این روزها در بیشتر موسسات آموزشی، دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی به طور حرفه ایی برگزار می شود. هدف از برگزاری این دوره ها ارائه دادن طرحی جدید در یادگیری زبان انگلیسی به زبان آموزان است. با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تدریس زبان انگلیسی، از تکنیک های آموزشی جدیدی برای دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی استفاده می شود تا زبان آموزان با سرعت بیشتری آموزش ببینند. سرعت یادگیری یکی از ملاک های مهم آموزشی است و بیشتر افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند، سعی می کند در کلاس هایی ثبت نام کنند یا این که روش هایی انتخاب کنند که در کوتاه ترین مدت زبان انگلیسی را به طور فشرده یاد بگیرند.

دوره فشرده زبان انگلیسی در تهران

دوره فشرده زبان انگلیسی

دوره های تخصصی آیلتس و تافل

پس از طی نمودن راهی طولانی ما با افتخار اعلام می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان تهران هستیم و آن را در عمل ثابت می کنیم. چطور؟ در آموزشگاه زبان تهران شما هیچ مبلغی را برای دوره آموزشی زبان پرداخت نخواهید کرد. تنها پس از پایان دوره و در صورت رضایت شما از استاد زبان و کلاس زبان آموزشگاه زبان تهران مبلغ کلاس را پرداخت خواهید کرد. برای این است که ما معتقدیم که بهترین موسسه زبان تهران هستیم چون به کیفیت تدریس مان واستادان زبان مجرب موسسه زبان تهران ایمان داریم شما هم پس از شرکت در کلاس های خصوصی و گروهی که به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود،  آموزشگاه زبان تهران به این نتیجه خواهید رسید که آموزشگاه زبان تهران، بهترین آموزشگاه زبان تهران است.

 در این مقاله روش های جدید برای آموزش فشرده زبان انگلیسی ارائه می دهیم تا زبان آموزان هر چه سریع تر و با وجود زمان کمی که دارند، بتوانند سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا بدهند. برای شرکت در کلاس های فشرده انگلیسی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های فشرده زبان انگلیسی و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان برگزاری دوره فشرده زبان انگلیسی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

دوره آموزش فشرده زبان انگیسی برای آماده سازی دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس  برای شرکت در دوره های آموزشی برقرار می شود تا آنها را برای برنامه های تحصیلی دانشگاه آماده کند. زبان انگلیسی یک زبان رسمی است و در سراسر دنیا افراد زیادی در حال یادگیری این زبان هستند. دوره های آموزشی IELTS یکی از مهمم ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی است و این دوره بیشتر به طور فشرده برگزار می شود و بیشتر افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، در دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی شرکت می کنند. در دوره های فشرده کلاس های IELTS دانش آموزان به صورت دو نفره با هم مکالمه می کنند و همچنین از آنها خواسته می شود تا تجربیات و فعالیت های فرهنگی خود را با دانش آموزان دیگر به اشتراک بگذارند. فرض کنید به عنوان یک دانش آموز IELTS در دانشگاه فنی میشیگان تحصیل می کنید و اطلاعاتی در دست دارید که در طول تحصیل در سطح IELTS به شما کمک می کند و همچنین اطلاعاتی درباره شرکت در دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در اختیار شما قرار می دهد.

برقراری دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی، کاری تخصصی و حرفه ایی است و هر کسی نمی تواند در این دوره ها تدریس کند و اطلاعات خود را به دانش آموزان این دوره انتقال دهد. زیرا انتقال دادن حجم وسیعی از اطلاعات در مدت زمانی محدود و به طور دائم، کار سختی است و هر کسی از عهده این کار بر نمی آید. از نظر کارشناسان، برای یادگیری زبان انگلیسی به طور فشرده، زبان آموز حتماً باید در دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی و در یک آموزشگاه معتبر ثبت نام کند زیرا گذراندن دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی بدون شرکت در کلاس های مخصوص، امکان پذیر نیست و اگر کسی بخواهد به تنهایی و بدون شرکت در کلاس های آموزشی این دوره را بگذراند، ممکن است نسبت به یادگیری زبان دلسرد شود و انگیزه خود را از دست بدهد.  

موسسات آموزشی زیاد و معتبری در سراسر دنیا وجود دارد، که اقدام به برگزای دوره های آموزشی فشرده زبان انگلیسی می کنند. افرادی که شاغل هستند و در طول هفته وقت ندارند نیز می توانند در این دوره های فشرده زبان انگلیسی شرکت کنند. شرکت در دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی مزایایی دارد که در این مقاله بعضی از این مزایا را برای شما شرح می دهیم:

