چرا زبان آموزان شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه را به کلاس های گروهی ترجیح می دهند؟ فرانسوی جز زبان‌ های سخت برای یادگیری است و علت سخت بودن آن استثنا زیاد در قواعد است که زبان آموزان را دچار سردرگمی می‌ کنند، برای همین بیشتر آن ‌ها ترجیح می‌ دهند تا با شرکت در کلاس‌ های تدریس خصوصی زبان فرانسه، آن را راحت ‌تر یاد بگیرند. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه آنلاین و حضوری در کنار کلاس های گروهی برگزار می شود. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسوی که به هر دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود، با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های آنلاین از طریق واتساپ یا اسکایپ برگزار می شود. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد.

تدریس خصوصی زبان فرانسه

آموزش خصوصی زبان فرانسه (آنلاین و حضوری)

تمام شهریه پس از مکالمه روان

پس از طی نمودن راهی طولانی ما با افتخار اعلام می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان تهران هستیم و آن را در عمل ثابت می کنیم. چطور؟ در آموزشگاه زبان تهران شما هیچ مبلغی را برای دوره آموزشی زبان پرداخت نخواهید کرد. تنها پس از پایان دوره و در صورت رضایت شما از استاد زبان و کلاس زبان آموزشگاه زبان تهران مبلغ کلاس را پرداخت خواهید کرد. برای این است که ما معتقدیم که بهترین موسسه زبان تهران هستیم چون به کیفیت تدریس مان واستادان زبان مجرب موسسه زبان تهران ایمان داریم شما هم پس از شرکت در کلاس های خصوصی و گروهی که به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود،  آموزشگاه زبان تهران به این نتیجه خواهید رسید که آموزشگاه زبان تهران، بهترین آموزشگاه زبان تهران است.

اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل توسط معلم خصوصی زبان فرانسه خانم نیز بهره ببرید.

زبان فرانسه جز اولین زبان بین‌المللی بوده است که بعدها جای خود را به انگلیسی داد. اگر نگاهی به تاریخ بی اندازید، بزرگان ما در قاجاریه و حتی خود پدربزرگ و مادربزرگ‌های ما هم در مدارس آن موقع زبان فرانسه آموزش می‌دیدند. امروزه زبان فرانسه در 5 قاره و بیش از 24 کشور صحبت می‌شود. در واقع باید گفت که فرانسوی زبان اول 70 میلیون انسان است و حدود 200 میلیون هم به عنوان زبان دوم آن را یاد می‌گیرند. خود این نشان از آمار بالای افرادی در دنیا دارد که به این زبان تکلم می‌کنند. این یکی از دلایل اصلی است که تدریس خصوصی زبان فرانسه در ایران افزایش چشم گیری داشته است.

 • تمامی وقت استاد در  کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه اینترنتی و حضوری به زبان آموز اختصاص داده می‌شود و مدرس خیلی راحت‌تر و بهتر می‌تواند قواعد سخت و استثناها را به او یاد بدهد.
 • مدرس می‌تواند با توجه به سطح زبان آموز و پیش رفتن کلاس، از کتاب‌های کمک آموزشی بیشتری در جهت تقویت زبانی نیز استفاده کند.
 • زمان بندی کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه آنلاین و حضوری کاملاً متغیر است و زبان آموز می‌تواند با هماهنگی مدرس، روزهای دلخواه را انتخاب کند. حتی انتخاب روزهای جمعه و پنج شنبه برای زبان آموز نیز مهیا است.
 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه، برای خانم‌ها امکان انتخاب مدرس خانم وجود دارد.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسوی حضوری و آنلاین به صورت تضمینی برگزار می‌شود و زبان آموز می‌تواند میزان پیشرفت خود را مشاهده کند.
 • زبان آموز می‌تواند شهریه کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسوی را در همان جلسه اول یا به در پایان دوره پرداخت کند.
 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه، ارتباط مؤثر و رودررویی بین زبان آموز و مدرس وجود دارد و دیگر خبری از استرس و ترس از سؤال پرسیدن زبان آموز و همچنین خجالت او وجود ندارد.
 • زبان آموز می‌تواند تا زمانی که گرامر و لغات را به خوبی متوجه نشده است، آن‌ها را بپرسد و با مدرس خود تمرین کند. این یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه است.

