این روزها به خاطر پیشرفت تکنولوژی، شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، در زندگی بسیاری از افراد اهمیت زیادی پیدا کرده است. زیرا بسیاری از کسب و کارها ارتباط مستقیمی با یادگیری زبان دارد و برای استخدام در بسیاری از شرکت ها، صحبت کردن به زبان انگلیسی از شرایط اولیه استخدام محسوب می شود. برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های مکالمه گروهی و خصوصی زبان انگلیسی و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان برگزاری دوره مکالمه زبان انگلیسی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی

دوره های خصوصی و گروهی

پس از طی نمودن راهی طولانی ما با افتخار اعلام می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان تهران هستیم و آن را در عمل ثابت می کنیم. چطور؟ در آموزشگاه زبان تهران شما هیچ مبلغی را برای دوره آموزشی زبان پرداخت نخواهید کرد. تنها پس از پایان دوره و در صورت رضایت شما از استاد زبان و کلاس زبان آموزشگاه زبان تهران مبلغ کلاس را پرداخت خواهید کرد. برای این است که ما معتقدیم که بهترین موسسه زبان تهران هستیم چون به کیفیت تدریس مان واستادان زبان مجرب موسسه زبان تهران ایمان داریم شما هم پس از شرکت در کلاس های خصوصی و گروهی که به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود،  آموزشگاه زبان تهران به این نتیجه خواهید رسید که آموزشگاه زبان تهران، بهترین آموزشگاه زبان تهران است.

از آن جایی که زبان انگلیسی به عنوان زبان بین الملی شناخته شده است و بیشتر مکاتبات بین المللی در زمینه اقتصادی، سیاسی، علمی و فرهنگی به زبان انگلیسی انجام می شود، یادگیری این زبان به عنوان زبان دوم اهمیت زیادی دارد. بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا مانند آمریکا و انگلیس، از زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی خود استفاده می کنند. همچنین کشورهایی مانند کانادا، آمریکا، استرالیا و نیوزلند که هر ساله مهاجرهای زیادی دارند، از زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی کشور خود استفاده می کنند. در نتیجه افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت به این کشورها را دارند، باید حتماً در دوره های مربوط به کلاس های مکالمه انگلیسی شرکت کنند. این روزها یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم و شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی امری ضروری است. در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم.

همه افراد دوست دارند با شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، زبان خود را تقویت کنند و در این زمینه پیشرفت کنند. اما برای بعضی از افراد برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی با موانعی مواجه می شوند. برای بهبود و تقویت مکالمه زبان انگلیسی، یکی از بهترین راه ها صحبت کردن با کسی است که زبان مادری اش، زبان انگلیسی است. اما همه ما این امکان را نداریم که با این افراد صحبت کنیم و با آنها در ارتباط باشیم. در موسسه تهران زبان، دیگر دوره های زبان انگلیسی مانند کلاس خصوصی زبان انگلیسی و دوره فشرده زبان انگلیسی برگزار می شوند.

اگر زبان آموزان در سطح مبتدی هستند، از آنها بخواهید درباره مسائل روزمره با یکدیگر بحث کنند. مثلاً می توانید از زبان آموزان خود بخواهید درباره فیلم مورد علاقه شان با یکدیگر بحث کنند و نظرات خود را درباره آن فیلم برای یکدیگر توضیح دهند. این قبیل فعالیت ها که در کلاس مکالمه زبان انگلیسی انجام می شود، موجب پرورش تفکر زبان آموز می شود و زبان آموز را وادار می کند که به زبان انگلیسی فکر کند و این کار ذهن او را به چالش می کشاند. کلاس های مکالمه زبان انگلیسی گزبنه بسیار خوبی برای آمادگی آزمون های آیلتس و تافل است و اگر زبان آموزان قبل از آزمون های آیلتس و تافل در این دوره ها ثبت نام کنند، احتمال موفقیت آنها در این آزمون ها خیلی بیشتر است.

فعالیت هایی که در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی انجام می شود، باید برای دانش آموزان جذاب و سرگرم کننده باشد و انگیزه ایی برای صحبت کردن در باره آن موضوع در دانش آموز ایجاد کند. یکی از موضوعات مهمی که در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی باید به آن توجه داشته باشید، آگاهی از سطح توانایی دانش آموزان است و همچنین این که آنها در مورد موضوعاتی که در کلاس بحث می شود، تا چه اندازه اطلاع دارند. داشتنن گفتگو و بحث آزاد در کلاس مکالمه زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد زیرا دانش آموزان را ترغیب می کند تا در مورد موضوع مورد علاق خود با دیگران وارد بحث شوند.بهتر است در کلاس مکالمه زبان انگلیسی در مورد موضوعی بحث کنید که همه دانش آموزان در مورد آن اطلاع داشته باشند در غیر این صورت ممکن است دانش آموزان اعتماد به نفس خود را از دست بدهند و دیگر انگیزه هایی برای شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی نداشته باشند. معلمی که در کلاس مکالمه زبان انگلیسی تدریس می کند باید به این موضوع توجه داشته باشد که موضوعاتی که برای بحث انتخاب می کند، خیلی سخت و پیچیده نباشد و همه دانش آموزان بتوانند در بحث های کلاسی شرکت کنند.