 • دانش آموزان در این دوره می توانند سریع تر و صریح تر صحبت کنند.
 • در این دوره آموزشی دانش آموزان می توانند دایره لغات خود را افزایش دهند و در گرامر پیشرفت قابل توجهی داشته باشند.
 • در این دوره دانش آموزان با اعتماد به نفس بیشتری در برابر جمع صحبت می کنند.
 • دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی، دانش آموزان را قادر می سازد تا به آسانی در بحث ها و مکالمه های روزمره شرکت کنند.
 • اگر کسی بخواهد در آزمون های مرتبط با زبان انگلیسی مانند IELTS شرکت کند، شرکت در دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی کمک بزرگی به او می کند و مسلماً زودتر به نتیجه دلخواه می رسد.
 • مهمترین مزیت شرکت در دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی، ورود به دانشگاه های معتبر روز دنیا است. همچننی با شرکت در این دوره ها می توانید به راحتی در مصاحبه ها شرکت کنید و در نهایت شغل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی برای بسیاری از افراد مناسب است. به ویژه افرادی که قصد دارند در مدت زمان کوتاهی زبان انگلیسی را یاد بگیرند. این دوره برای همه افرادی که انگیزه و هدف خاصی از یادگیری زبان انگلیسی دارند، طراحی شده است. معمولاً افرادی که در این دوره ثبت نام می کنند هدف خاصی دارند و یا این که قصد دارند توانایی خود را در یادگیری زبان انگلیسی در زمینه های مختلف، افزایش دهند. معمولاً افرادی که در دوره های فشرده زبان انگلیسی شرکت می کنند به دلایلی مانند مهاجرت، تحصیل در یک کشور خارجی، کار و مسافرت تصمیم به شرکت در این دوره های فشرده می گیرند. افراد با توجه به سطح توانایی شان در کلاس های آموزش فشرده زبان انگلیسی ثبت نام می شوند و قبل از ثبت نام، تعیین سطح می شوند. اگرکسی قصد داشته باشد زبان انگلیسی را در کوتاه ترین مدت و خیلی سریع یاد بگیرد، این دوره، دوره بسیار مناسبی برای او است. کلاس هایی که در این دوره برای زبان آموزان در نظر گرفته می شود، 10 الی 15 ساعت در هفته است و در این مدت زبان آموز به سطحی می رسد که می تواند به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کند. دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی بهترین انتخاب برای افرادی است که در کوتاه مدت تصمیم به ادامه تحصیل در یک کشور خارجی یا مهاجرت را دارند.

این دوره همچنین برای زبان آموزانی که در آموزش زبان مبتدی هستند و می خواهند از ابتدا زبان انگلیسی را یاد بگیرند، دوره مناسبی است. بعد از تعیین سطح و این که چه سطحی برای زبان آموز مناسب است، کلاس های فشرده آموزش زبان انگلیسی شروع می شود. در کلاس های این دوره، از ویدیوهای آموزشی فشرده استفاده می شود و زبان آموز مکالمات روزمره افراد بومی زبان انگلیسی را به خوبی یاد می گیرد و بعد از مدتی می تواند به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کند.

دوره های عمومی آموزش فشرده زبان انگلیسی

این دوره در موسسات آموزشی مختلف به صورت آموزش حضوری و آموزش غیر حضوری( آن لاین) برگزار می شود. هدف از این دوره آموزشی این است که زبان آموزان علاوه بر این که بر کلیه مهارت های شنیداری، گفتاری، خواندن، واژگان و لغات، نگارش، گرامر و دستور و تلفظ مسلط می شوند، بلکه با تمرکز خاصی که روی مهارت های گفتاری آنها انجام می شود، آنها قادر خواهند بود تقریباً از همان جلسات اول شروع آموزش، گفتگو با دیگران را شروع کنند تا بتوانند خیلی سریع توانایی درست صحبت کردن را به دست آورند.

 •  

یکی از مهمترین دوره های فشرده زبان انگلیسی، دوره های آماده سازی برای آزمون IELTS است. در دوره فشرده IELTS شما می توانید مهارت های خود را در زبان انگلیسی ارتقا دهید و سپس برای شرکت در آزمون IELTS آمادگی لازم را خواهید داشت. زبان اول به شما کمک میکند تا مهارت های زبانی خود را ارتقا داده و همچنین اعتماد به نفس مورد نیاز برای شرکت در آزمون IELTS را به دست آورید. در دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی، بعد از مدتی شما تمام مهارت های ضروری از جمله Reading ، Writing، Speaking و Listening را به دست می آورید و بعد از آن کی توانید در آزمون IELTS شرکت کنید و نمره خوبی به دست آورید. در طول این دوره شکا نکات مهم و اساسی فرا می گیرید.