شهریه تدریس خصوصی زبان فرانسه آنلاین و حضوری

هزینه کلاس خصوصی زبان فرانسه بر اساس دو مسئله تعیین می‌شود: اول از همه میزان سطح زبان آموز و هدف او و همچنین اینکه کلاس در کجا برگزار شود. تشکیل کلاس در منزل زبان آموز، نیازمند پرداخت هزینه ایاب و ذهاب را دارد. همچنین هزینه کتاب‌های آموزشی هم بر عهده او است. شهریه کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه می‌تواند در همان جلسه اول یا در پایان دوره پرداخت شود. برای اینکه اطلاعات دقیقی از شهریه داشته باشید، باید با موسسه یا مدرس خود از قبل هماهنگ کنید. در بیشتر اوقات تخفیف‌های ویژه‌ای به زبان آموزان داده می‌شود. در آموزشگاه زبان تهران، کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی زبان آلمانی نیز برگزار می شود. شهریه کلاس های آنلاین از کلاس های حضوری پایین تر است.

در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه مانند دیگر زبان‌ها نیازمند شرایط خاص نیست و تشکیل کلاس بستگی به سطح زبان آموز دارد. اصولاً افرادی که قصد یادگیری این زبان را دارند، از قبل دانش زبانی نداشته و مدرس‌ها از همان اول نوع کار خود را می‌دانند. این کلاس ها به صورت مجازی یا غیرحضوری نیز برگزار می شود.

تدریس خصوصی زبان فرانسه مناسب چه افرادی است؟

 • افرادی که قصد مهاجرت برای زندگی یا تحصیل به فرانسه یا کانادا یا هر کشوری که زبان اصلی آن‌ها فرانسوی است را دارند، می توانند در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت کنند.
 • افرادی قصد کار در سازمان‌هایی را دارند که زبان رسمی آن‌ها فرانسوی است، می توانند در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت کنند.
 • افرادی که دانستن زبان فرانسه برای آن‌ها موقعیت کاری خیلی خوبی در ایران فراهم می‌کند و برای مثال می‌توانند به عنوان مترجم فعالیت کنند.
 • افرادی که وقت کمی داشته یا نمی‌توانند در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند، می توانند در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت کنند.
 • افرادی که ارتباطات کاری زیادی با فرانسه دارند و برای تجارت بهتر نیاز به برقراری ارتباط به صورت فرانسوی را دارند بهتر است در کلاس خصوصی زبان فرانسوی ثبت نام کنند
 • زبان فرانسه، یکی از زبان های رومی و از خانواده هندی اروپایی است. این زبان مانند بسیاری از زبان های دیگر ماتتد زبان اسپانیایی، پرتغالی و ایتالیایی از زبان لاتین محاوره ایی نشات گرفته است. زبان فرانسه، به عنوان زبان رسمی 29 کشور شناخته شده است. زبان فرانسه به عنوان زبان اصلی در کشورهای فرانسه، ایالت کبک در کانادا، موناکو و بخش های دیگری در کانادا و ایالات متحده محسوب می شود. بنابراین افرادی که می خواهند به این کشورها سفر کنند، باید آموزش زبان فرانسه را جزء اولویت های خود قرار دهند. زبان فرانسه تاریخچه ایی بسیار غنی در هنر، فرهنگ، سیاست، علم و ادبیات دارد.امروزه زبان فرانسه به عنوان یکی از زبان رسمی در سازمان ملل، ناتو، وتو، اتحادیه اروپا و بسیاری از سازمان های مهم جهانی شناخته می شود.