در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، بیشتر بر مهارت صحبت کردن تمرکز می شود و زبان آموز نیازی با یادگیری مستقیم گرامر زبان انگلیسی ندارد و در حین صحبت کردن، مطالب دستوری و گرامری را هم یاد می گیرد. بسیاری از زبان آموزان به خاطر سخت بودن گرامر زبان انگلیسی، از شرکت در کلاس های مالمه زبان انگلیسی خودداری می کنند. در صورتی که این کلاس ها فقط بر مکالمه تمرکز دارد و به روشی غیر مستقیم گرامر و نکات دستوری را به زبان آموزان، آموزش می دهد. بسیاری از افراد به ویژه بزرگسالان، با علاقه و شوق زیاد در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی ثبت نام می کنند ولی در نیمه راه آموزش، از آن خسته می شوند زیرا توقعی که از خودشان دارند برآورده نمی شود. آنها انتظار دارند با شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاهی بتوانند به این زبان صحبت کنند و برای همین دلسرد می شوند. در صورتی که یادگیری مکالمه زبان انگلیسی پروسه ایی نسبتاً زمان بر است و زبان آموز برای یادگیری مکالمه باید با صبر و بردباری تمام نکات آموزشی را رعایت کند. موسسات آموزشی زیادی در سراسر دنیا برای کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در سرار دنیا وجود دارد. این موسسات آموزشی از جدید ترین روش های روز دنیا در کلاس مکالمه زبان انگلیسی استفاده می کنند و گرامر و نکات گرامری را به روشی غیر مستقیم به زبان آموز آموزش می دهند. در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی به روشی جدید زبان انگلیسی را آموزش می دهیم.کلاس آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی و همچنین فشرده و غیر فشرده برگزار می شود و زبان آموز می اولند با توجه به شرایط خود، کلاس مناسب خود را انتخاب کند.

 

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی باید توسط اساتید با تجربه و مجرب تدریس شود تا زبان آموز از ابتدای آموزش همه نکات را به درستی یاد بگیرد. از مهمترین مزایای استفاده از اساتید با تجربه در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، آشنایی با فرهنگ و سنت های آن کشور می باشد. اساتید با تجربه کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، راهکارهای زیادی به شما ارائه می دهند که می توانید زمانی که در کلاس درس هستید و یا حتی زمانی که در خانه هستید به خوبی از آنها استفاده کنید:

  1. زمانی که در کلاس درس مکالمه هستید، انگلیسی فکر کنید.گاهی اوقات مشکل عمده در مورد مکالمه زبان انگلیسی، خود زبان انگلیسی نیست. بلکه مشکل این است که شما چگونه درباره آن فکر می کنید. حتی اگر در ذهن خود سئوالی دارید، بهتر است به زبات انگلیسی این سئوال را از خودتان بپرسید و سپس با انگلیسی پاسخ خود را بدهید. این روش کمک بزرگی به تقویت مکالمه زبان انگلیسی می کند.

شما همیشه به زبان مادری خود فکر می کنید و سپس در مورد آن موضوع به زبان انگلیسی صحبت می کنید، یعنی مجبورید بلافاصله آن را در ذهن خود ترجمه کنید.ترجمه کار آسانی نیست و حتی افرادی که به یک یا چند زبان تسلط دارند، با ترجمه مشکل دارند. پس سعی کنید از ابتدا به زبان انگلیسی فکر کنید.

شما می توانید در هر زمان و هر مکان به زبان انگلیسی فکر کنید. حتی زمانی که در کلاس مکلالمه زبان انگلیسی حضور ندارید. سعی کنید هنگامی که به مسائا روزمره فکر می کنید، روی زبان انگلیسی تمرکز ذاشته باشید. هنگامی که سر کلاس مکالمه زبان انگلیسی هستید، از یک فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید تا دایره لغات و اصطلاحات شما در مورد زبان انگلیسی گسترش پیدا کند. به این ترتیب هنگامی که در کلاس مکالمه هستید، به هیچ عنوان به زبان مادری خود صحبت نکنید. بعد از مدتی متوجه خواهید شد زمانی که به انگلیسی فکر می کنید، صحبت کردن به زبان انگلیسی برای شما آسان تر خواهد شد.