بهتر است با توجه به هدفی که از شرکت در دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی دارید، یک آموزشگاه مناسب برای خود انتخاب کنید. بیشتر افرادی در این دوره های فشرده شرکت میکنند که قصد مهاجرت یا ادامخ تحصیل در یک کشور دیگر را دارند. این افراد علاوه بر شرکت در دوره های آموزشی فشرده، می توانند در مواقعی که نمی توانند در کلاس درس حضور داشته باشند، به صورت آن لاین نیز مطالعه داشته باشند. البته در این دوره های آموزشی فشرده، مطلاعه حضوری تاثیر بیشتری نسبت به مطالعه غیر حضوری دارد. در کلاس های آموزشی فشرده، استاد باید زبان آموزان را به چالش بکشاند تا با یکدیگر به رقابت بپردازند. مثلاً استاد می تواند از هر کام از زبان آموزان بخواهد دلیل مهاجرت خود را ذکر کنند و بعد از آن از بقیه زبان آموزان بخواهد در مورد آن بحث کنند و اگر نظری در مورد مزایا و معایب مهاجرت دارند، آن را برای دیگران بازگو کنند. به طور کلی دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی برای این دسته از افراد مناسب است:

 • افرادی که زمان برایشان در الویت قرار دارد.
 • افردای که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی دارند.
 • دانش آموزان و دانش جویان.
 • افرادی که جویای کار ئر شرکت های بازرگانی و خاجری هستند.
 • کارمندان و شاغلین.
 • داوطلبین آزمون آیلتس و تافل.

دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی در کل ساعات روز و به طور متنوع برای زبان آموزان برگزار می شود. از مهمترین مزیت های دوره کلاس های فشرده، دائمی بودن این کلاس هاست. به طوری که هیچ وقت امکان ندارد این کلاس ها به حد نصاب نرسند یا این که تشکیل نشوند.

چگونگی تشکیل شدن کلاس های دوره فشرده زبان انگلیسی

 • کلاس های این دوره فشرده هر روز هفته و حتی آخر هفته( برای افرادی که در طول هفته مشغول به کار هستند) برگزار می شود.
 • در این کلاس ها، بیشتر فعالیت ها و تکالیف در خود کلاس انجام می شود و زبان آموز نبلید در خانه فعالیت خاصی انجام دهد.
 • این دوره ها در هر روز به مدت سه ساعت برگزار می شود.
 • این کلاس ها بر اساس مهارت های چهار گانه زبان است ولی با این وجود بیشتر برروی مکالمه تاکید دارد.
 • با وجود کوتاه بودن این دوره آموزشی، زبان آموز به نتیجه دلخواه خود می رسد.
 • تعداد افرادی که در این کلاس ها شرکت می کنند، خیلی زیاد نیست.

در این دوره های آموزشی فشرده زبان انگلیسی، زبان آموز باید به طور دائم در کلاس درس حضور داشته باشد و تا حد امکان نباید در طول ترم غیبت داشته باشد. زیرا اگر حتی فقط یک بار در کلاس درس حضور نداشته باشد، مطالب زیادی را از دست می دهد. در این مقاله یکی دیگر از دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی را به زبان آموزان معرفی می کنیم.

این دوره، دوره فشرده آموزش زبان برای شرکت در آزمون PTE است. در این دوره فشرده زبان آموزان به طور آکادمیک زبان انگلیسی را یاد می گیرند. برای قبول شدن در این آزمون، زبان آموزان باید مانند دوره IELTS، تکنیک های خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن را به خوبی یاد بگیرند و در آزمون مخصوص شرکت کرده و نمره قبولی به دست آورند.

در چند سال اخیر آزمون جدیدی به اسم پی تی ای (PTE) به عنوان رقیبی جدی برای آزمون هایی مثل آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) پا به عرصه آزمون های بین المللی گذاشته است. پی تی ای که مخفف عبارت The Pearson Test of English Academic است توسط سازمان PEARSON -ناشر انتشارات Longman- برگزار می‌شود و افرادی که علاقه‌مند به دنبال تحصیل در کشورهای مختلف و یا مهاجرت به کشورهایی مانند استرالیا می‌باشند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. آزمون پی تی ای آکادمیک یکی از برترین آزمون های انگلیسی کامپیوتری در دنیا محسوب می شود که در سال 2009 و پس از برنامه‌ریز‌ی جامع چندین تن از برترین متخصصان حوزه‌ی ارزیابی و سنجش زبان، برای اولین بار برگزار شد و بلافاصله در سرتاسر جهان توسط دانشگاه‌ها، دولت‌ها، کارفرمایان و مؤسسات تخصصی به عنوان یک آزمون معتبر و قابل‌اعتماد شناخته شد. آزمون PTE مزیت هایی نسبت به آزمون‌های IELTS و TOEFL دارد و به همین دلیل بیشتر  مورد توجه علاقه‌مندان به مهاجرت، ادامه تحصیل و یا کار در کشورهای استرالیا و نیوزلند قرار گرفته‌است. این آزمون مشابه IELTS در دو نوع General و Academic برگزار می شود و هماننئ آرمون معمولاً نوع Academic آن مورد قبول دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی و مهاجرتی می‌باشد. همچنین آزمون پی تی ای از طرف دانشگاه‌ها و کالج‌های معتبر بسیاری در سراسر دنیا مانند مدرسه‌ی کسب‌ و‌کار هاروارد، مدرسه‌ی کسب‌و‌کار اینسید فرانسه و دانشگاه ییل نیز پذیرفته می‌شود.

 •