  آموزش زبان فرانسه به معنای قدم گذاشتن به یک دنیای جدید و نا آشنا است، اما این موضوع نباید موجب ترسیدن شما شود.اگر برای آموزش زبان فرانسه روش درستی انتخاب کنید، می توانید این زبان را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید. زبان فرانسه به عنوان یکی از پرکاربردترین و شیرین ترین زبان هایی است که بسیاری از مردم جهان آن را به عنوان زبان دوم خود انتخاب می کنند.در حال حاضر ملیون ها نفر در حال آموزش زبان فرانسه هستند. با آموزش صحیح زبان فرانسه می توانید زودتر از چیزی که تصور می کنید، به این زبان صحبت کنید.زبان فرانسه هم مانند هر زبان دیگری ممکن است نکات آموزشی سختی داشته باشد، اما در نهایت یادگیری این زبان آسان است.

  آیا آموزش زبان فرانسه کار دشواری است؟

  پاسخ دقیقی برای این سئوال وجود ندارد و همه چیز به میزان دانش شما به زبان های خارجی و سطح توانایی و استعداد شما بستگی دارد.این زبان نسبت به زبان انگلیسی از نظر گرامر سخت تر است زیرا جزئیات بیشتری دارد و در نتیجه آموزش زبان فرانسه زمان بیشتری می گیرد.

  در این مقاله به بعضی از تفاوت های زبان فرانسه با زبان فارسی اشاره می کنیم:

  • جنسیت اسامی در فرانسه
  • ضمایر شخصی در فرانسه
  • ساختار نوشتن و خواندن حروف در فرانسه
  • آواهای صدا دار متعدد در فرانسه
  • ساختار صرف افعال در فرانسه
  • زمان در زبان فرانسه

  این روزها زبان فرانسه جزء یکی از محبوب ترین زبان ها محسوب می شود و افراد زیادی برای آموزش زبان فرانسه تلاش می کنند. تقریباً در حدود 200 ملیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند و اگر این زبان را بلد نباشند در کلاس های آموزش زبان فرانسه شرکت می کنند. بعد از زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسوی مرسوم ترین زبان است و این زبان در بسیاری از کشورهای دنیا آموزش داده می شود. کشور فرانسه دارای بزرگترین موسسات آموزشی است و افراد زیادی در حال آموزش این زبان هستند. تقریباً در حدود 128 ملیون نفر در دنیا به زبان فرانسه صحبت می کنند. زبان فرانسه، زبان رسمی کشورهای زیادی است و به همین دلیل آموزش زبان فرانسه در بسیاری از کشورها اهمیت زیادی دارد. آموزش زبان فرانسه نه تنها جذاب و سرگرم کننده است بلکه شما را وارد دنیای جدیدی می کند و حتماً از آموزش زبان فرانسه لذت می برید. در کشور ایران نیز از زمان های خیلی قدیم، آموزش زبان فرانسه بین شاهزادگان مرسوم بوده است و در زمان قاجار این زبان بعد از زبان فارسی، به عنوان زبان دوم شناخته می شد. در سال های اخیر افراد زیادی به یادگیری این زبان علاقه مند شده اند و بسیاری از موسسات خصوصی و دولتی و حتی دانشگاه ها به آموزش زبان فرانسه مشغول هستند.

  آموزش زبان فرانسه مزیت های زیادی دارد که به بعضی از آنها اشاره می کنیم:

  زبان سفر

  با آموزش زبان فرانسه لذت بیشتری از سفر خود می برید.فرانسه کشوری است که هر ساله توریست های زیادی به آن سفر می کنند. با آموزش زبان فرانسه، دیدن شهرهای زیبای فرانسه از جمله پاریس و بقیه مناطق توریستی این کشور زیبا برای شما جذاب تر خواهد بود. آموزش زبان فرانسه همچنین می تواند در سفر به کشورهایی چون کانادا، موناکو و سوئیس به شما کمک کند. ما در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسوی به شما کمک می کنیم تا برای سفر به کشورهای فرانسوی زبان آماده شوید.