  • هنگامی که در کلاس مکالمه انگلیسی هستید با خودتان و با همکلاسی هایتان به زبان انگلیسی صحبت کنید.حتی زمانی که در خانه یا هر جای دیگری تنها هستید با خودتان به زبان انگلیسی صحبت کنید . این کار زبان انگلیسی شما را تقویت می کند و با این تمرین می توانید ئر کلاس مکالمه زبان انگلیسی به راحتی و با اعتماد به نفس کامل به زبان انگلیسی صحبت کنید. افکار خود را با صدای بلند بیان کنید و با یکی از هم کلاسی های خود در مورد آن بحث کنید. اگر ایرادی داشته باشید، دوستتان می تواند به شما کمک کند. صحبت کردن با صدای بلند، به شما کمک می کند تا با عتماد به نفس بیشتری در کلاس مکالمه زبان انگلیسی صحبت کنید.
  • هنگامی که در کلاس مکالمه زبان انگلیسی هستید، بیشتر بر روی تلفظ و سلیس بودن کلمات و جملات تمرکز داشته باشید و کنتر به روی گرامر و نکات دستوری تمرکز کنید.

هنگامی که به زبان انگلیسی صحبت می کنید، چند بار بین جمله متوقف می شوید. اگر برای درست بیان کردن نکات گرامری در حین صحبت کردن متوقف می شوید، نشان دهنده ضعف شماست. بهتر است بدون تمرکز بر نکات گرامری جمله خود را کامل کنید و بیشتر بر تلفظ صحیح کلمات توجه داشته باشید زیرا بعد از مدتی خود به خود نکات گرامری را یاد می گیرید.

ممکن است در ابتدا یعنی زمانی که شروع به مکالمه زبان انگلیسی می کنید، جملات شما از نظر گرامری درست نباشد. اما نگران نباشید و بر روی تلفظ صحیح تمرکز کنید. با شرکت در کلاس های مکالمه زبان آلمانی نه تنها بعد از مدتی کلمات را به درستی تلفط می کنید بلکه نکات گرامری و دستوری را هم یاد می گیرید. اگر تمرکز شما بیشتر بر روی روان بودن جملات باشد تا بر روی درست بودن آن، بعد از مدتی می توانید معنی کلمه را بفهمید و بهتر آن را تلفظ کنید.

  • در کلاس مکالمه زبان انگیسی از لغات و عبارات مشابه و دشوار پشت سر هم استفاده کنید.اینها مجموعه ایی از لغات هستند که به سرعت گفتن و پشت سر هم گفتن آنها دشوار است. مثلا: The thirty-three thieves thought that they thrilled the throne throughout Thursday. سعی کنید چند بار این جمله را با همکلاسی های خود تکرار کنید. متوجه خواهید شد که کار آسانی نیست. این بازی ها به شما کمک می کند تا تلفظ خود را بهبود ببخشید و صریح تر و روان تر کلمات را بیان کنید.
  • هنگامی که در کلاس مکالمه زبان آلمانی هستید، عبارات آموزش داده شده را بخوانید و تکرار کنید.تکرار عبارات به شکا کمک می کند تا آنها را حفظ شوید و می توانید بعد از مدتی و بدون فکر کردن از این عبارت در جمله های خود استفاده کنید. می توانید در کلاس درس یک فیلم ببیند و بعد از مدتی فیلم را متوقف کنید و درباره آن بحث کنید و تا جایی که حافظه تان کمک می کند، جملات فیلم را برای همکلاسی های خود بازگو کنید. سعی کنید تا حد امکان به همان لحن و لهجه و حتی به همان سرعت صحبت کنید. مهم نیست که جملات را کامل بیان کنید، مهم این است که بتوانید در کلاس درس و در مقابل دیگر دانش آموزان به زبان انگلیسی صحبت کنید. سعی کنید لهجه تان مانند افراد بومی که در فیلم صحبت می کنند، باشد.
  • به صداها و حروفی که استرس و فشار روی آنهاست بیشتر توجه داشته باشید. در زبان انگلیسی از کلمات و جملاتی که استرس بر روی آنهاست، زیاد استفاده می شود. این بدین معنی است که وقتی به زبان انگلیسی صحبت می کنید باید بر روی بعضی از سیلاب ها تاکید بیشتری داشته باشید. باید دقت داشته باشید که افراد بومی لغات و عبارات را چگونه تلفظ می کنند. شما هم باید سعی کنید در کلاس مکالمه زبان انگلیسی آن لغات و جملات را به همان شکل تلفظ کنید.
  • هنگامی که به کلاس مکالمه زبان آلمانی می روید، موسیقی های مورد علاقه خود را به کلاس ببرید و از معلم خود بخواهید آن را برای همه دانش آموزان پخش کند. گوش دادن به موسیقی و تکرار آن، کمک بزرگی به تقویت مکالمه زبان انگلیسی می کند. گوش دادن و سپس خواندن موسیقی مورد علاقه تان با صدای بلند به شما کمک می کند، سلیس تر و روان تر به زبان انگلیسی صحبت کنید. بسیاری از دانش آموزان با این روش توانستند در مکالمه انگلیسی خود پیشرفت کنند.
  • خواندن داستان های کوتاه و بازگو کردن آن برای همکلاسی ها، یکی دیگر از روش ها برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی است. با خواندن داستان و بحث کردن در مورد آن در کلاس مکالمه زبان انگلیسی، پیشرفت قابل توجهی در مکالمه خواهید داشت.