شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی در چند سال گذشته بسیار بیشتر شده است. افرادی که بیشتر درزمینهٔ تجارت فعالیت می‌کنند یا قصد ادامه تحصیل در آلمان یا مهاجرت به آلمان را دارند، به دنبال یادگیری این زبان هستند و اکثر آن‌ها بیشتر کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی را به کلاس‌های عمومی را ترجیح می‌دهند. برای همین، کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی بیشتر مورد تقاضای افراد است. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های گروهی و کلاس های آموزش خصوصی زبان آلمانی برگزار می شود.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

شرایط تدریس خصوصی زبان آلمانی

بیشتر افرادی که قصد یادگیری زبان غیر از انگلیسی را دارند، هدف خاصی برای یادگیری آن دارند و به دنبال فراگرفتن آن در کمترین زمان هستند، برای همین ترجیح می‌دهند تا در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان آلمانی شرکت کنند. در آموزشگاه زبان تهران کلاس خصوصی زبان انگلیسی و کلاس خصوصی زبان ترکی نیز برگزار می شوند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی با توجه به رشد استفاده از این زبان در صنعت و مبادلات تجاری و همچنین مهاجرپذیر بودن این کشور برای افراد به قصد زندگی و تحصیل، بیشتر از بقیه مورد تقاضا گرفته است. از آنجا که اکثر افراد آشنایی ابتدایی با این زبان را ندارند، مدرس از همان ابتدا و بر اساس متد خاص و از پیش تعیین شده شروع به آموزش می‌کند و در واقع می­توان گفت که شرایط تدریس خصوصی زبان آلمانی در تمامی کلاس‌ها تقریباً به یک صورت است.

چه افرادی نیاز به تدریس خصوصی زبان آلمانی دارند؟

 • دانشجویان که قصد تحصیل در آلمان دارند، می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی ثبت نام کنند.
 • افرادی که قصد مبادلات تجاری با کشور آلمان را دارند، می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی ثبت نام کنند.
 • خانواده‌هایی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در آلمان را دارند، می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی ثبت نام کنند.
 • افرادی که منابع اصلی درس و فعالیت‌ها بیشتر به زبان آلمانی است، می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی ثبت نام کنند.

چرا باید به دنبال تدریس خصوصی زبان آلمانی باشیم؟

زبان آلمانی بر خلاف تصور ما که فقط در کشورهای آلمان، سوئیس و اتریش صحبت می‌شود، کاربردهای بسیار بیشتری دارد. امروزه هر کسی که قصد فعالیت تجاری و صنعتی را دارد، باید این زبان را یاد بگیرد؛ برای اینکه یک پای طرف معامله در نهایت به کشور آلمان می‌رسد و او باید بتواند با طرف مقابل خود به راحتی ارتباط برقرار کند؛ اما دلایل دیگر یادگیری:

مزایای تدریس خصوصی زبان آلمانی

 • آموزش به صورت کامل و دقیق صرف زبان آموز می‌شود و دیگر خبری از موارد حاشیه‌ای کلاس‌ها و اتلاف وقت مدرس برای بررسی تکالیف دیگر زبان آموزان نیست.
 • کلاس‌ها به صورت تضمینی برگزار می‌شود و زبان آموز می‌تواند در آخر دوره نتیجه پیشرفت خود کامل مشاهده کند.
 • ارتباط بهتری بین مدرس و زبان آموز برقرار می‌شود و دیگر زبان آموز ترس و خجالتی از صحبت و ارتباط در کلاس عمومی را نخواهد داشت.
 • زمان کلاس‌ها بسته به شرایط زبان آموز متغیر است.
 • برنامه کلاس متناسب با سطح و دانش زبان آموز تنظیم می‌شود.
 • زبان آموز به راحتی و خیلی سریع می‌تواند برای آزمون‌های رسمی A1، A2، B1، B2، C1 و C2 آماده شود.
 • زبان آموز می‌تواند ایرادات خود را متوجه شود و آن‌ها را به راحتی و سریع رفع نماید.
 • کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی توسط مدرس آقا و خانم برگزار می‌شود.

هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی چگونه است؟

هزینه آموزش بستگی به این دارد که کلاس در موسسه یا منزل زبان آموز برگزار شود. برای تشکیل کلاس در منزل باید هزینه ایاب و ذهاب توسط زبان آموز نیز پرداخت شود. هزینه کلاس‌های خصوصی به سطح و هدف زبان آموز دارد و شهریه می‌تواند در اول یا آخر جلسه و دوره پرداخت شود. هزینه کلاس های خصوصی زبان های دیگر در همین حدود است گرچه ممکن است هزینه کلاس خصوصی زبان هایی که استاد کمتری دارند مانند کلاس خصوصی زبان عربی و کلاس خصوصی زبان فرانسه بیشتر باشد.

آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی

ما در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی ما است. برای آگاهی از متدهای آموزش در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان تهران زبان تماس بگیرید.

در خیابان

ممکن است وقتی در بیرون از خانه هستید به افرادی در خیابان بر بخورید . ممکن است این افراد روی نیمکتی در پارک نشسته باشند یا این که منتظر اتوبوس باشند . در اینجا سئوال ها و اظهار نظرهایی وجود دارد که می توانید برای شروع یک مکالمه ئ ادامه دادن به آن از آنها استفاده کنید .

“آیا می دانید نانوایی این اطراف کجاست “؟

“این چه خیابونیه” ؟

“می دانید اتوبوس شماره 37 کی میرسه” ؟

“کجا می تونم یک شیشه آب بخرم “؟

” چیز این پارک برای شما جالب است” ؟

“وقتی اتوبوس ها به این ایستگاه می رسند ، چقدر شلوغ هستند “؟

“می تونی یک رستوران خوب این اطراف پیشنهاد کنی “؟ این مکالمه می تواند با این جمله ادامه پیدا کند . “غذای مورد علاقه شما در این رستوران چیه “؟

در فرودگاه

با توجه به تجربیات شخصی ام ، فرودگاه جایی است که برای منتظر شدن عجله می کنید . شما به سمت مسافرین دیگر یا بخش امنیتی هجوم می برید تا مدتی طولانی در گیت انتظار منتظر پرواز خود باشید ( اگر پرواز شما با تاخیر باشد باید مدت بیشتری انتظار بکشید ) . این زمان بهترین فرصت برای صحبت کردن با دیگران به زبان انگلیسی می باشد . در اینجا عبارت هایی برای شروع این مکالمه وجود دارد :

“آیا آنها زمان سوار شدن به هواپیما رو اعلام کرده اند “؟

“آیا این اطراف جایی برای شاژ کردن تلفن همراه وجود داره” ؟

“امروز رو چطور می گذرونید” ؟

“می دونید کی به مقصد می رسیم “؟

“این شرکت هوایی مورد علاقه شماست ؟ چرا “؟

“آیا به شهر خودتون می رین یا جای دیگه ایی میرین “؟

“بهترین جایی که تا به حال دیدین کجاست” ؟

“آیا تا به حال با پرواز درجه یک سفر کرده اید ؟ چه جوریه” ؟

“آیا رستوران خوبی در بونس آیریس می شناسید “؟

از آنجایی که شما در حال سفر هستید ، شانس دوباره دیدن فردی که با او حرف می زنید خیلی کم است . این بدین معناست که شما نباید نگران این باشید که اشتباهی از شما سر بزند زیرا ارتباط شما با آنها کوتاه و زود گذر است . علاوه بر این ممکن است این شانس را داشته باشید که فردی که با او صحبت می کنید جاهای خوبی را برای دیدن به شما پیشنهاد کند .

در محل کار

اگر شما در میان افراد انگلیسی زبان کارمی کنید ، شانس بزرگی برای شروع یک مکالمه دارید . علاوه بر این شما نکات مشترکی با هم  دارید . در اینجا عبارت هایی وجود دارد که می توانید برای شروع مکالمه با همکارتان از آنها استفاده کنید :

“چی شد که برای کار کردن به اینجا اومدی” ؟

“رستوران مورد علاقت برای نهار خوردن اطراف دفتر کار کدوم رستورانه “؟

“بیشتر از کدوم بخش شغلت لذت می بری” ؟

“برنامه کاری شما برای آینده چیه” ؟

“به نظر شما مهمترین عامل برای موفقیت در این شرکت چیه” ؟

در کنسرت

علاقه مندان به موسیقی اجراهای مورد علاقه شان را به روی صحنه می بینند . اگر به یک کنسرت رفتی یا حتی در یک کافه مشغول گیتار شدن کسی شدی ، با هوا خواهان موسیقی که نزدیکت هستند درباره موسیقی صحبت کن .

“آهنگ مورد علاقت از این گروه چه آهنگیه” ؟

“خودت هم ساز می زنی “؟ یا این که “خودت هم آهنگ می خونی “؟

“چند وقت یک بار به کنسرت میری “؟

“چرا این خواننده رو دوست داری “؟

سعی کنید رفتارتان دوستانه باشد و لبخند بزنید .

125 راه مختلف برای شروع یک مکالمه و ادامه دادن به آن وجود دارد .

ممکن است صحبت کردن با یک فرد کاملاً غریبه کمی هولناک باشد . مخصوصاً اگر آنها به زبانی دیگر صحبت کنند . غلبه کردن بر ترس نه تنها در یادگیری زبان بلکه در توانایی ملاقات با افراد جدید و ایجاد دوستی های بلند مدت ، اولین قدم می باشد .

Summary
Review Date
Reviewed Item
تدریس خصوصی زبان آلمانی
Author Rating
51star1star1star1star1star
بستن منو
Call Now Button