  یافتن شغل مناسب

  با آموزش زبان فرانسه می توانید در هر جای دنیا، شغل مناسبی پیدا کنید. با آموزش صحیح زبان فرانسه و انگلیسی، شانس پیدا کردن کار در بازار بین الملل برای شما دو برابر می شود و می توانید در بسیای از کشورهای فرانسوی زبان مانند کانادا، بلژیک و سوئیس شغل مناسبی پیدا کنید. در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه موسسه زبان تهران ما آموزش لازم برای صحبت در یک محل کار فرانسوی زبان را به شما می دهیم.

  زبان فرهنگی

  زبان فرانسه، یک زبان فرهنگی محسوب می شود. فرانسه زبان هنر، رقص، مد و معماری است. با آموزش زبان فرانسه می توانید خیلی راحت کتاب های ادبی و هنری فرانسه را با ورژن اصلی مطالعه کنید و از آن لذت ببرید. با یادگیری زبان فرانسه در کلاس های خصوصی زبان فرانسه در تهران شما می توانید با فرهنگ فرانسوی بیشتر آشنا شوید.

  زبان دانشگاه

  این روزها زبان فرانسه به عنوان یکی از مهممترین زبان ها است و در دانشگاه های زیادی تدریس می شود. با آموزش زبان فرانسه به روشی مناسب و صحیح، می توانید به خوبی به این زبان تسلط پیدا کنید و در نتیجه می توانید در بهترین دانشگاه های این کشور و حتی دیگر کشورها ادامه تحصیل دهید. دانشجویان زبان فرانسه پس از تسلط یافتن به زبان فرانسه، می توانند از دولت فرانسه بورسیه تحصیلی بگیرند. ما در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه آموزشگاه زبان تهران، شما را برای ورود به یک دانشگاه فرانسوی زبان

  زبان ارتباطات

  زبان فرانسه علاوه بر این که زبان کار و تجارت است، زبان ارتباطات نیز هست و بسیاری از افراد غیر بومی ساکن در کانادا با زبان فرانسه با یکدیگر در ارتباط هستند. آموزش زبان فرانسه آسان است و این روزها روش های زیادی برای آموزش زبان فرانسه وجود دارد و این روش ها یادگیری را برای بزرگسالان و کودکان لذت بخش می کند. با صحبت کردن و انجام دادن تمرین به طور مداوم، می توانیم به خوبی به این زبان صحبت کنیم.

  زبان عشق و روح

  آموزش زبان فرانسه لذت بخش است . این زبان، زبان عشق و روح است و موسیقی کلام زیبایی برای شنونده دارد بسیاری از افراد به خاطر تن زیبای موسیقی فرانسه، به موسیقی های فرانسوی علاقه دارند و با آموزش این زبان شیرین، لذت بیشتری از گوش دادن موسیقی های فرانسوی می برند.

  زبان رسانه و مدیا

  زبان فرانسه، زبان رسانه و اخبار است و بسیاری از اخبار مهم جهان به زبان فرانسوی در اینترنت پیدا می شود. با آموزش زبان فرانسه می توانید از اخبار مهم جهان اطلاع پیدا کنید. شما می توانید پس از شرکت در کلاس های خصوصی زبان فرانسه مجلات و روزنامه های فرانسوی را بخوانید و از تماشای فیلم های فرانسوی لذت ببرید.

  زبان خلاق

  فرانسه زبانی است که ذهن و روح شما را به چالش می کشد. با آموزش زبان فرانسه ذهن شما خلاق تر می شود. در بسیاری از مدارس و هنرستان ها، نمایش ها به زبان فرانسوی اجرا می شود. کودکانی که با آموزش زبان فرانسه بر سر صحنه تاترهای فرانسوی زبان می روند، اعتماد به نفس بیشتری دارند. همچنین می توان از طریق موسیقی های دلنشین و سرودهای زیبا این زبان را به کودکان آموزش داد.

  آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه

  ما در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه ما است. برای آگاهی از متدهای آموزش در کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان تهران زبان تماس بگیرید.

  دیگر دوره های تدریس خصوصی تهران زبان