در فرودگاه

با توجه به تجربیات شخصی ام ، فرودگاه جایی است که برای منتظر شدن عجله می کنید . شما به سمت مسافرین دیگر یا بخش امنیتی هجوم می برید تا مدتی طولانی در گیت انتظار منتظر پرواز خود باشید ( اگر پرواز شما با تاخیر باشد باید مدت بیشتری انتظار بکشید ) . این زمان بهترین فرصت برای صحبت کردن با دیگران به زبان انگلیسی می باشد . در اینجا عبارت هایی برای شروع این مکالمه وجود دارد :

“آیا آنها زمان سوار شدن به هواپیما رو اعلام کرده اند “؟

“آیا این اطراف جایی برای شاژ کردن تلفن همراه وجود داره” ؟

“امروز رو چطور می گذرونید” ؟

“می دونید کی به مقصد می رسیم “؟

“این شرکت هوایی مورد علاقه شماست ؟ چرا “؟

“آیا به شهر خودتون می رین یا جای دیگه ایی میرین “؟

“بهترین جایی که تا به حال دیدین کجاست” ؟

“آیا تا به حال با پرواز درجه یک سفر کرده اید ؟ چه جوریه” ؟

“آیا رستوران خوبی در بونس آیریس می شناسید “؟

از آنجایی که شما در حال سفر هستید ، شانس دوباره دیدن فردی که با او حرف می زنید خیلی کم است . این بدین معناست که شما نباید نگران این باشید که اشتباهی از شما سر بزند زیرا ارتباط شما با آنها کوتاه و زود گذر است . علاوه بر این ممکن است این شانس را داشته باشید که فردی که با او صحبت می کنید جاهای خوبی را برای دیدن به شما پیشنهاد کند .

در محل کار

اگر شما در میان افراد انگلیسی زبان کارمی کنید ، شانس بزرگی برای شروع یک مکالمه دارید . علاوه بر این شما نکات مشترکی با هم  دارید . در اینجا عبارت هایی وجود دارد که می توانید برای شروع مکالمه با همکارتان از آنها استفاده کنید :

“چی شد که برای کار کردن به اینجا اومدی” ؟

“رستوران مورد علاقت برای نهار خوردن اطراف دفتر کار کدوم رستورانه “؟

“بیشتر از کدوم بخش شغلت لذت می بری” ؟

“برنامه کاری شما برای آینده چیه” ؟

“به نظر شما مهمترین عامل برای موفقیت در این شرکت چیه” ؟

در کنسرت

علاقه مندان به موسیقی اجراهای مورد علاقه شان را به روی صحنه می بینند . اگر به یک کنسرت رفتی یا حتی در یک کافه مشغول گیتار شدن کسی شدی ، با هوا خواهان موسیقی که نزدیکت هستند درباره موسیقی صحبت کن .

“آهنگ مورد علاقت از این گروه چه آهنگیه” ؟

“خودت هم ساز می زنی “؟ یا این که “خودت هم آهنگ می خونی “؟

“چند وقت یک بار به کنسرت میری “؟

“چرا این خواننده رو دوست داری “؟

سعی کنید رفتارتان دوستانه باشد و لبخند بزنید .

125 راه مختلف برای شروع یک مکالمه و ادامه دادن به آن وجود دارد .

ممکن است صحبت کردن با یک فرد کاملاً غریبه کمی هولناک باشد . مخصوصاً اگر آنها به زبانی دیگر صحبت کنند . غلبه کردن بر ترس نه تنها در یادگیری زبان بلکه در توانایی ملاقات با افراد جدید و ایجاد دوستی های بلند مدت ، اولین قدم می باشد .